ANDROID telefon'a nasıl Format atılır ?

Sponsorlu Bağlantılar

By40bir

Üye
    Konu Sahibi
ANDROID telefon'a nasıl Format atılır ?
ANDROID efon'a nasıl Format atılır ?

Merhaba, Nokia N86 kullanıyorum Telefonu kapatıp; * + 3 + YES + Açma/Kapama tuşlarına basarak attığımız HARD formatı Adroid telefonlarda nasıl uygulayabiliriz ? Telefona program yükle, kaldır v.s uygul lar sonucu elbette sıfır gibi olmayacaktır. Tamamen ilk günkü hale getirmemiz yani Format atmamız mümkünmü ve nasıl oluyor ! İmzamdada yazdığım gibi, bir aksilik olmazsa Xperia NEO kullanıcısı olacağım ve daha önce hiç Android kullanmadım ve görmedim dahi

Yardımlarınız için şimdi n teşekkür ederim

nexpow

nexpow

Üye
hiç denemedim telefonla alakalı olması lazım mesala samsung ise samsung hard format nasıl atılıyosa öyle

By40bir

Üye
    Konu Sahibi
hiç denemedim telefonla alakalı olması lazım mesala samsung ise samsung hard format nasıl atılıyosa öyle

İşte bende onu soruyorum, Sony Ericsson - Android için Hard Format nasıl atılır ? :allalla:

nexpow

nexpow

Üye
şuan meşgulumda google amcaya sor :)

Εthnic

Εthnic

Üye
ben galaxy ace kullaniyorum.. ayarlardan fabrika ayarlarina geri don secenegi var.. ve ben daha iki gun once telefonumdaki bazi sorunlar sebebiyle fabrika ayarlarina geri don dedim.. telefon aldigim ilk gun gibi oldu.. bu ayar tum androidli telefonlarda vardir diye dusunuyorum..

ahmettokmak01

ahmettokmak01

Üye
dell areoya yükledim dell yazıısında kaldı napıcam ilerlemiyor :D:D yardımmm

ahmetzvdr

Üye
ANDROID efon'a nasıl Format atılır ?

Merhaba, Nokia N86 kullanıyorum Telefonu kapatıp; * + 3 + YES + Açma/Kapama tuşlarına basarak attığımız HARD formatı Adroid telefonlarda nasıl uygulayabiliriz ? Telefona program yükle, kaldır v.s uygul lar sonucu elbette sıfır gibi olmayacaktır. Tamamen ilk günkü hale getirmemiz yani Format atmamız mümkünmü ve nasıl oluyor ! İmzamdada yazdığım gibi, bir aksilik olmazsa Xperia NEO kullanıcısı olacağım ve daha önce hiç Android kullanmadım ve görmedim dahi

Yardımlarınız için şimdi n teşekkür ederim

değerli android os kullanıcıları: telefonunuza hard format atmak istiyorsanız ve tuş takımı yoksa,teliniz kapalıyken (pilini çıkarıp taka da bilirsiniz denemeniz gerekebilir) ses açma+power tuş kombinasyonunu denemenizi tawsiye ederim, benim tele öyle attım gayet de güzel oldu güzel günler dileğiyle :)

• Beğen
Tepkiler: bosnakselo
askim822

askim822

Üye
ses kısma + ses açma + power tuşu ile. hard format recovry modda uapilir

Necmati

Necmati

Üye
benim bildiğim öyle belirli tuşlarla yok Androidde zaten fabrika ayarlarına dönünce herşey sıfırlanıyor.

Üst Alt