WhatsApp Soruları?

Sponsorlu Bağlantılar

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Merhabalar.. bir sorum olucaktı... Telefonumu değiştirdim daha önce blackberry kullanıcısıydım ve orada what's up wardı fakat şimdi samsung kullanıcısym ve bunda what's up kullanmıyorum, hiç bir şekilde de yükleme yapmadım... şuan bir arkadaşım bana yazı yazdığı söylüyor ve kendinde Görüldü olarak gördüğünü söylüyor yani benim o yazıyı gördüğümü söylüyor fakat Bende bu program mevcut değil nasıl oluyor bu yardımcı olur musunuz ?

Üyeliğin hâlâ devam ediyor anlamına geliyor girsen de girmesen de WhatsApp'ta aktifsin.

essra42

Üye
Merhabalar benim icin onemli bir sorunun cevabini rica ediyorum. Whatsupp ta yerini bildir kismi var. Ben bulundugum yerin disinda bir yeri bildirme sansim var mi? Tesekkurler

vottiri

Üye
arkadaslar benım sorum su: tek bir telefonum var ve whatsapp da kişisel hattım kayıtlı normalde şirket hattını kullanıyorum ama şirket hattı ile girş yapmak istemiyorum.. konustugum kişiler msjlar duruyor şimdi ben msj atsam karsıdaki kişiye kişisel numarammı görünür yoksa şirket hattımmı. şirket hattımın görülmesini istemiyorumda tak çıkar olayıda sıktı iyice.

pea

Üye
Merhaba arkadaşlar benim 5800 telefonum var ve ben sırbistandan bi hesabı rehberime kaydettim . whatsapp de görünmesi gerekiyordu ama görmedi.. türkiye dışından birini ekleme şansım varmı ?

MelikeZfr

Üye
whatsapp'ta girmedigim halde girmiş gibi görülmem normal mi ?

yasin_ts

Üye
arkadaşlar whatsapp yi kullanmadığımiz zaman internet bağlantısı kesmek mümkünmu. Mümkünse nasıldır?

- - - Eklendi - - -

whatsapp'ta girmedigim halde girmiş gibi görülmem normal mi ?
watsapptan çıkarken seçeneklerden çıkış dıyin yoksa sürekli arka planda çalışır halde olur.

codblackops2

codblackops2

Üye
whatsappi komple telefondan kaldırsanız bile online görünürsunüz.üyelikten kaynaklı birşey bu

By.Gecekondu

Üye
Whatsapp programının deneme sürümü bittiğinde yıllık ödenmesi gereken 1.99$'lık ücret hattımızdan mı kesiliyor yoksa kredi kartıyla mı ödeme yapmamız gerekiyor? Telefonum Nokia 603.

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Whatsapp programının deneme sürümü bittiğinde yıllık ödenmesi gereken 1.99$'lık ücret hattımızdan mı kesiliyor yoksa kredi kartıyla mı ödeme yapmamız gerekiyor? Telefonum Nokia 603.

Kredi hesabınızdan ödeme yapmanız gerekiyor. Yoksa süresi bitince Telefonunuzun IP adresi uygulama sahibi firma tarafından engellenir.

cihan_bahadur

Üye
benim telefonum samsung gt s5233w telefonuma whats app yüklenirmi? ve yüklenirse nereden yükleyebilirim.

SFarrux

Üye
pc ye yükle o zaman. Bende ceptede var pc de de.

Klavyelist

Üye
Merhabalar WhatsApp ile alakalı bir sorunum var. Cihazım 5800 internet paketim yok ama wireless ile WhatsApp'e girmek istiyorum. Neyse ilk başta girerken bir şey yok. Telefon kapatılıp açıldıktan sonra WhatsApp'de açılıyor açıldığında paketim olmadığı için kontör yiyor. Buna bi' çözüm var mı? Şimdiden teşekkürler.

dnz58

Üye
arkadaşlar mrb.. arkadaşımın telefonu xperia benımki s3 beni engelldi whtsappta engelledğ, halde ne zaman gırıdmı durumumu görebilir mi ltfen acil cewp beklıorm

Hasanmurat001

Üye
Whatsapta kişi isminin yanında birincil yazıyo neden acaba ?

ömergeyik7248

Üye
merhaba arkadaşlar. ben whatsapp yükledim 5800'ıma yalnız birkaç şey sormak istiyorum.
Bu whatsapp da mesaj attığım kişinin çevrimiçi olup olmadığını nasıl anlarım?
diğer sorun ise bu mesajlaşmaları kaydedebiliyor muyuz bir yere? veya onlar otomatik mi kayıt ediliyor? Nereden ulaşılabilir kayıtlara?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Merhaba arkadaşlar benim 5800 telefonum var ve ben sırbistandan bi hesabı rehberime kaydettim . whatsapp de görünmesi gerekiyordu ama görmedi.. türkiye dışından birini ekleme şansım varmı ?
ülke kodunu girmen gerekli kardeş yoksa görmez
arkadaşlar mrb.. arkadaşımın telefonu xperia benımki s3 beni engelldi whtsappta engelledğ, halde ne zaman gırıdmı durumumu görebilir mi ltfen acil cewp beklıorm
sende onu engelle emin değilim :)

• Beğen
Tepkiler: birey

birey

Üye
merhaba arkadaşlar ben 5800 kullanıyorum kaçak symbian belle yükledim whatsappı kullanırken son görülme kafasına göre gelip gidiyor ve açıkken bile çevrimiçi olmuyor çoğu zaman 5800 ı kullanan arkadaşım varsa bi yardımcı olsun ona göre format atıyım telefona

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
bende c5-03 kullanıyorum bağlantı ayarlarını kontrol et wifi / hücresel seçili benimkinde

• Beğen
Tepkiler: birey

birey

Üye
bende de öylede sende her girdiğinde çevrimiçi oluyonmu veya herzaman karşındakinin son görülmesini görebiliyonmu

Üst Alt