X3-02'in Son Versiyonu 07.15 v7 (NDT)

Sponsorlu Bağlantılar

zafer_2944

zafer_2944

Üye
    Konu Sahibi

Kullanan Arkadaşlar Var Mı..Sorun Varsa Yüklemeyecem..

BLUE-NOKIA SİTESİ

Adanalı.01

Adanalı.01

Üye
Kardeşim Ovi Suitle indir zaten yayınlanmış v7.15 ben kurucaktımm usb kabloyu bulamadım bugun yarın bulup kurucam yane en güvenli site varken neden ordan indiriyorsun ? bence ovi suitde telin yedeğini al sonra kur sorun olmaz

zafer_2944

zafer_2944

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim Ovi Suitle indir zaten yayınlanmış v7.15 ben kurucaktımm usb kabloyu bulamadım bugun yarın bulup kurucam yane en güvenli site varken neden ordan indiriyorsun ? bence ovi suitde telin yedeğini al sonra kur sorun olmaz

Kardeşim blue nokıa çok büyük ve daha güvenilir bir site....ovide yok ovide yüklersen bazen hata alabilirsin...bu siteden indir, ve phoneix programıyla kur..en iyisi

Adanalı.01

Adanalı.01

Üye
Kardeşim Az Önce Oviden v7.15 i telefonuma güncellettim 5 dk bile sürmedi hiç bir sorun ile karşılaşmadım tavsiyemdir ben güvenli bir şekilde güncelledim

zafer_2944

zafer_2944

Üye
    Konu Sahibi
Bahsettiğin Ovi Nedir Kardeş..Çünkü Nokıa Artık Oviyle İlişkisini Kesti..Sadece Nokıa Suite Diye Program Var Onunla Mı Pcde Güncelledin..Yoksa Telefonda Mı Güncelledin....

sam@55

Üye
neler degısmı tam olarak ben yaptım guncellmeyı sadece tus acma seklı dıkkatımı cektı

zafer_2944

zafer_2944

Üye
    Konu Sahibi
Performans Arttırılmış...Daha Hızlı Artık Cihaz...Bide Uygulamaları Ve Oyunları Açmak İçin Bekleme Ekranında Kaydırma Yeterli...Eski Versiyonlarda X3-02 Kendi Kendine Bazen Kapanıyordu Resetliyordu Kendini..Bu Sorun Fazla Olmuyor..Şimdiye Kadar Görülmedi Bu Sorun..

sonerdursun1

Üye
bende bugün güncelledim ben ilk fabrika çıkışlı kullanıyordum baya akıcı oldu tlfn kilit açma ekranı felanda değişdi.

understars07

Üye
nokia nın sitesinde güncel versiyon 6.00 dır yazıyor. Telefonda 6.05 yazıyor dolayısıyla güncelleme yapmıyor ovi suite ile. Peki blue nıkia dan indirince türkçe dil sorunu olmasın???

understars07

Üye
bende bugün güncelledim ben ilk fabrika çıkışlı kullanıyordum baya akıcı oldu tlfn kilit açma ekranı felanda değişdi.

soner toprağım sen güncelleyince versiyon kaç oldu acaba? bide ne ile güncelledin phoeniz ile mi suite ile mi?

Adanalı.01

Adanalı.01

Üye
Arkadaşm bn ovi suite ile indirp kurdum tuş açmasi ana ekranda sağ sol yaparak drek koleksiyon veya oyuna gtmesi sanirım bir kaç video codeki eklenms gbi daha önce göruntu olmayan videolar vardı onlari artk izleyeblyrm daha da hızli telefon ve artk kapanıp açilmalar olmuyor

extasy38

Üye
hocam ovi suiteden nasıl yükleyeceğiz hiçbir açıklama bulamadım varsa link atarmısın

extasy38

Üye
yardımcı olursan çok sevinirim :)

sonerdursun1

Üye
soner toprağım sen güncelleyince versiyon kaç oldu acaba? bide ne ile güncelledin phoeniz ile mi suite ile mi?

wifi ile güncellediğim 7.5 oldu versiyon usb ile bir türlü güncelleyemedim tlfn kapanıyor bağlantı kapuyor başarısız diyip durdu bende wifiden güncelledim tertemiz oldu.

cemaltr18

cemaltr18

Üye
Hala yeni bir güncelleme ile ilgili haber yok dimi.

Üst Alt