huawei ideos X5 F/P kralı..diyorsan içeride duruyor...:)

Sponsorlu Bağlantılar

Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
huawei ideos X5 F/P kralı..diyorsan içeride duruyor...:)

Huawei Ideos X5
Cep telefonu

Boyutlar: 120 x 62 x 11,6
Ekran: 3,8 inç TFT LCD (480 x 800)
Kart okuyucu: Var (microSD)
3G: Var (HSDPA, 14.4 Mbps)
WLAN: Var (Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Hotspot)
Bluetooth: Var (v2.1, A2DP)
USB: Var (microUSB 2.0)
Kamera: 5 MP (LED Flaş) 720p HD video kayıt
İşletim sistemi: Android 2.2
İşlemci: 800 MHz Scorpion, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM 7230 yonga seti
ram : 512 Mb
bu özelliklere sahib telefonun fiyatı ise 600 TL nin aldında olması onu F/P kralı yapıyor...

hoss

hoss

Üye
telefon budur:evet: merak edenler için birkac video:oke:
[video=youtube;yIyQv28kxQQ]http://www.youtube.com/watch?v=yIyQv28kxQQ&feature=related[/video]

[video=youtube;mjZavxZU8FY]http://www.youtube.com/watch?v=mjZavxZU8FY&feature=related[/video]

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
61semih

61semih

Üye
evet telefonun kagıt ustunde ve pratıkte fıyatına oranla ustun.fakat satış sonrası ve malzeme kalıtesı nasıl? veya ıkıncı elde satarken nekadar degerı dusuyor veya satabılyıoruzmu.acıksası ben bu telefonu bıldıgım halde samsung gıo aldım 3 gun once.gıo dan oncekı telefonum htc touch 2 idi.pıyasasını ogrenmek ıcın ıkıncı el telefon alım-satımı yapan bır dukana gırdım.htc almıyoruz dedı neden dedıgımde pıyasası yok cevabını aldım.neysekı teknık servıstekı kuzen sayesınde 300 tl ye satabıldım.durum htc de boyle ıse huawei de nasıldır kımbılır.şahsen bu telefonu 450 tl yapsada tercıh etmem.ozellıklerınden dolayı degıl tabıkı.az once soyledıgım sebeplerden dolayı :bigstar:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
evet telefonun kagıt ustunde ve pratıkte fıyatına oranla ustun.fakat satış sonrası ve malzeme kalıtesı nasıl? veya ıkıncı elde satarken nekadar degerı dusuyor veya satabılyıoruzmu.acıksası ben bu telefonu bıldıgım halde samsung gıo aldım 3 gun once.gıo dan oncekı telefonum htc touch 2 idi.pıyasasını ogrenmek ıcın ıkıncı el telefon alım-satımı yapan bır dukana gırdım.htc almıyoruz dedı neden dedıgımde pıyasası yok cevabını aldım.neysekı teknık servıstekı kuzen sayesınde 300 tl ye satabıldım.durum htc de boyle ıse huawei de nasıldır kımbılır.şahsen bu telefonu 450 tl yapsada tercıh etmem.ozellıklerınden dolayı degıl tabıkı.az once soyledıgım sebeplerden dolayı :bigstar:

kimileri için 2.el önemli değildir. O kişiler alabilirler. Ya da senin gibi fazla araştırma yapmayanlar tercih edebilirler :ehe

|SEÇKiN|

|SEÇKiN|

Üye
2. el değeri elbette önemlidir. zira, insan yeni telefon alırken bir öncekinin 2. el değeri önem taşıyor ki, yenisinin alımında önemli bir destek ve katkı sunuyor.

Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
vodafane ve Turkcell 'in akıllı telefonlarını üreten marka ( benim modemde aynı marka) internetten gördügüm kadarıyla iyi... ama ana yurdu çin oldugu için 2.el çıkarsa para etmez...(benim nokıa X2 de para etmedi 340a aldım..1ay sonra aldıgım yere götürdüm 150 tl verdiler).hangi marka olursa olsun 2.ele çıkarsa her türlü zarar edersiniz zaten .Sıfır bir telefon alıp satmakta mantıksız...satmam evin bir köşesine atarım dursun...içini açarım merakta varki:) HTC wildFire nin özelliklerine göre çok iyi ve ondan ucuz...Bu telefonu alacak kişiler belli zaten.SGS II yi alacak maddi gücü olan biri bunu almaz ki...maddi gücü ortada seyir eden android kullanmak isteyenler alacaktır...BU telefonu alıp 2ay sonra çıkan başka üstün özellikleri olan telefonu almak için bu telefonu 2.el etmek mantıksız...Bu telefonu alma 2ay belke...git onu al...:)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Semih arkadasıma katılıyorum.Telefonun donanımının üstünlükleri kadar malzemelerinin de kaliteli olması gerekir.
Bu durumu Çin malı arabalardaki durumla bagdastırabiliriz.6 hava yastıgı,4 camda otomatik,CD çalar,park sensörü,120 Hp, abs,esr,msr vs.
ama fiyat 19 000 lira.Bana göre Gio daha iyi bir seçenek.En azından benim içim rahat olur.(bu benim fikrim tabiki)

61semih

61semih

Üye
Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
[video=youtube;RxV2cPWDyoY]http://www.youtube.com/watch?v=RxV2cPWDyoY&feature=related[/video]

Bu telefondaki bu sorun can sıkıcı gibi geldi...!!!

61semih

61semih

Üye
[video=youtube;RxV2cPWDyoY]http://www.youtube.com/watch?v=RxV2cPWDyoY&feature=related[/video]

Bu telefondaki bu sorun can sıkıcı gibi geldi...!!!
bu vıdeo yu gormeden ve sorunu bılmeden tahmın etmıstım yukarda yazdıgım gıbı kagıt ustundekı verılerden zıyade pratıktekı verıler onemlı.. bu vıdeoda kanıtlıyor.bu telefonu alacaklara alternatıf gıo.boyle sorunlar yasamazsınız

brgburak

brgburak

Üye
o video yalan :D telefon gioya on basar gio bunn yanında foss telefonda en ufak bi kasma olmyo bi aydr kullanyrm süper telefon uzun bi sürede ikinci ele düsecek gibi degil . gio bu telefonla karsılastırılamaz bile

blackaid

blackaid

Üye
ben telefon aldığımda yoktu keske olsaydı alırdım özellikleri iyi fiyatıda uygun

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
2.Eli sorun etmemek lazım.. devir değişmiş.. nete ilan ver elbette satılır..

kutxlay

kutxlay

Üye
kesi alacam ben bu telefonu allah nasip ederse

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Gio kullanan herkes şu videoyu paylaşıyor kamerada kim 10 kere ard arda tuş kilitlerki çok saçma onun telefonunda varsa böyle bir sorun bizimkindede olcak diye bir şey yok belkide onun cihazından kaynaklanan bir problemdir.Zaten önemli bişey değil kamerada ard arda 10 defa tuş kilitleyecek değiliz.

tufanaksoy

tufanaksoy

Üye
telefonu inceleme fırsatı buldum..gerçekten çok kaliteli..2.eli bile yok satıyor..ithalatçı firma kvk

Ocean258

Ocean258

Üye
yok ben bu telefonla ılgılı 10 tane sayfa gordum.turk ınsanının gonlunu fethedemıyor :)) cın malı olması ınsanın aklına hemen kalıtesını getıyor oylede aslında... tutacaga benzemıyor Trde alınır belkı ama satısı cok dusuk fıyata olur..

Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
Ya oo videodaki sorun o telefonda.. senin telefonda olacak degil ya... + ben Gio kullanmaktayım ve oo video yu yada bu konuyu açmamdaki sebeb Huawei ideos X5'i karalamak degil ki ... o videoyuda paylaşırım başka sorunlarıda paylaşırım özelliklerinide paylaşırım artılarınıda paylaşırım ama .. kamera , ram ve ekran çözünürlügü gibi özellikleri fazla telefonda ama Gio ile arasındaki fiyat farkı 20 TL benim içimde hiç bir şüphe yok:ehe:kop: isteyen begenen gio alır... huawei alır..ama hakaret etmez... telefon üretebiliyorsan sen yapta görelim sanki babasının markası...:off: mesela samsung galaxy S II çok fazla ısınıyor ben bunun hakkında video konu paylaşırım... ama bu telefon bana göre en iyilerden birisi kötülemiyorum karalamıyorum...
Herkese iyi günler
---saygılar---

lyna

Üye
sürekli kamera açıp tuş kitliyecek kişi mümkünse hiç telefon kullanmasın.aynı işlemi o kadar arka arkaya yapmak bir çok telefonda donmaya sebep olur.

Üst Alt