Vodafone Numara Değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Numara Değiştirme
Arkadaşlar Vodafone sitesinde şöyle bir sayfa buldum...

Fakat bu konuda deneyen var mı yada illa müşteri hizmetleriyle mi yapılmakta ?? Veya bu eski birşeydi şimdi kalktı mı ?

kol@j

kol@j

Üye
şimdi ki operatöründe kaç tl yüklü kaç tl hak verdiler ki?

yani kaybın ne kadar olabilecek ki?

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
    Konu Sahibi
şimdi ki operatöründe kaç tl yüklü kaç tl hak verdiler ki?

yani kaybın ne kadar olabilecek ki?

Dediklerini tam anlayamadım ama hattımda 19 TL var. Kaybın ne kadar olabilecek derken ?

kol@j

kol@j

Üye
şimdi hattını taşı san 19 tl boşa gidebilir demek yani
eğer kampanya şartlarına uymazlarsa tabii ki.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar siz yanlış anladınız sanırım. Benim belirttiğim numara taşıma değil numara değiştirme. Örneğin Vodafone'de 541 XXX XX XX şeklindeki numarayı 541 XXX YX YX gibi değiştirmek.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Dostum senin dedigin son 4 hane degistirme islemleri cep merkezlerinde ücretsiz olarak degistiriliyor ama ilki ücretsiz ondan sonra yaptigin her islem 5 tl olarak bakiyenden düsecektir.
Bence yeni bir hat almaktan daha mantikli hem ücretsiz hem kolay. üstelik adam son 4 hane icin uygun tüm numaralari sana gösteriyor sec ayir begen usulü :D
Bu islem numara tasima ile gelenlerde olmuyor benim Turkcell numarasi olmasaydi ben de yapardim ve cok da güzel bir hizmet bence, halen devam ediyor diye biliyorum

• Beğen
Tepkiler: Lodark ve S.c.k.N

Lodark

Üye
gölge arkadaşım gayet güzel açıklamış tşkler gölge . ek olarak maksimum son 5 hanesi değişebiliyo ve sadece faturasız değil faturalı hatlar da değiştirebiliyo numaralarını....

• Beğen
Tepkiler: gölgee_65
gölgee_65

gölgee_65

Üye
gölge arkadaşım gayet güzel açıklamış tşkler gölge . ek olarak maksimum son 5 hanesi değişebiliyo ve sadece faturasız değil faturalı hatlar da değiştirebiliyo numaralarını....
ek bilgilerin icin de ben tsk ediyorum
:)

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
    Konu Sahibi
Tüm bilgiler içinde ben de teşekkür ederim :D

alican2733

Üye
slm

alican2733

Üye
ben hattımın son iki rakam degiştirmek istiyorum

время

время

Üye
Arkadaşlar siz yanlış anladınız sanırım. Benim belirttiğim numara taşıma değil numara değiştirme. Örneğin Vodafone'de 541 XXX XX XX şeklindeki numarayı 541 XXX YX YX gibi değiştirmek.

Arkaşım ilk sefere mahsus ücretsiz. 2. Sefer değişiklik yapıyorsan hattında 5 tl olmalı çünkü 5 tlye yapılıyor işlem.

Üst Alt