samsung galaxy gio s5660 (genel konu)

Sponsorlu Bağlantılar

61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy gio s5660 (genel konu)
bu model hakkındakı tum sorularınızı sorabılırsınız.bılıgım kadarıyla yardımcı olurum.

umutku84

umutku84

Üye
semih abi senin forum da paylaştığın bir resimde alt kısımda bulunan kısayollara ilave bitane daha vardı sanki skyfire onu nasıl yaptınız acaba :)

61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
ben go louncher ı kullanıyorum orda ıstedıgın gıbı ozellestırebılıyorsun mesela o 4 lu kısayolu saga sola kaydırınca benım atadıgın dıger kısayollar cıkıyor.oyle ozellestırmekı gorunen kısayolların ıkonlarını bıle kendın belırlıyebılırsın.gecıs efektlerı vs her android kullanıcısının bu loucher ı yuklemesı lazım.en azından denemesı lazım

face067

Üye
Bu telefonu almayı düşünüyorum.şu anda n73 kullanıyorum.fotoğraf ve video olarak karsilastirirsan sevinirim. Artı bu telefonu genel değerlendirme yapabilirmısin?.

umutku84

umutku84

Üye
tarayıcılarında sorun oluştu. sayfaların birazını yüklüyo sonra kendiliğinden kapanıyo. skyfire dolphin ve kendi tarayıcısında denedim hepsinde böyle oldu. ne yapmam lazım ?

61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefonu almayı düşünüyorum.şu anda n73 kullanıyorum.fotoğraf ve video olarak karsilastirirsan sevinirim. Artı bu telefonu genel değerlendirme yapabilirmısin?.
bende n73 kullanmıs bırısıyım.fotograf olarak cok yakın olsalarda n73 un fotograf kalıtesı bır adım onde.vıdeo konusunda yanılar yanılmıyorsam,vıdeo ıle pek ısım olmadıgından cok net bır bılgı olmayabılır.ama tercıhını gıo dan kullanırsan hıc pısman olmazsın,n73 taşdevrı telefon kalyor yanında.n73 tekı takılmalar donmalar vs sende bunalmıssındır.ıstemedıgın kadar uygulama ekran kalıtesı ınternet performansı ve hızı zaten fıyatının en ıyısı.tavsıye ederım

----------Eklendi @ 18:47:20 ---------- Yazıldı @ 18:45:50 ----------

tarayıcılarında sorun oluştu. sayfaların birazını yüklüyo sonra kendiliğinden kapanıyo. skyfire dolphin ve kendi tarayıcısında denedim hepsinde böyle oldu. ne yapmam lazım ?
sanırım sorununu hallettın baska bır konuda halletıgını soylmıstın

umutku84

umutku84

Üye
hallettim sanmıştım fabrika ayarlarını geri yükleyince bi kaç kere bağlandı ama yine gitti :ah

levent bora

Üye
slm arkadaşım ben telimi yeni aldım önceki telim nokia c5 ti c5 ile kablosuz modemime bağlanıp internette gezebiliyodum fakat samsung gio ile bi türlü modeme bağlanamıyorum bu konuda yardımcı olursan sevinirim

61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
hallettim sanmıştım fabrika ayarlarını geri yükleyince bi kaç kere bağlandı ama yine gitti :ah
vallaha bu sorunu ılk defa duuoyorum fakar aşşagıdakı kodlamayı yapmanı onerırım.sorun yazılımsal ve hazır kıesten de 2.3.3 gelmısken yuklemedıysen yuklemenı onerırım.performans artısı barız var.bunun yanında batarya performansı wifi sorunu gıbı sorunların halloldugu soylenıyor.henuz bende 1 2 saat once yukledıgım ıcın sadece performans artısını gorebıldım
slm arkadaşım ben telimi yeni aldım önceki telim nokia c5 ti c5 ile kablosuz modemime bağlanıp internette gezebiliyodum fakat samsung gio ile bi türlü modeme bağlanamıyorum bu konuda yardımcı olursan
sevinirim
wifi de sorun yasıyorsanız *#*#526#*#* kodunu telefonun arama yapma yerıne gırersenız wifi surucusunu yenılıyor ve sorun ortadan kalkar.benımde basıma bır ıkıkere geldı bunu yaptıktan sonra daha gelmedı.

umutku84

umutku84

Üye
az önce yükledim sorun çözüldü saol :)

61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

face067

Üye
bende n73 kullanmıs bırısıyım.fotograf olarak cok yakın olsalarda n73 un fotograf kalıtesı bır adım onde.vıdeo konusunda yanılar yanılmıyorsam,vıdeo ıle pek ısım olmadıgından cok net bır bılgı olmayabılır.ama tercıhını gıo dan kullanırsan hıc pısman olmazsın,n73 taşdevrı telefon kalyor yanında.n73 tekı takılmalar donmalar vs sende bunalmıssındır.ıstemedıgın kadar uygulama ekran kalıtesı ınternet performansı ve hızı zaten fıyatının en ıyısı.tavsıye ederım

----------Eklendi @ 18:47:20 ---------- Yazıldı @ 18:45:50 ----------

sanırım sorununu hallettın baska bır konuda halletıgını soylmıstın
teşekkürler. telefonu aldım. gerçekten harika telefon. şimdilik sıkıntı yok. inşallah çıkmaz.

hayaleeet

Üye
bu model hakkındakı tum sorularınızı sorabılırsınız.bılıgım kadarıyla yardımcı olurum.
benim gio ile interte yada markete girince surekli tus takimi otomatik cikiyo neden olabilir telde android 2.2.1 yuklu surumude xxkb8 son surum bumu son olarakta surekli yukledigim seyler telefon hafizasina yukleniyor bir turlu ayarlayamadim yardimci olursan sevirim simdiden tskl....

spiderman55

Üye
Abi benimde bir sorunum var daha 1 hafta oldu gio s5660 alalı ilk wifi ye bağlandım nete falan girdim sonra ayarlarıyla oynadım galiba okulun nete gireyim dedim wifi şifresini falan yazdım okulun sonra bağlandı ama internete gir dediğimde sayfa hatası diyor sonra bizim evde denedim yine aynı sorun çıktı ne yapabilirim fabrika ayarlarınada döndüm ama olmadı