Gizli Dosyaları Erişime Açma ve Sertifikasız Hack (detaylı anlatımlı)

Sponsorlu Bağlantılar

waycell

waycell

Üye
    Konu Sahibi
Gizli Dosyaları Erişime Açma ve Sertifikasız Hack (detaylı anlatımlı)
arkadaşlar herkeze saygılar biliyorumki herkez bu sertifika olayından muzdarip elimden geldiğince imei vermeden sertifika ve hack olayınıza yardımcı olmaya çalışacam sitemizde buna benzer bir yöntem var fakat bunun farkı virüssüz ve kapsamlı olmasışimdi başlayalım

1 NOLU DOSYA
1-teli pcye depolama modunda bağla yada hafıza kartını kart okuyucuya tak
2-gizli dosyaları görünür yap QuarantineDriversLDD.zip içindeki dosyayı kartın ana dizinine kopyala değiştirilsinmi diye sorarsa evet de telin bağlantısını kesin yada hafıza kartını takın
3-DrWeb6 programını yükle signedtır ve aç
4-Options - Quarantine tıkla
5-Options - Select all tıkla
6-Options - Restore tıkla
7-rompatcher dosyaları c:\sys\bin klasörüne kopyalandı
8-RomPacther+ 3.1 Lite programını kur
9-rompatcherı aç iki yamayıda aktif et
şimdi sistem dosyalarına erişim açık ama hala hacklenmedi

2 NOLU DOSYA

-klasör içindeki bütün herşeyi c ana dizinine telefonda xplore ile kopyalayın teli kapatıp açın ve helloox kurulmuş oldu
bu adımdan sonra yada öncede olabilir telinize uygun installserver.exeyi c-sysy-bin içine atıp sertifika problemi olmadan kullanabilirsiniz
fakat bazı tellerde mesela benim e72 de helloox kurduğum ve installserverı eklediğim halde sertifika hatası verdi
bunun çözümü içinde sis editörü tele kurup binpda ile sertifikaladım sorunsuz yüklendi programlara bir tane fp2 için installserver ekledim fakat her telefonda çalışmayabilir
bu arada kurduğumuz helloox 3.06 yani son sürümdür

Telefonunuzda sis/sisx dosyalarını açıp paketlemeye yarayan oldukça kullanışlı bir yazılımdır. Karmaşık sis ve sisx dosyalarını kolayca kısa bir sürede düzenleyebilirsiniz.

Özellikler:

- Sis/sisx dosyalarında ad,uid,program sürümü,sağlayıcı ismi,uygulama dilini,hedef cihazları ve yükleme türü gibi temel bilgileri düzenleyebilirsiniz.

- Sis/sisx dosyasındaki program bileşenlerini düzenleyebilme.

- Yeni sis/sisx paket desteği vardır. En temel ve gelişmiş paket desteği sunar.

- Sis/sisx dosyasına yeni dosya ekleme,silme,değiştirme,genişletme, işlem özellikleri düzenleme ve dosyaları yukarı ve aşağı taşıyabilme özelliği sağlar.

- Dosyanın tam yolunu görebilmek için ekran döndürme özelliği vardır.

- Programın 100 adet dil desteği mevcuttur ve her türlü telefon model desteği vardır, 5th dahil.

- Tema dosyalarını açıp paketleyebilme özelliği vardır.

umarım yapabilirisiniz takıldığınız yerde dilim döndüğünce yardım edecem
....waycell....
LİNK

benim verdiğim siseditor kurulmazsa aşağıdaki linkten indirip deneyi
http://www.maxicep.com/maxipda-turkce-uygulamalar/siseditor-v0-65-s60v3-s60v5-symbianos9-x-unsigned-turkce-maxipda-339646.html

b
uda konunun alındığı asıl site linki
eviri ve anlatım bana aittir umarım işinize yarar bir saattir konuyu açmak için uğraşıyorum teşekkür beklemiyorum sadece yapamayanların yorumlarını dikkatli ve seviyeli yapmasını istiyorum.takıldığınız yerde sormaktan çekinmeyin zamanım oldukça yardımcı olacam fakat eminimki harfiyen yaparsanız olacaktır ben e 72 ve e52 de denedim ve hala kullanıyorum..

saygılar...waycell..

• Beğen
Tepkiler: TADAHIKO, mstf_l, egeerim ve 2 diğerleri

yedi_alti

yedi_alti

Üye
Teşekkürler. benimki gibi zor hacklenen telefonlarda işe yarıyor. yanlız forumda bunun videolu anlatımı var gecen hafta bu yontemle hacklemiştim

Symbianist

Symbianist

Üye
Eline sağlık Veysel kardeş. Emek vermiş hazırlamışsın. Emeğe saygı. (Virüs denilince çekinenler için alternatif bir yöntem olmuş)

waycell

waycell

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşım o videolu anlatıma virüssüz alternativ bir konu ve hala hackleyemeyenler içinde alternatif çözümler var

kemancım

kemancım

Üye
ALLAH SENDEN RAZI OLSUN, NE DESEM NE SÖYLESEM AZ GELİR TELEFONU ALDIĞIMDAN BERİ ARAŞTIRMAKTAN GINA GELDİ SABAHLARA KADAR UĞRAŞTIM ÇOK İNATÇIYIM
Taa ki senin bu HARİKA açıklaman ve verdiğin programa kadar. Dediklerini aynen uyguladım ve sonuç başarılı
BENİM CEP TELEFONUM DEĞİL NOKİA HACK OLDU:)

Sonsuz teşekkürler.

waycell

waycell

Üye
    Konu Sahibi
ALLAH cümlemizden razı olsun bir çinli arkadaşımız bulmuş bizede paylaşmak kaldı

taha394

taha394

Üye
Allah razı olsun en kısa sürede deneyeceğim.

waycell

waycell

Üye
    Konu Sahibi
sonuç kesindir arkadaşım

COESTO

COESTO

Üye
ben dediklerini yaptım 1 nolu dosyayı açtım dr webi yükledim prıvate anadizine attım ama dr webde quarantıneye girince seceneklerde help var select all yokk

waycell

waycell

Üye
    Konu Sahibi
bi yerde hata yaptın galiba karantinada hiç dosya görünüyormu görünmüyorsa kopyalamayı yapamadın

asretah

Üye
deneyelim umarım ise yarar bezdm valla

COESTO

COESTO

Üye
yo kopyalamayı yaptım dediğin gibi hafıza kartının ana dizinine hemde prıvate gizli ydi görünür yaptım ama dr webe girince seçeneklerde help var yani select all yapamıyorum çünkü boşş yardım cı olursan çok sevinirim çünkü 1 aydır uğrasıyorum yapamıyorum:bilmm

asretah

Üye
beyler rompatcher kuruluyo ama yamalar cıkmıo napmam lazm tlf n96

waycell

waycell

Üye
    Konu Sahibi
yo kopyalamayı yaptım dediğin gibi hafıza kartının ana dizinine hemde prıvate gizli ydi görünür yaptım ama dr webe girince seçeneklerde help var yani select all yapamıyorum çünkü boşş yardım cı olursan çok sevinirim çünkü 1 aydır uğrasıyorum yapamıyorum:bilmm

programı hafıza kartına kurmadın galiba

----------Eklendi @ 18:17:20 ---------- Yazıldı @ 18:15:38 ----------

beyler rompatcher kuruluyo ama yamalar cıkmıo napmam lazm tlf n96

tele kuruyorsan c de çıkar dosya

COESTO

COESTO

Üye
ben de rompatcher i yüklemeye kadar ilerleyebildim ama yamalar gözükmüyor üstelik tele yükledim

waycell

waycell

Üye
    Konu Sahibi
hepsi karta yuklenecek butun programlarin

TADAHIKO

TADAHIKO

Üye
Çok teşkkürler. o kadar denedim olmadı, ama bu anlatımla yapabildim.. eline koluna sağlık..

Üst Alt