603 hard format bilen

Sponsorlu Bağlantılar

laplace06

laplace06

Üye
    Konu Sahibi
603 hard format bilen
arkadaşlar 603 e hard format nasıl atılır başka forumlarda buldum ama olmuyor cevapla+Kamera+Reddet Snki eksik birşey var gibi ama bilen varsa deneyen cevap verirse teşekkürler

xinanux

Üye
arkadaşlar 603 e hard format nasıl atılır başka forumlarda buldum ama olmuyor cevapla+Kamera+Reddet Snki eksik birşey var gibi ama bilen varsa deneyen cevap verirse teşekkürler

cevapla~kamera~reddet~açma kapama tuşlarına pin kodu gelene kadar basılı tut sonra ülke/bölge seçim ekranı geldiyse formatlanmıştır....

laplace06

laplace06

Üye
    Konu Sahibi
olmuyor arkadaşım deniyorum ama nafile

xinanux

Üye
tam olarak aynı anda hepsine basılı tuttuğuna kadar emin misin pin kodu gelene kadar açılır açılmaz çekme

----------Eklendi @ 22:20:42 ---------- Yazıldı @ 22:13:26 ----------

pula

Üye
evet kardeş bende çok uğraştım ama yapamadım üstelik yerli yabancı bütün forumları alt üst ettiğim halde

murat001994

Üye
n95 8gb formatı ve tüm s60v3rd telefon kapalıyken *3 ve yes tuşunu basılı tutarak tlf nu açın

agurcan

agurcan

Üye
Bende bulamadım ve paylaşmak istediğim bazı problemler var 603'ümde sizde de varsa paylaşın lütfen
1. Şebeke olduğu halde iletişim kesinlikle olmuyor (Günde en az bir kere) taa ki kapatıp açınca düzeliyor
2. Sesi bazen hoparlörü patlamış gibi çıkıyor her gün illa ki yapıyor bunu da kapatıp açınca düzeliyor
3. Donup kalıyor bazen hiç tepki vermiyor yine reset ile düzeliyor

bu sebeplerden ötürü format atmak istiyorum ben ya siz?

fairtail

Üye
Bende N8 var bende ona hard format attım fakat bu safer ovi mağaza programı gitti

joe_cenk

joe_cenk

Üye
Bide Bunu Dene Kardeş,

Telefon Kapalı Olacak (Menü Tuşu+Kırmızı tuş+Kamera Tuşu+Ses Seviyesini indirme Tuşu) Bunlara hepsine Bir Anda Basacaksın. Taki Pin Kodu İsteyene Kadar

Not: Eğer Olmadıysa Tuşlara Daha Sıkı Bir Şekilde Basıp Öyle Dene Daha Doğrusu 1 kişinin Yardımıyla da Yapabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Rıdvan4, amedli2117 ve cengiz_kurt

celik1122

Üye
kısa bir yol daha var tel acıkken tüm uygulamarı kapat güvenlik kodunu diliyorsan sunu yap *#7370# fafıza kartı haric hepsi silinir

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hard format son çare olarak yapılmalı

Polymath

Polymath

Üye
Kardeşim eğer mecbur değilsen Sakın Hard FOrmat ATmaaaa.. BEnde 603 e mecbur kaldım tel açılmıyordu Attıktan sonra ovi magza foto ve vıdeo duzenleyıcı fılan Hep silindi... Bir çok uygulama gıdıyor.. Eğer tel acılıyorsa Soft format at. Eğer acılmıyorsa hard format bu uygulamalar gıdecegınden ardına Flash At Yada Direk Flash at yapabilirsen

sero58

Üye
Bide Bunu Dene Kardeş,

Telefon Kapalı Olacak (Menü Tuşu+Kırmızı tuş+Kamera Tuşu+Ses Seviyesini indirme Tuşu) Bunlara hepsine Bir Anda Basacaksın. Taki Pin Kodu İsteyene Kadar

Not: Eğer Olmadıysa Tuşlara Daha Sıkı Bir Şekilde Basıp Öyle Dene Daha Doğrusu 1 kişinin Yardımıyla da Yapabilirsin.

Kardeşşş Çok sağolasın :)

• Beğen
Tepkiler: kartal076, amedli2117, malkoc444 ve 1 kişi daha

desirous1903

Üye
kardeş eyw ya bende denedim oldu valla acay,p sevindim allah razı olsun ...

SWFT

SWFT

Üye
Sana ben gurban olurummmmmmmmmmm :)))

famemonster16

famemonster16

Üye
Hard format attıktan sonra mağaza vb. uygulamalar gidiyor diyenler format attıktan sonra Nokia Suite'den Belle'yi tekrar yükleyin uygulamalar geri geliyor. Ben öyle çözdüm sorunu.

nokia603belle

Üye

LessieSarah

Üye
Bende bulamadım ve paylaşmak istediğim bazı problemler var 603'ümde sizde de varsa paylaşın lütfen
1. Şebeke olduğu halde iletişim kesinlikle olmuyor (Günde en az bir kere) taa ki kapatıp açınca düzeliyor
2. Sesi bazen hoparlörü patlamış gibi çıkıyor her gün illa ki yapıyor bunu da kapatıp açınca düzeliyor
3. Donup kalıyor bazen hiç tepki vermiyor yine reset ile düzeliyor

bu sebeplerden ötürü format atmak istiyorum ben ya siz?

benim telefonumda mesajları göndermiyordu giden kutusundan kendim göndermek zorunda kalıyordum en sonunda veri sil ve geri yükle dedim telefon kafayı yedi açılmadı bende aldığım yere götürdüm bugün artık 1 aya anca gelir heralde :(

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Microsoft apps uygulamasını kurdunuz herhalde :d: Bende aynı sorundan (mesaj ve eposta) hard format ve flash attım süper oldu. Mesaj probleminin çözümü flash atmaktaaa iletişim, hoparlör ve donup kalma gibi sorunlar asla yok..

• Beğen
Tepkiler: nokia 603

djomerrr

Üye
kardeş bende denedim telefon kapandı ama açılması çok uzun sürüyor nedenini bilen varmı ??

Üst Alt