s60v5 in en iyi telefonu ?

Sponsorlu Bağlantılar

'Patron

'Patron

Üye
hemen eklemıs ımzaya :D :D

~ angLr ^^

~ angLr ^^

Üye
c5 03e kaba deyip x6almak isteyen dostum. sen git 3310 al .

aynen :) 5800 Kullanmasını Bilene Çok İyi Bir Telefondur. Ama Dikkat edin. Kullanmasını bilene diyoRum. Birde C6 karışımı varsaaa :))) C5-03 de iyi bir telefon. 5800 la denk gibi Kamerası yüksk benim bLdgim .

'Patron

'Patron

Üye
aynen :) 5800 Kullanmasını Bilene Çok İyi Bir Telefondur. Ama Dikkat edin. Kullanmasını bilene diyoRum. Birde C6 karışımı varsaaa :))) C5-03 de iyi bir telefon. 5800 la denk gibi Kamerası yüksk benim bLdgim .

bi çok şeyı aynı. ikisinnde eksileri var birbirlerine gore. zten onları rakıp olarak değl kardeş olarak gormelıyız. symbian kardeşliği :D

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

bi çok şeyı aynı. ikisinnde eksileri var birbirlerine gore. zten onları rakıp olarak değl kardeş olarak gormelıyız. symbian kardeşliği :D

:evet: Doğru. MeseLa C5-03 Ün En Basitinden Flash ve Kamera Tuşu Eksikliği Var. 5800 In Da Net Hızı Bariz Biraz Düşük...

'Patron

'Patron

Üye
islemcisi varr..polarbt oyunlari..

Arisklaus

Arisklaus

Üye
agalar bu ne dio ya.5800ın net hızı düşük mü.sende var mı ki konuşuon.opera 10u kur.sonra konuş

Arisklaus

Arisklaus

Üye
aga ben sana doğrusunu söyleyeyim.bak şimdi bmm ram 54 en yüksek orjinal 5800 red firmwaresi v52.normal menülerde dolaşırken ram 49 olun.operaya bir giriom ram 30 oluo.eğer ztm spb fln kullanıosanız ben kullanmıom 15 fln olur o.bende böyle aga sadece gerekli bazı uygulamalar yüklü.(10 tane vardır.)oyunlarda 15 tane.sonuçta telefon bu.küçücük ekranı pc gibi kullanmaya çalışanlar kendinize gelin.sonuçta nokia tellerin ramlarını bilionuz.

'Patron

'Patron

Üye
aga ben sana doğrusunu söyleyeyim.bak şimdi bmm ram 54 en yüksek orjinal 5800 red firmwaresi v52.normal menülerde dolaşırken ram 49 olun.operaya bir giriom ram 30 oluo.eğer ztm spb fln kullanıosanız ben kullanmıom 15 fln olur o.bende böyle aga sadece gerekli bazı uygulamalar yüklü.(10 tane vardır.)oyunlarda 15 tane.sonuçta telefon bu.küçücük ekranı pc gibi kullanmaya çalışanlar kendinize gelin.sonuçta nokia tellerin ramlarını bilionuz.
ne dıosn sen hacı? gıdelm 10 mb hızı olan bı wırelese 2siyle bağlanalım. ozman gor farkı. 1mbt lik modemle ne fark edcek. bılmeden konusmayn.

toprakege

Üye
c5-03 özellikleri güzelde odun gibi telefon yani beğenmedim :D başka öneri lazım c5-03 dışında.

----------Eklendi @ 20:37:18 ---------- Yazıldı @ 20:36:37 ----------

tek sorun o olsa keşke. biraz kaba. onun yerine 100 lira daha ekle x6 8 gb almak daha iyi olur.

5800 kaba mı ??? bu kadar kibar telefon yok ... tabi renkler zevkler tartışılmaz ama göz var yane..

----------Eklendi @ 23:16:53 ---------- Yazıldı @ 23:14:34 ----------

bence 5800 hem fiyatıda uygun ve istediğin programı at istediğini yap..

-starkiller-

-starkiller-

Üye
5800 ve x6 yazılım çeşitliliği var, n97 ve n97 mini sağlam telefonlar, c5-03 işlemcisi yüksek ama orjinal 5800dan farkı yok(kendi deneyimim), c6 ise 5800a yazılımı atılan telefondur çoğu fwnin kaynağıdır :d: bana sorarsan 5800 veya x6 :ehe

MjKaaN

MjKaaN

Üye
vatan pc de c6-00 580 lira en iyi cep telefonu bu fiyata ben kullanıyorum memnunum ,, 5800 dan tek farkı klavyesi diyen arkadaşları da kınıyorum

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
Ben C6-00 Kullanıyorum :) Fiziksel klavyesi tercih etmemdeki en büyük etken.Dokunmatiğinede kötü denilemez.Benim önerim C6-00

technoblue

technoblue

Üye
bence para verilmez symbian'a. android işletim sistemli smartphone tercih etmek daha mantıklı.

nalcam22

nalcam22

Üye
s60v5 in en iyi telefonu se vivaz statio yada samsun omina hd dir nokıalaradabirincilik aramayın tellerde daha gpu yog

SilentOne

SilentOne

Üye
hee o telefona o parayı verceqime s^3 telefon alırım daha iyi

nalcam22

nalcam22

Üye
tama s^3 alda s60v5 teki en iyi telker onlar

Dr.Mouse

Dr.Mouse

Üye
Neden? :hmmm

----------Eklendi @ 20:43:35 ---------- Yazıldı @ 20:42:50 ----------

C5-03'e gıcığın mı var? Yakında 5800 kullananları da geçicez (h)

Ben dediğine katılmıyorum 5800 efsane olmuş artık C5-03 yakında biter satışı tabi 5800'ında ama 5800 daha çok satmış olacak o zaman. :yuru