Veee sonunda oldu kurtuldummm.....!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serbest888

serbest888

Üye
    Konu Sahibi
Veee sonunda oldu kurtuldummm.....!
11 Yıldır turkcell de kullandığım faturalı hattımı 20 tl ye vodafon a taşıdım ve turkcellden kurtuldum 180 dk yı 32 tl ye satıyorlar.:off:Vay haftada iki gün bedavaymış vay çekim kalitesiymiş falan filan .Adam hazır karttan faturalıya geçiyo benden ucuza konuşuyo, başka operatörden geliyo benden ucuza konuşuyo ben tam 11 yıldır kullanıyorum ve sanki çantada kekliğim darısı başınıza.Artık vodafonluyum 20 tl heryöne 250 dk.yeter artar bile.:aha::alkis

u_cosar

u_cosar

Üye
bende turkcell den avea ya geçtim çok mutluyum 19 tl ye heryöne 500 dk 1000 sms ve 1 gb int var cok iyi

gölgee_65

gölgee_65

Üye
11 Yıldır turkcell de kullandığım faturalı hattımı 20 tl ye vodafon a taşıdım ve turkcellden kurtuldum 180 dk yı 32 tl ye satıyorlar.:off:Vay haftada iki gün bedavaymış vay çekim kalitesiymiş falan filan .Adam hazır karttan faturalıya geçiyo benden ucuza konuşuyo, başka operatörden geliyo benden ucuza konuşuyo ben tam 11 yıldır kullanıyorum ve sanki çantada kekliğim darısı başınıza.Artık vodafonluyum 20 tl heryöne 250 dk.yeter artar bile.:aha::alkis

O 20 tl'ye +1 ekle iki kat fazla konuş.
Yani kısacası bayiye git ayda 21 tl'ye 1 yıl boyunca heryöne 500 dakka konuş :oke:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bende diyorum neden herkes Vodafone'li :ehe
Ayrıca neden tüm memurlar Avea'lı :kop:
son olarak neden Turkcell'iler çok az :D

qirL1903

qirL1903

Üye
Kamu calısanlara özel avantajlar var cünkü avea'da . Benim tanıdığım bütün polisler avea (: İyi hayırlı olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt