WhatsApp Soruları?

Sponsorlu Bağlantılar

berkiskar

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp Soruları?
merhaba arkadaşlar. ben whatsapp yükledim 5800'ıma yalnız birkaç şey sormak istiyorum.
Bu whatsapp da mesaj attığım kişinin çevrimiçi olup olmadığını nasıl anlarım?
diğer sorun ise bu mesajlaşmaları kaydedebiliyor muyuz bir yere? veya onlar otomatik mi kayıt ediliyor? Nereden ulaşılabilir kayıtlara?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Lokman elif Erol

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
1-)Whatsapp'a üye olan kişiler her zaman çevrimiçi görünürler.(Whatsapp telefonlarında yüklü olmasa bile.)
2-)Mesajlar whatsapp'da sohbette kayıtlı duruyor.

berkiskar

Üye
    Konu Sahibi
1-)Whatsapp'a üye olan kişiler her zaman çevrimiçi görünürler.(Whatsapp telefonlarında yüklü olmasa bile.)
2-)Mesajlar whatsapp'da sohbette kayıtlı duruyor.

Peki teşekkür ederim. Bir sorum daha var. Yeni bir hat aldığımda eski hattımdaki whatsapp mesajlarımı görebilecek miyim? Ne yapmam gerek bunun için?

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Peki teşekkür ederim. Bir sorum daha var. Yeni bir hat aldığımda eski hattımdaki whatsapp mesajlarımı görebilecek miyim? Ne yapmam gerek bunun için?
Yeni hat aldığında yeni üyelik açman gerekecek.Fakat telefona format atmadığın sürece mesajların silinmez.:oke:

berkiskar

Üye
    Konu Sahibi
Yeni hat aldığında yeni üyelik açman gerekecek.Fakat telefona format atmadığın sürece mesajların silinmez.:oke:

Anladım kardeş. peki bu konuşmaları bir şekilde depolama şansımız yok mu ? nereye depolama olursa olsun ama bir yerde depolansın :)

XpLoideR

Üye
birinin online olup olmadığını anlaman için o kişinin sohbet sayfasını açman lazım. açtıktan sonra en üstte kişi için ya online yazar yada en son ne zaman girdiyse son görülme tarihi: şekilde son girdiği gün ay yıl ve saat yazar...

berkiskar

Üye
    Konu Sahibi
birinin online olup olmadığını anlaman için o kişinin sohbet sayfasını açman lazım. açtıktan sonra en üstte kişi için ya online yazar yada en son ne zaman girdiyse son görülme tarihi: şekilde son girdiği gün ay yıl ve saat yazar...

Evet kardeş keşfettim onu bende sağolasın :)
Yalnız şu depolama konusunda bilginiz varsa yardımcı olur musunuz ?

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Telefona Screensnap indir yazışmalarının fotoğrafını çekersin.Başkada bildiğim yok.
Edit:Screensnap ovi de mevcut.

berkiskar

Üye
    Konu Sahibi
Telefona Screensnap indir yazışmalarının fotoğrafını çekersin.Başkada bildiğim yok.
Edit:Screensnap ovi de mevcut.

Anladım arkadaşım teşekkür ederim yardımın için.
Eğer başka bir bildiği olan yazarsa sevinirim :) ?

pro.engineer

pro.engineer

Üye
yazışmalar otomatik olarak kaydediliyor txt şeklinde zaten. Senin yapman gereken programa girip hafızayı ne olarak seçtiğini bilmen gerek. Eğer hafıza kartı ise dosya yönetici den gir karta muhtemelen en sondadir yazıştigin kişi ile olan sohbetin. Telefon hafızasi seçili ise hakeza yine aynı. Sohbeti program dan silmiş olsan bile kayıtlı duruyor. Extra birşey yapmana gerek yok. .

cevap verin

Üye
lütfen cevaplayın samsung galaxy s3 telefonum whats app indirdim fakat bir kişiye baktığım zaman son görüldüğü zaman tarih yazıyor ben ona baktıığım zaman oda beni görüyor bunu nasıl engelleyebilirim

mkulcu

Üye
ya bu whatsapp nasıl bsy bı kız bna bnu bılyon mu dedı ekle bnı fln dedı nasıl olcak bu ıs msn adresı verdı kız

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Al kardeş indir gereken bilgileri yaz dediğin kızın cep telefonu numarasını rehbere ekle o kadar

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
yazışmalar otomatik olarak kaydediliyor txt şeklinde zaten. Senin yapman gereken programa girip hafızayı ne olarak seçtiğini bilmen gerek. Eğer hafıza kartı ise dosya yönetici den gir karta muhtemelen en sondadir yazıştigin kişi ile olan sohbetin. Telefon hafızasi seçili ise hakeza yine aynı. Sohbeti program dan silmiş olsan bile kayıtlı duruyor. Extra birşey yapmana gerek yok. .

iyide öyle bir seçenek yokki

- - - Eklendi - - -

Anladım arkadaşım teşekkür ederim yardımın için.
Eğer başka bir bildiği olan yazarsa sevinirim :) ?

kardeş ben sana yapacağını söyleyeyim yazışmaya gir seçeneklere tıkla send chat history yazar en altta ona tıkla sonra çık yazışma E nin kök klasörüne txt dosyası olarak kaydedilmiştir.

Heria

Üye
Merhaba hanimlar, beyler. Vatandaşın birini engellemiş bulunmaktayım. Lakin istediğim bu değildi. Ben onun online tarihini görmeliydim fakat o benimkinden bihaber olmaliydi. Onun sayfasını açamıyorum. Edindiğim bilgilere göre de o benim sayfamı açabiliyormuş (açsın). Yetmiyormuş gibi online tarihimi de görebiliyormuş. Tam tersi olmalıydı.. Sayfamı açmalı, online tarihi olarak; onu engellemeden önceki girişimi görmeliydi. Biri bana edindiğim bilginin yanlış olduğunu söylesin -.-

laylayhan

Üye
merhaba arkadaşlar. whatsapp kullanmaya yeni başladım ve ciddi bir sorum olacak dikkate alırsanız sevinirim. eski sevgilim rehberimde kayıtlı v onu whatsappda görebiliyorum. ama eski sevgilimde bu numaram yok ve kesinlikle rehberinde kayıtlı değilim. acaba o da beni görüyor mudur?

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Hayır

laylayhan

Üye
teşekkürler

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
:rica:

imaqn

Üye
Merhabalar.. bir sorum olucaktı... Telefonumu değiştirdim daha önce blackberry kullanıcısıydım ve orada what's up wardı fakat şimdi samsung kullanıcısym ve bunda what's up kullanmıyorum, hiç bir şekilde de yükleme yapmadım... şuan bir arkadaşım bana yazı yazdığı söylüyor ve kendinde Görüldü olarak gördüğünü söylüyor yani benim o yazıyı gördüğümü söylüyor fakat Bende bu program mevcut değil nasıl oluyor bu yardımcı olur musunuz ?

Üst Alt