Facebook videoları nasıl açarım

Sponsorlu Bağlantılar

ascada

ascada

Üye
    Konu Sahibi
Facebook videoları nasıl açarım
arkadaşlar Nokia N8 telefonum var.Facebook taki videoları izleyemiyorum,ne yapmam gerekiyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

dj eşref

Üye
kardes N8 sı kullanmadıgım ıcın bılmem ozellıklerı nedır dıye ama ben sana 1 program onerırım adıda BOLT BROWSER bu programı tele kur BOLT tan facebooka gır vıdeolara bakarsın

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
arkadaşlar Nokia N8 telefonum var.Facebook taki videoları izleyemiyorum,ne yapmam gerekiyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

bildiğim kadarıyla topluluklardan girince video izleyebiliyorsun. (face den videonun üzerine basarak diye bir şey de duydum.)

ascada

ascada

Üye
    Konu Sahibi
ok bi deneyeyim teşekkürler..

tolga008

Üye
arkadaşlar benimde buna benzer bir sorunum var. Telefonum N8. Belle kullanıyorum. Tüm sitelerden videoları çok rahat izleyebiliyorum fakat facebooktan izleyemiyorum. Videonun üzerine tıkladığımda video açılmıyor ve videonun üzerinde flash player yüklü değil. Flash player yükleyin yazıyor. Bu uyarı bilgisarda da yüklü olmadığı zaman aynı şekilde yazıyor. Facebookta eskiden video izleyebiliyordum. Ne değişmiş olabilir. Telefonumda flash yüklü olmasa diğer sitelerden video izleyemezdim. (Telefonumdaki flash sürücüsünün sürümü 4.0) Sizce sorun ne olabilir. Ne yapmam lazım.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Tek çare android

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Flashın güncellenmesi gerekiyordur belkide.

kadikoy

kadikoy

Üye
SORUN çözuldü:
cebe gelen facebook prg .dan girmeyin.
telefonun browserinden facebook girince youtube videoları teldeki medya oynatıcısıyla açılıyor..

tolga008

Üye
SORUN çözuldü:
cebe gelen facebook prg .dan girmeyin.
telefonun browserinden facebook girince youtube videoları teldeki medya oynatıcısıyla açılıyor..

ben telefonun kendi browserinden giriyorum faceye. Önceden hangi video olursa olsun aynı youtube'daki gibi tıklayınca direk açılıyordu ama şimdi flash player yüklü değil diyor. Bunu sadece facede yapıyor. Yüklü değilse diğer sitelerden videolar nasıl izliyorum anlamış değilim.

----------Eklendi 29.02.2012 @ 00:01:44 ---------- Yazıldı 28.02.2012 @ 23:54:09 ----------

Flashın güncellenmesi gerekiyordur belkide.

flash'ı nasıl güncelleyeceğim aceba ? Link falan var mı bildiğiniz ? Nette çok araştırdım ama bulamadım.

Üst Alt