nokia x6 yorumlarınızı bekliyorum ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hikmetyasar

hikmetyasar

Üye
    Konu Sahibi
nokia x6 yorumlarınızı bekliyorum ...
arkadaslar nokia x6 telefon alıcam ama telefon pek tutulmadı piyasada bu nedenlede pek iç acıcı degil kullanan arkadaslar varsa yorumlarınızı alabilirmiyim...?

sh0ck

sh0ck

Üye
Arkadaşım aldı bu telefonu. Görürsem sorarım yorumun ne diye. Fakat n8 alırdım senin yerinde olsam.

Ama ne olursa olsun; kimsenin ağzına bakma ;) Sen ne istiyorsan, egonu ne tatmin edecekse onu al.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Ben kullanmadım ama baya bir incelemiştim, bence X6 gayet iyi bir telefon, dokunmatiği kapasitif olduğu için kullanımı rahat ayrıca 5 mp flaşlı kamerası da çok net çekiyor video çözünürlüğü de gayet tatmin edici. Ancak 500-700 tl arası bir fiyattan alırsan iyi 1000 tl'ye değmez yani o yüzden en azından bu ülkede pek tutulmadı almak isteyenler de paralel ithalattan aldı zaten...

cebrail armagan

cebrail armagan

Üye
kesinlikle tavsiye ederim 1 aydır kullanıyorum harika bişey:aha:

Anußis

Anußis

Üye
X6 Şuana kadar gördüğüm en iyi ses kalitesine sahip telefon diyebilirim daha önce x3 ve 5800 gibi cihazlar kullandım gercekten bunların birleşimi bir telefon yapmıslar güzel olmus tabiki arkadaşın dediği gibi x6 çok tutulmadı oda 5800ın 450 tlden satılmasından kaynaklandı kimse 750-800 vermek istemiyor bu cihaza o yüzden ... yoksa her hangi bir sorunu yok ne kasa açıklıgı ne malzeme kalitesizliği önü zaten sırf cam ve cabuk cizilen bir tür değil ses kaliteside dediğim gibi şahane ekranıda cok hassas 16 gb hafızada baya baya yetiyor... ben 850ye almıstım şuan kampanya varmıs 769 tlden satılıyormus. ancak daha ucuzunu istersen 8 gb de işini rahatlıkla götürür .. oda 550-600 arası bişi

OğuzcanAbi

Üye
o telefon eskidi ya :D
nokia n8
300 lira daha koy :D

prp

Üye
kardeşim bn bu telefonu yaklaşık 3 ay kullandım telefonun genel özellikleri vasat üstü fakat xpress müzik olduğundan çok kaliteli hoparlörleri ve sesi var tavsiye etmem

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
illa nokia alacaksan c6-01 al

61semih

61semih

Üye
tavsıye etmem nokıa nın dıger guzel modellerı var yenı cıkan modellerıne bakmanı onerırım c601 kat kat daha iyi

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105
HakaN-06

HakaN-06

Üye
Adam konuyu geçen sene açmış telefonuda e63 yazıyor :)

estorak

estorak

Üye
haha 1 sene geçmiş 300 lira daha koy diyor :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Geçen seneye göre 300 daha koysa s2 alır adam :ehe

61semih

61semih

Üye
konu tarıhıne hıc dıkkat etmemısım :d: kım cevap yazıpta yukarı aldıysa konuyu tebrık etmek lazım :)

Lenneth

Üye
Harbiden öyle teknoloji ne kadar gelişmiş 1 senede yaw :d:

850 liradan satılıyordu o telefon 434 Mhz işlemci, GPU yok. Şimdi o fiyata LG Optimus Black bulunabilir 1 Ghz + PowerVR SGX530 GPU :ehe 1 senedeki farka bak..

(Acep seneye de biri bu başlığı yukarı çıkartıp 800 liraya çift çekirdek telefon alınır der mi) :ehe

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
850 liradan satılıyordu o telefon 434 Mhz işlemci, GPU yok. Şimdi o fiyata LG Optimus Black bulunabilir 1 Ghz + PowerVR SGX530 GPU :ehe 1 senedeki farka bak..

(Acep seneye de biri bu başlığı yukarı çıkartıp 800 liraya çift çekirdek telefon alınır der mi) :ehe
Bu gidişle öyle olcak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...