Telefon HACK'lemenin Avantajları ve Dezavantajları...

Sponsorlu Bağlantılar

Whimsical

Whimsical

Üye
    Konu Sahibi
Telefon HACK'lemenin Avantajları ve Dezavantajları...
Foruma yeni üye olan birisiyim ve ona buna sormak yerine araştırıp birşeyler öğrenmeye çalıştım. Gördüm ki yeni nesil telefonlara ( N86 8MP kullanıcısıyım) uygulama, oyun v.s. atabilmek için önce HACKlemek gerekiyormuş. Telefon nasıl hacklenir birkaç yöntem ile anlatılmış. Fakat ben bu işin zararlarından bahseden bir konu bulamadım.

Hacklenen telefon garanti kapsamından çıkmaz mı ? Hacklediğiniz telefon yarın bozulduğu zaman elinizde kalmaz mı ?
Telefonun işletim sistemine bir zarar verir mi ?

Uygulama ve oyun yüklemeyi bende çok istiyorum. Ama telefonumu hacklemeden önce olabilecek şeyleri bilmek isterim.Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

[CeZZaR]

[CeZZaR]

Üye
kendi hacked 5800 ımı 2-3 kere hackli şekilde garantiye verdim sorun çıkmadı onlar üstüne bi fw yükleyip geri gönderiyorlar hackli mi değil mi sistem le oynanmışmı bakmıyorlar bile. sisteme zarar verme ne gibi bir zarar vermesinden korkuyorsun bilemiyorum ama daha hiç zarar göreni görmedim. zaten bir sorun olursa üstüne 1 fw daha yüklersin hiçbir sorun olmaz. :D şöyle düşün pc çökünce format atıyorsun geçiyor. ama sen yinede sürekli fw yükleme yeni fw çıkınca 1 ay kadar bekle arkadaşlar kararlı bir hackleme yöntemi bulurlar o zaman yükle. tabi bu 5800 için geçerli onun haclenmesi biraz farklı n86 nasıl hacleniyor bilmiyorum ama eski telim e50 gibiyse yani rom patcher yeterliyse hiç sorun yok istediğin kadar hackleyebilirsin.

crazy_vefa

crazy_vefa

Üye
ben e51 imi garantiye gönderdim, hackli fw kurmuştum soft format atıp yolladım fw hack gitti.. iyi oldu geri gelirse garantiden garanti dışı diye..

ekran ve tuş takımının ışığı yanmıyordu çünkü...

celibar

celibar

Üye
telefonu hackleyince güvenlik açıkları oluşur.zararlı yazılımlar ve virüsler telefona daha hızlı bulaşır.bulşan virüsler ve zaralı yazılımlar sistem dosyalarına zarar verip telefonu çökertebilir.bunlar zaraları.

Mİ_RUN

Üye
aslında çok bişey değişmez şahsen ben hackten yana değilim olduğu gibi kullanırım.

Whimsical

Whimsical

Üye
    Konu Sahibi
aslında çok bişey değişmez şahsen ben hackten yana değilim olduğu gibi kullanırım.

Olduğu gibi kullanamadım bir türlü. Çoğu oyun için Hack gerekiyo gibi. Ama yorumları okuyunca gaza geldim hackleyecem :ehe

himajesty

Üye
Hacklenen telefonların garanti kapsamından çıkıp çıkmadığı ile ilgili bilgisi olan yok mu yav?

addmin

addmin

Üye
bncede yaw kimse bilmiyomu himajesty arkadaşın dediğini ??? :hmmm

muratsim67

Üye
garanti kapsamından çıkmaz.bende bir çok telefon gnderdim sorun çkmadı.

osmantaner44

Üye

arkadasıma katılıyorum bende hackten yana deqilim.2-3 haftalık e71 kullanıcıyım ilk aldıqımda heryerde hackleyin hackleyin yazıyor.ama siteyi ii kurcalarsanız hack gereksiz bişe olduqunu qoreceksiniz.gereksiz derken hack yapmadan herşeyi yapabilecek şeylere sahip olabilirsiniz.yeterki ii arastırma yapın.en onemlisi sertifikanızı alın ve herşeyden kurtulun.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105
BANLI

BANLI

Üye
garantiye göndermeden format atarsın olur biter hacksiz telefonla hiçbir şey yapılmıyor korkma birşey olmaz

hateing238

hateing238

Üye
arkadasıma katılıyorum bende hackten yana deqilim.2-3 haftalık e71 kullanıcıyım ilk aldıqımda heryerde hackleyin hackleyin yazıyor.ama siteyi ii kurcalarsanız hack gereksiz bişe olduqunu qoreceksiniz.gereksiz derken hack yapmadan herşeyi yapabilecek şeylere sahip olabilirsiniz.yeterki ii arastırma yapın.en onemlisi sertifikanızı alın ve herşeyden kurtulun.

çok güzel bi noktaya değinmişssin.kesinlikle katılıyorum sana.singsis.exe idi galiba yanlış hatırlamyorsam.opda.ce sitesinden alıyosun sertifikanı.(. - .cer)sertifikalıyosun yükliyceğin dosyanı ve yüklüyosun telefonuna.hem başkası çok beğenip kendine kurmak istesede kuruluyo gibi oluyo hehe diye seviniyo ama bi yere geliyo sertifika hatası veriyo :ehe:ehe:ehe:ehe sadece kendi telefonunda çalışıyo.bu süper bişey:naughty:

wildtiger223

wildtiger223

Üye
ben teli hackledim bi süre sora pc den virüs girdi garantiye verdim bi format bide yeni versıyonu atmıslar düzeldi akıllanmadım yıne pc ya taktım yıne virüs girdi yine garantiye verdim yanı alırken hackli mi sistemiyle oynanmıs mı dıe bakmıorlar

cengizx1

cengizx1

Üye

Mİ_RUN arkadaşım çok bişey değişmez demişsin de ben c6-01 kullanıcısıyım benim telim biraz yavaştı ve oviden hariç başka uygulamarı ele yükleyemiyodum hackledikten sonra bir çok özellik geldi tema effekti yoktu o oldu telin hızı arttı ramdan tassarruf oluyo ve sayamadıgım bırcok sey daha bence hacklersenız telinizi daha iyi bir performansla kullanırsınız...

lastairbender21

Üye
Hacklemenin çok kötü bir özelliği vardır.Telefonuna ne varsa yükler.Telefonun telefon olmaktan çıkar bilgisayar olur.Bilgisayarın ise telefonun olur(biliyorum sonuncu cümle saçma oldu :) )

cengizx1

cengizx1

Üye
Hacklemenin çok kötü bir özelliği vardır.Telefonuna ne varsa yükler.Telefonun telefon olmaktan çıkar bilgisayar olur.Bilgisayarın ise telefonun olur(biliyorum sonuncu cümle saçma oldu :) )

lastairbender21 bu özelliğin neresi kötü olur ne güzel işte telefonunla herşeyi yapabilcen sen farklı düşünmüşün bişi demiyom saygı duyarım ;)

lastairbender21

Üye
lastairbender21 bu özelliğin neresi kötü olur ne güzel işte telefonunla herşeyi yapabilcen sen farklı düşünmüşün bişi demiyom saygı duyarım ;)

Dalga geçiyordum anlayamadın galiba :D Hack gibisi var mıdır ya? Telefonun tüm imkânlarını kullanmanı sağlar.

Symbianist

Symbianist

Üye
Az araştırsaniz keşke biraz üstte hack konusu var. onun içinde hack yöntemi de var hack yapmaktan korkanlar için bilgilendirme amaçlı bir konuya atıf da var. keşke baksanız açmadan önce.

Üst Alt