!!! Sony Ericsson W995--W715--W705 Fun Club !!!

Sponsorlu Bağlantılar

yalancibahar

Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın biraz geciktirdim ama link aşağıda.

W995 Facebook - Twitter ve Diğer Java uygulamalar

BAHSETTİĞİNİZ GİBİ BİR UYGULAMA. ÖRNEĞİN ÇEKTİĞİNİZ RESİMLERİN ÜZERİNDE SEÇENEK / GÖNDER DİYEREK FACEBOOK VEYA TWİTTERE DİREK RESİM GÖNDEREBİLİRİSNİZ.
NOT : FACEBOOK PROGRAMINI YÜKLEDİĞİNİZ ZAMAN OTOMATİK AÇILSIN UYARISINI İZİN VERİN TELEFON AÇILINCA PROGRAM KENDİSİ AÇIK OLMASI GEREKİYOR..

..

goceryu

Üye
ya arkadaşlar ben w995 e font atıyorum teli lapatıp açınca yazılar silinmiş oluyo.güncelledim tekrar denedim hepsini tpr/present/system/fonts içerisine attım yine olmadı........yardım ederseniz minnettar kalırım.şimdiden teşekkürler

tc-s

Üye
mrb. bnm w995 telefonun mikrofonu arızalı. sizce neden olabilir bu sorun...

fatiherduran

Üye
kardeş ben bu acoustic i ayarlayamadım yardımcı olur musun...? fatih erduran tesekkürler...

yalancibahar

Üye
kardeş ben bu acoustic i ayarlayamadım yardımcı olur musun...? fatih erduran tesekkürler...

A2 Uploader ile telefonun sistemine giriyorsun.
Zaten driverlerin klasörleri adı ile verildi yani mesela ifs klasöründekileri sistemin içindeki ifs/setting/acoustic klasörüne tututp bırakacaksın. yinede yapamazsan yaz yardımcı olurum.

merenmst

Üye
Arkadaşlar merhaba uzun bi süredir yoktum eksikliklerimi telafi edecem. öncelikle bende w705 R1GA030 yazılımlı telefon var buna elf pack atmak istiyorum bu dosyaları ulaştırabilecek yada bulabileceğim bi yeri bilen bi arkadaş varmı? Diğer bi konu omnius günlük lisansı almak isteyen varmı 5TL kontur karşılığında veriliyor şifre. Goceryu kardeş attığın font uzantıları telefon tarafından desteklenmediği için olabilir eğer ki bu konu içerisinde ki linkten indirdiysen eski fontları sil font.xml de dahil yenilerini at olmazsa yine yardımcı olurum sana

radula

Üye
Merhaba hocam. Bana pdf dosyalarını açabileceğim bir program lazım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler...

canavar149

canavar149

Üye
arkadaşla w995 şebeke simgesinin yanında çıkan H harfi ne anlama geliyor bunu kaldırabilir miyim? Eğer kaldırılıyorsa nasıl kaldırılıyor?

Keyf_i

Keyf_i

Üye
arkadaşlar merhaba w995 telefonumun kulaklığı bozuldu çok güzel ses çıkıyordu ama aynı ayarda bir kulaklık almak istiyorum ama nasıl nerden bulabilirim tavsiye ettiğiniz varsa yardımcı olurmusunuz

taner79tr

taner79tr

Üye
İLGİLİ ARKADAŞLAR KONULARI DAHA DOĞRUSU W995'i YAKINDAN TAKİP EDENLERDEN Bİ YARDIM İSTEYECEĞİM.. "SESLİ KİTAP" ANLAYAMADIĞIM KONULAARDAN BİRİ, BİRDE EKRANIN SOL ÜST KÖŞESİNDE ÇIKAN "H" NE ANLAMA GELİYOR. YARDIMSI OLURSANIZ SEVİNİRİM.. TEŞEKKÜRLER

----------Eklendi @ 18:45:04 ---------- Yazıldı @ 18:40:44 ----------

Dosya yok..

----------Eklendi @ 18:45:50 ---------- Yazıldı @ 18:45:04 ----------

arkadaşlar kusura bakmayın biraz geciktirdim ama link aşağıda.

[sıze=4]w995 facebook - twitter ve diğer java uygulamalar[/sıze]

bahsettiğiniz gibi bir uygulama. örneğin çektiğiniz resimlerin üzerinde seçenek / gönder diyerek facebook veya twittere direk resim gönderebilirisniz.
Not : Facebook programını yüklediğiniz zaman otomatik açılsın uyarısını izin verin telefon açılınca program kendisi açık olması gerekiyor..

[sıze=3] [/sıze][sıze=3]..[/sıze]
bu link yok

sametkose

sametkose

Üye
Çok üzgünüm arkadaşlar w995imi bi sinirle duvara fırlattım ve kırıldı :-( o h harfini soranlar 3g kapsama alanında o simge çıkar :-( çok üzgünüm:-(

kasımkaya

Üye
slm öncelikle teşekür ederim emeklerin adına. sana bişey soracağım 500 milyar diye bi oyun var jar uzantılı ona soru ekleyebilir miyiz. hemen lazım

----------Eklendi @ 15:03:34 ---------- Yazıldı @ 14:53:55 ----------

sorun degıl kardes hallettysen problem yok :oke: sen sorularını buraya yaz ben elımden geldigınce yardımcı olurum :) ins dıger arkadaslarda buraya gelır
kardeşim bi desen olursa soru yazarım edebiyat soruları ekleyeceğim olur mu

kasımkaya

Üye
selam usta bişey soracağim acil. 500 milyar oyunu var ona soru ekleyebilir miyiz acaba acil. teşekürler.

wasi1905

Üye
beyler acil yardım suanda osmaniye'de kayboldum adana havaalanına gidecem sonyericsson hazel j20i kullanıyorum wise pilot diye bişi war nasl kullanabilirim. acil yardm edin arkadaşlar 12.35 te uçağım kalkacak .S

shark_musti

Üye
slm arkadaşlar w995 imde wayfinder navigator programını açınca internet bağlantısı yok diyor. internetim var diğer sitelere rahatlıkla girip çıkıyorum fakat böyle bir sorunum var. telefonun yazılımını güncelledim fakat sorun hala devam ediyor. yardımlarınızı rica ediyorum.
teşekkürler

gurkan__252

Üye
W995-W715-W705-C510 gibi telefonlarını satanlar.

Teşekkürler...

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
ben geldıııııııım

YILMAZOZKAN28

Üye
slm arkadaşlar w995 imde wayfinder navigator programını açınca internet bağlantısı yok diyor. internetim var diğer sitelere rahatlıkla girip çıkıyorum fakat böyle bir sorunum var. telefonun yazılımını güncelledim fakat sorun hala devam ediyor. yardımlarınızı rica ediyorum.
teşekkürler

Aynı sorun bende de var. Yardım edebilecek kimse yok mu?

grejuvaa

Üye
W995 imei atma olayında yardımcı olabilecek biri var mı ? Ankarada nerde yaptırabilirim bu olayı ? İstanbul da olabilir.

lahtez1234

Üye
teşekkürler kardeşim saolsn ;)

Üst Alt