nfs hot pursuıt

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
feyzammm

feyzammm

Üye
    Konu Sahibi
nfs hot pursuıt
arkadaşlar sevgililer gününden kazandığım kupon ile nfs hot pursuıt oyunu yükledim ama yüklemez
olaydım nedeni ise oyun başlarda açılmadı teli kapatıp tekrar açtım oyun açıldı başlangıç tamam ama oyun açılınca görüntü negatif foto gibi çıktı hiç birşey belli olmuyo tekrardan yükleme yaptım şimdide hiç açılmıyo acaba nedendir bileniniz varmı acaba

ceycey111

ceycey111

Üye
arkadaşlar sevgililer gününden kazandığım kupon ile nfs hot pursuıt oyunu yükledim ama yüklemez
olaydım nedeni ise oyun başlarda açılmadı teli kapatıp tekrar açtım oyun açıldı başlangıç tamam ama oyun açılınca görüntü negatif foto gibi çıktı hiç birşey belli olmuyo tekrardan yükleme yaptım şimdide hiç açılmıyo acaba nedendir bileniniz varmı acaba

bütün widgetleri kapatın sonrada telefonu kapatıp açın birde telefonu cp uart moduna alıp deneyin

beyazsoy

Üye
arkadaşlar sevgililer gününden kazandığım kupon ile nfs hot pursuıt oyunu yükledim ama yüklemez olaydım nedeni ise oyun başlarda açılmadı teli kapatıp tekrar açtım oyun açıldı başlangıç tamam ama oyun açılınca görüntü negatif foto gibi çıktı hiç birşey belli olmuyo tekrardan yükleme yaptım şimdide hiç açılmıyo acaba nedendir bileniniz varmı acaba
Parola:bada-world.pl

nfs telefona değil sd kartında yüklü olmalı. rar dosyasının içeriğinindeki others klasörü telefonu yıgın belek olarak pc ye bagladıktan sonra sd kartına at herşeye okey de. telefonu aç kapa açar açmaz hiç bir uygulama çalıştırmadan nfs yi çalıştır. ilk başta açılması uzun sürer ama sonra normal bişeekilde çalıştırır

• Beğen
Tepkiler: Skaptan

ertanemel

Üye
Parola:bada-world.plbu nfs telefona değil sd kartında yüklü olmalı. rar dosyasının içeriğinindeki others klasörü telefonu yıgın belek olarak pc ye bagladıktan sonra sd kartına at herşeye okey de. telefonu aç kapa açar açmaz hiç bir uygulama çalıştırmadan nfs yi çalıştır. ilk başta açılması uzun sürer ama sonra normal bişeekilde çalıştırır

dostum parolada bi yanlışlık var sanırım açmıyor. tekrar kontrol edermisin

beyazsoy

Üye
Parola:bada-world.pl

Yanlislaka parolunu sonuna bu eklenmis kusura bakma

• Beğen
Tepkiler: Skaptan
altidor136

altidor136

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt