Kaspersky Mobile Security v9.0.52 S60v3/S60v5 Unsigned - Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetc503

hepsini yaptım make it diyorum hiç bişey olmuyor

ferhhhat

ferhhhat

Üye
c6-01 e olmuyor bilginize

sagopa63

sagopa63

Üye
Telefonun haclenmesi lazım arkadaşlar.. Paylaşım için teşekkürler süper olmuş kurdum ve sorunsuz çalışıyor...

yakup_407

Üye
bu proğram tel i kitliyor

place3461

place3461

Üye
anti virüs programlarını tavsiye etmem programlar genellikle tele zarar verir.

BestHacker

BestHacker

Üye
1 aydir sorunsuz bir sekilde e72 de kullaniyorum . Anlatimi aynen takip ederseniz sorun olmadigini sizde goreceksiniz.. Kasma konusuna gelince.. Telefonunuzda calisan prgramlari kapatmak yerine arka plana alirsaniz calismaya devam eder ve bu telefonunuzu kasar programin sucu degil .. Once arka planda calisan programlari yonetmeniz icin isinize yarayacak taskman vb programlar kullanmanizi oneriyorum..

Emegi gecen herkese tsk

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

nizamialem

Üye
:tşk:

capkino_42

Üye
5800 da olmuyo arkadaş dediklerini harfyen yaptım 18 gün gösteriyor hayla make it e tilkiyorum bir sey olduğu falan yok yardımcı olabilir misin

KONT27

Üye
Sen harikasin ya, cok tsk ederim...

yyy

Üye
çok sağlam bi program

arzeba002

Üye
c601 belleye kurdum. Program açıldı türkçe açıldı da lisans falan diyor orayı anlamadım. Make it diyorum bişey olmuyor tel hackli. Yardımcı Olur musunuz

cengizba

cengizba

Üye
arkadaşlar iyi güzel sorunsuz kurdum 2049 a kadar kullanım süresi var ancak sadece bende mi güncelleme sorunu var? tüm konuyu okudum güncelleme hakkında bişey söylenmemiş. güncelle dediğimde bağlanıyor indiriliyor diyor sonra güncellemede indirme hatası diyor günlükte de 0x96 (0) yazıyor hatta kodunda bu kodu aradım google da bişey bulamadım internet bağlantımda bi sorun yok yardım edecek arkadaş varsa şimdiden teşekkürler güncellemedikten sonra bi işe yarayacağını sanmıyorum programın

warmth

Üye
teşekkürler

34tango

34tango

Üye
virus imzalarını nası güncellicez hata veriyo

Afşın

Afşın

Üye
çook sağol valla oldu :) :oke: ALLAH razı olsun mükemmel çalışma

a_e001

Üye
çalişma için teşekkürler.ama şu güncelleme sorununada bi çare bulursaniz mükemmel olacak.saygilarimla...

Üst Alt