600 tl ye cep telefonu önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

msafacetin

Üye
    Konu Sahibi
600 tl ye cep telefonu önerisi
Yeni cep telefonu almak istiyorum dokunmatik ve android işletim sistemi olmasını istiyorum kendim biraz araştırdım galaxy gio modelini beğendim ama bana önerebileceğiniz başka telefon varmı fiyat max 600 tl internet ve video kalitesi iyi olan telefonlar önerirseniz sevinirim.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
ideos x5 te iyi

SnekAffekt

SnekAffekt

Üye
sony ericsson live with walkman ya da xperia mini pro öneririm. live with walkman vatan'a yarın gelecek ben de büyük ihtimal yarın gidip walkman yada neo v alıcam.

ikisi de donanım olarak aynı ama bence tasarım olarak live with walkman daha iyi.

msafacetin

Üye
    Konu Sahibi
ideos x5 e baktım çok hoşuma gitti gerçekten aradığım özelliklere sahip bir telefon samsun gio ile aynı fiyata ama özellikleri daha iyi oyüzden aklımda ideos x5 var.

SnekAffekt

SnekAffekt

Üye
ideos x5 e baktım çok hoşuma gitti gerçekten aradığım özelliklere sahip bir telefon samsun gio ile aynı fiyata ama özellikleri daha iyi oyüzden aklımda ideos x5 var.
hem donanım hem tasarım olarak iyi bir telefon ama çin malı telefon kullanmayı göze alıyorsan al. şahsen ben göze aldım bu durumu ama telefonu timlerde bulamadım.
özellik bakımından live with walkman daha iyi ama ekran çözünürlüğü ve ekranı biraz daha küçük.

burakakul

Üye
Çin malı tamamen gereksiz bir laf burda 2 yıl KVK garantisi var telefonun, ideos x5 öneriyorum fiyatına göre mükemmel bir telefon.

SnekAffekt

SnekAffekt

Üye
Çin malı tamamen gereksiz bir laf burda 2 yıl KVK garantisi var telefonun, ideos x5 öneriyorum fiyatına göre mükemmel bir telefon.
tamam garantisi var ama sorun yaşayan da çok bu telefonla gerçi bulabilseydim şuan almış olcaktım ama alamadığımada üzülmüyorum. satmakta zorluk çekiyor herkes bayiler almıyor, internetten alıcı bulmak zor. sen en iyisi al bi sony, htc veya samsung rahatına bak alırken de satarkan de fazla zorluk çekmezsin hem öyle tuhaf sorunlar da çıkarmazlar.

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Ideos X5 o fiyata alabileceğin telefonlardan çok daha üstün bir cihaz.Ayrıca çin malı diyerek geçmeyin.Maalesef iPhone bile çinde üretiliyor artık.:islik

SnekAffekt

SnekAffekt

Üye
Ideos X5 o fiyata alabileceğin telefonlardan çok daha üstün bir cihaz.Ayrıca çin malı diyerek geçmeyin.Maalesef iPhone bile çinde üretiliyor artık.:islik
orası öyle ama firma zaten çin firması. tamam güvenilir bir firma ama desteği diğer firmalar kadar iyi değil ve bildiğim kadarıyla Türkiye de şubesi yok. hem zaten ideos x5 de artık donanım olarak geride kalmaya başladı x5 in üstüne kaç tane telefon çıktı. huawei de çıkarttı ama Türkiye de piyasaya hala daha çıkamadı yeni modelleri. Türkiye ye açsın bir şube o zaman satışı da yükselir desteği de firmaya olan güven de :oke:

orhanparlak

orhanparlak

Üye
her türlü huawei ideos x5 geçerli kardeşim. ben aldım 4 aydır kullanıyorum çok memnunum.

y n s c n

y n s c n

Üye
Işık sızması senin için problem olmayacaksan x5 tavsiye ederim. Onun dışında p503 veya gio almakta mantıklı olur.

optimux

Üye

Xperia mini. vatanda 699 tl ama haftasonu indirimlerini takip ederek 620 tl civarına alabilirsin.

buket2

buket2

Üye
kesinlikle lg optimus one öneririm. android froyo işletim sistemine sahip. eğer fiyatı fazla gelmezse optimus blackte çok iyi bir seçenek.... optimus one 500, optimus black 850
tl civarında tavsiye ederim

Ocean258

Ocean258

Üye
X5 yada Optimus one alman mantıklı olur bencede.. ıkısıde guzel telefon tasarım olarakta fiyat/performans olayı olarakta

Türe

Türe

Üye
Ideos x5 ı tavsıye ederım basarılı bır cıhaz :oke:

Gamerjex

Üye
ideos x5 tavsiye ederim.. alternatif olarak galaxy gio

----------Eklendi @ 00:18:22 ---------- Yazıldı @ 00:10:41 ----------

orası öyle ama firma zaten çin firması. tamam güvenilir bir firma ama desteği diğer firmalar kadar iyi değil ve bildiğim kadarıyla Türkiye de şubesi yok. hem zaten ideos x5 de artık donanım olarak geride kalmaya başladı x5 in üstüne kaç tane telefon çıktı. huawei de çıkarttı ama Türkiye de piyasaya hala daha çıkamadı yeni modelleri. Türkiye ye açsın bir şube o zaman satışı da yükselir desteği de firmaya olan güven de :oke:
firmayla ne işin var? aldıktan sonra kvk var.. ayrıca ideos x5 bu özelliklerle gerilemeye başladıysa piyasadan bir çok telefonun silinmesi lazım..

61semih

61semih

Üye
sony ericsson live with walkman ya da xperia mini pro öneririm. live with walkman vatan'a yarın gelecek ben de büyük ihtimal yarın gidip walkman yada neo v alıcam.

ikisi de donanım olarak aynı ama bence tasarım olarak live with walkman daha iyi.
tamamda kardeşim fiyatlarıda o biçim :)
giodan memnunum arkadasım .flash player de var root ile
youtube den baktıgım kadarıyla gıo ıle x5 ın flash player performansı aynı.ekran cozunurlugu ve boyutu daha ıyı tabıkı x5 ın gıo nun kamerası oldukça iyi sabıt konulara bakarsan benım gıo ıle cekılmiş fotolar var.
karar sana kalmış

__piranha__

__piranha__

Üye
tamamda kardeşim fiyatlarıda o biçim :)
giodan memnunum arkadasım .flash player de var root ile
youtube den baktıgım kadarıyla gıo ıle x5 ın flash player performansı aynı.ekran cozunurlugu ve boyutu daha ıyı tabıkı x5 ın gıo nun kamerası oldukça iyi sabıt konulara bakarsan benım gıo ıle cekılmiş fotolar var.
karar sana kalmış

adam haklı beyler dağılın

futbol123

futbol123

Üye
nokia 603 veya huawai x5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...