Telefon HACK'lemenin Avantajları ve Dezavantajları...

Sponsorlu Bağlantılar

burak1651

Üye
Arkadaşım bnde N95 kullanıcısıyım ve telefonum aldığımda hackledm yaklaşık 1 senedir kullanıyorum , hard format attıktan sonra hackliyorum ama bugüne kadar hic bi sıkıntısını ve zararını görmedim . Tavsiye ederim sanada , bnm tlfnma 1 senedir bişey olmadysa snnkinede olmaz ;)

tarxhn

tarxhn

Üye
bende hackli kullanıyorum daha sorun yasamadım

USAForever

USAForever

Üye
N96 mı Hacklemek İstemiyordum , Sonra Birgün hackleyim bakim ne olacak dedim , :

Eski Halinden Geriye Kalanlar : %0.

Sistem Klasörlerinde Değişiklik Yapmak Telefonu Bozabilir

İyi Ki Hacklemişim Yani Telefonumu. :)

place3461

place3461

Üye
hiçbir dezavantajı yok..sonuçta kafayı yetirtmiyorsun bir hile sayesinde telefonu kandırıyorsunuz öyle düşünün..Garantisi düşer diyorsanız da format atıp öyle verin servise bu kadar basit..herkes çok abartıyor bu hacki..

---------- Eklendi @ 17:32:51 ---------- Yazıldı @ 17:30:46 ----------

N96 mı Hacklemek İstemiyordum , Sonra Birgün hackleyim bakim ne olacak dedim , :

Eski Halinden Geriye Kalanlar : %0.

Sistem Klasörlerinde Değişiklik Yapmak Telefonu Bozabilir

İyi Ki Hacklemişim Yani Telefonumu. :)

:D bence sen hack değil başka bir şey yapmışsın:D bilmiyorsan uğraşma telefon ile:D

ertan78

Üye
os9.2 ve 9.3 ü hacklemenin tek kötü yanı var oda x-plore ile bluetooth yoluyla gelen mesajları (resim. Müzik vb) taşıyamuyorsunuz yada kopyalamıyorsunuz çözümü ise siz bu hatayı xplorede alıyorsanız mesaj hafızanız hafıza kartıdır telefon hafızası yapın hemen düzelir :D

denizyildizi345

denizyildizi345

Üye
Aldıktan 3 gün sonra Symbian ile ilgili hiçbir şey bilmediğim halde araştırmalarım sonucu hackledim.İyi ki hacklemişim.Zırt pırt sertifika hatasından kurtuldum. :D :D

place3461

place3461

Üye
hacklemekten neden korkuyorsunuz aklım almıyor. Sadece mantık bir yöntemle telefonu kandırıp sistem dosyalarına erişimin yolunu açmaktır bu kadar basit..Bunu yapmak da telefona zarar vermez bu kadar basit..

- - - Eklendi - - -

os9.2 ve 9.3 ü hacklemenin tek kötü yanı var oda x-plore ile bluetooth yoluyla gelen mesajları (resim. Müzik vb) taşıyamuyorsunuz yada kopyalamıyorsunuz çözümü ise siz bu hatayı xplorede alıyorsanız mesaj hafızanız hafıza kartıdır telefon hafızası yapın hemen düzelir :D

kardeşim her türlü dosyası 9.1 de de 9.3de de basit bir yolla hafıza kartının istediğin klasörune atarsın:) x plore kullanıcısı bunu bilmiyorsa kim bilecek:D

- - - Eklendi - - -

gelen her türlü dosyayı istediğin klasöre kopyalarsin çözüm basit..
X ploreyi aç araçlar/mesajlar/ve 1 tuşuna bas sonra geri gelip istediğin klasöre yapıştır :) 1 tuşu x plorede kopyalama tuşudur:)

gamerci

Üye
bu olaya hack demeye gerek yok bence çünkü bu olaya hack denmez buna dense dense telefonu ***** lemek denir. Öyle korkmaya gerek yok garanti dışıda kalmaz telefon merak etmeyin

yunus4554

yunus4554

Üye
bu olaya hack demeye gerek yok bence çünkü bu olaya hack denmez buna dense dense telefonu ***** lemek denir. Öyle korkmaya gerek yok garanti dışıda kalmaz telefon merak etmeyin

Arkadaşımız gayet ne açıklamış bu yöntemin tek kötü yanı sistemın acık kalmasıdır ki bunu da rompatcher den open4all ı kapatın paşa paşa kullanın eğer hala hacklemekten korkuyorsanız OPDA ya gidin (orasıda artık sertifika vermiyormuş) hem olsa bile bilinmeyen bi sunucuya imei nizi veriyorsunuz (artık klonlanır mı kapatılır mı orası da meçhul).Yane en basitinden ve en güvenlisinden üst konudan telinizi hackleyin:)

mqeen

mqeen

Üye
Dostum 6120 c kullanıcısıym telefonum 1 yıl a yakın hackli hiçbir sorun yaşamadm aksine hep olumlu sonuçlar aldım istediğim pro. yu atıyorum telefonuma istediğm gibi şekil felan verebiliyorum. :) yani hackle gitsin dostum . Ayrıca garantiden sorun çıkarmazlar. Çünkü Nokia da çalışan biriym biliyorum .)

TADAHIKO

TADAHIKO

Üye
yararlarını hep görürsün de zararını az ve öz görürsün :) yani zarar olursa geri dönüşü zor olabilir.

hackkral

Üye
bu sitede symbian-hack-icin-en-kolay-yontem-s-3-anna-belle-refresh s60v5-s60v3-66-548312 adlı konuya bakarak hackleme yapaym dedm 5. admda restore yaparken tlf kapandı daha da Hayr gelmedi bi kaç dkkd bir kapnyr batarya çkrp takmyana kada açlmıyr kafayı yemiş vaziyette yani ne ypcm bi bilgs olan varmı ? tlfn c503

Ugurxl

Ugurxl

Üye
bu sitede symbian-hack-icin-en-kolay-yontem-s-3-anna-belle-refresh s60v5-s60v3-66-548312 adlı konuya bakarak hackleme yapaym dedm 5. admda restore yaparken tlf kapandı daha da Hayr gelmedi bi kaç dkkd bir kapnyr batarya çkrp takmyana kada açlmıyr kafayı yemiş vaziyette yani ne ypcm bi bilgs olan varmı ? tlfn c503

Telefon kapalıyken format at düzelir hangi tuşların kullanıldığını unutum foruma bi bak

hackkral

Üye
abi nasl atcm? kplykn? orj. tlfn ayrlrna dön dedm de tekrar aynı oldu

- - - Eklendi - - -

uğur kardeş çook saol Allah cc razı olsun senden hallettm

Ugurxl

Ugurxl

Üye
rica ederim kardeş bişey değil

- - - Eklendi - - -

istersen bu konudan tekrar dene senin yaşadığın sorunu bende yaşamıştım ama bu konuyla gayet rahat hack yaptım :)

maxicep.com/symbian-3-sistem-modifikasyon/symbian-yine-hacklendi-belle-anna-s-3-s60v5-s60v3-548914.html

bager_17

Üye
SLm ArkadasLar YorumLarı Tek Tek Okudum GeneL AnLamda Hack Kötü DeqiL İzLenimine KapıLdım BenDe N86 KuLLanıcısıyım AyRıca Ufak Bi Arastırmam Sonucu gaLiba N86 İçin Ayrı Bi Hack ŞekLi Var 1. Veya 2. SekiLde Hack Yapmam Sıkıntı Yaratır Mı ?
Bide HackLemem DurumunDa TLfnDa SimDi YükLü OLan Proqram Msj Resim Vs. hepsi Gider Mi ?

Ugurxl

Ugurxl

Üye
hayır hiç bişey gitmez için rahat olsun

deforze

deforze

Üye
hack in hiç bir dezavantajı yoktur sistem çökmesi yapacak değildir zaten sistem dosyasını kitleyemezde hard format atarsın telefon sıfırlanır onun için hack in dezavantajı yoktur.virüs filan girer diye korkanlar oluyor da symbyan için truva atı veya solucan yok ki

celilcemre

celilcemre

Üye
Bir yorumda benden v3-v5 teller kesinlıkle hacklenmeli.Nedenmi size lazım olan programlar signed değil.Yada türkçe değil. Mesala core player olmazsa olmaz.Sertifikası yok.Real player yetersiz.rar dosyalarını açamıyon idesinger veya winrar türkçe signed değil. Firng signed ama ingilizce türkçesi değil.Daha say say bitmez.Anna belle video oynatıcısı çok iyi.Çok kodek destekliyor.Zaten programlar sertifikalı.Sorun türkçe dil destek.c6-01 rar dosyalarını açmıyor.Ben n96 8gb kullanıyorum 130 mb rar dosyasını telde açtım.Yani hack gerekli.

Üst Alt