Kies ile Yazılım Güncelleştirme+Resmi Olarak 2.3.2 çıktı mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Dmlgzm

Üye
    Konu Sahibi
Kies ile Yazılım Güncelleştirme+Resmi Olarak 2.3.2 çıktı mı?
arkadaşlar ben kiesle yazılımı güncelleştirmek istiyorum çünkü henüz diğer türlü yazılım güncelleştirme konusunda yetersizim ya da okuduğum yerlerde abidik gubidik anlamadığım şeyler var :D
kiesin üretici yazılımı yükseltme diye bir kısmı var oraya tıklayınca bu yazılımı yükseltemessiniz diyor acaba bunun sebebi henüz bir üst yazılımın resmi olarak çıkmamış olması mı yoksa başka bir şey mi?
yardımcı olursanız sevinirim 15 gündür bu meseleyi çözümleyemedim :allalla:

ganster86

Üye
senin yazılımın son yazılım olsaydı kies en son yazılım mevcut yazardı.veya üst yazılım varsa güncelleştirin derdi
ama bu yazılım güncelleştirilemez diyorsa senin telefonuna baska orjinal olmayan yazılım atılmış demektir.

Dmlgzm

Üye
    Konu Sahibi
çok ilginç...
walla elime geldiğinden bu yana hiçbişi denemediydim ne şans ki 3 tuş problemi de olmadan geldiydi...

Lacoste

Lacoste

Üye
Kies türkiye için 2.3.3 sunmadı hala 2.2.1 var fakat sen odin programıyla 2.3.3 kurabilirsin hatta ben 6 aydır telefonuma hiç kiesten rom kurmadım :)
Odin çok pratik ve basit

kadir3831

kadir3831

Üye
kardeş odin dedığin nedir daha acıklayıcı olursan sevınırım ben daha yeniyim nerden bulabılırız bu ODİN'İ :allalla:

FQXT

FQXT

Üye
2.3 guncelleme avrupaya cıktı ve sebebsız yere kaldırıldı acıklamada yok...

dgkallday

Üye
üretici yazılım sürümü günelleştiremez diyorsa başka ülkenin orijinal romunu atmışsındır. bende de öyle oluyor:vur almanyada falan çıktıı gingerbread kaldırdılar evet. tahminim türkiyeye haziran civarı gelir. odin de sürüm yükseltmek için bir programdır istediğin güncellemeyi onun üzerinden telefona atarsın 4 dk falan sürüyor kies ise telefona internet üzerinden indiriyor. odinde ise internetten güncel sürümünüü bulup indirmen ve odinden onu seçerek telefona atman yetiyor. esmi değil ama pratik ve hızlı.3 tuş sorunun varsa deneme bence :hmmm
bi de telefonun markası ne ona göre 2.3 alacakmı onu söyliyim.

Dmlgzm

Üye
    Konu Sahibi
markası galaxy s 3 tuş problemi olMADAN geldi ve sanmıyorum ki yabancı bir ülkenin romunu alayım yabancı bir ülkede turkcell açılış müziğiyle bir rom olur mu?
hiçbir şekilde romu değiştirmeyi de denemedim.
yardımcı olursanız GERÇEKTEN çok sevinirim.

denizci535

denizci535

Üye
Bende android 2.3.3 var kullanisli...

rburhan38

Üye
iyi günler, android kullanmaya yeni başladım telefonu alalı fazla olmadı. takdir edersiniz ki fazla bilgim de yok. ama forumları araştırırken kies üzerinden yazılım yükseltme yapıldığını gördüm bende deneyeyim dedim ama bağlı olan cihaza sağ tıklıyorum 'Üretici yazılımı yükseltme' Yazısı sönük duruyor Bu bir sorun mudur yoksa normal mi. Güncellemeleri nereden arıyoruz. bir de rom nedemek birçok yerde geçiyor...

Telefonum galaxy mini

Şimdiden teşekkürler

dgkallday

Üye
markası galaxy s 3 tuş problemi olMADAN geldi ve sanmıyorum ki yabancı bir ülkenin romunu alayım yabancı bir ülkede turkcell açılış müziğiyle bir rom olur mu?
hiçbir şekilde romu değiştirmeyi de denemedim.
yardımcı olursanız GERÇEKTEN çok sevinirim.

evet oluyor, galaxy slerde açılırken turkcellle bağlan hayata diyor:ehe

szralp

szralp

Üye
arkadaşlar bende yeni samsung galaxy pro aldım bu yazılım güncelleme olayını araştırdım fakat anlayamadım tam her telefon için ayrı yazılım mı çıkıyor yoksa windows gibi tek bir yazılım mı bu android windowsdaki gibi istediğin her bilgisayara yüklüyormusun?

fthakan

fthakan

Üye
bende de turkcell den alınma galaxy s 9000 var dün güncelleyeyim dedim bu sürüm güncellenemez gibi bişeyler yazdı cihaz sürümüm 2.2 froyo bu nedir acaba bilen varmı?

spongemert

spongemert

Üye
3 tuş sorunu ne ki?

fthakan

fthakan

Üye
arkadaşlar bende de turkcellden alınma 2.2 froyo yüklü galaxy 9000 var ama bende de bu sürümü güncelleştiremezsiniz diye bişeyler çıtı nedeni ne olabilir nasıkl yüklseltebiliriz? bide bu odinin linkini yada kendisini eklerseniz sevinirim.

aaydinalp

Üye
eğer güncelleme istersen yada yeni güncelleme geldimi eğer senin telefon modelin ise burda 2.3.4 android sürümü gelmiştir diyor yükle kur

----------Eklendi @ 13:19:05 ---------- Yazıldı @ 13:13:55 ----------

3 tuş sorunu sudur ki örneğin bazı android telefonlarda power+ses kıs tuşu+home tuşu aynı anda başılarak yazlım yükleme moduna getirilir eğe kendin dan telefon yazılımı yükselteceksen ben kies bekleyemem dersen iste onun için gerekir sorun değil bazı telefonlarda o özellikler kapatılyor ve çalışmıyor sence sende aynı sorun varsa google da android üç tuş mod getirmeyi çalıştırma de araştır

----------Eklendi @ 13:21:22 ---------- Yazıldı @ 13:19:05 ----------

arkadaşlar bende de turkcellden alınma 2.2 froyo yüklü galaxy 9000 var ama bende de bu sürümü güncelleştiremezsiniz diye bişeyler çıtı nedeni ne olabilir nasıkl yüklseltebiliriz? bide bu odinin linkini yada kendisini eklerseniz sevinirim.

eğer güncelleme istersen yada yeni güncelleme geldimi Login - eğer senin telefon modelin ise burda 2.3.4 android sürümü gelmiştir diyor yükle kur
ama üyelik gerekir bedava üyelik

----------Eklendi @ 13:22:12 ---------- Yazıldı @ 13:21:22 ----------

bende de turkcell den alınma galaxy s 9000 var dün güncelleyeyim dedim bu sürüm güncellenemez gibi bişeyler yazdı cihaz sürümüm 2.2 froyo bu nedir acaba bilen varmı?
eğer güncelleme istersen yada yeni güncelleme geldimi Login - eğer senin telefon modelin ise burda 2.3.4 android sürümü gelmiştir diyor yükle kur
üyelik gerekir bedava

----------Eklendi @ 13:25:07 ---------- Yazıldı @ 13:22:12 ----------

arkadaşlar ben kiesle yazılımı güncelleştirmek istiyorum çünkü henüz diğer türlü yazılım güncelleştirme konusunda yetersizim ya da okuduğum yerlerde abidik gubidik anlamadığım şeyler var :D
kiesin üretici yazılımı yükseltme diye bir kısmı var oraya tıklayınca bu yazılımı yükseltemessiniz diyor acaba bunun sebebi henüz bir üst yazılımın resmi olarak çıkmamış olması mı yoksa başka bir şey mi?
yardımcı olursanız sevinirim 15 gündür bu meseleyi çözümleyemedim :allalla:

resmi olarak güncelleme çıktı bilmiyorum ama neden bekliyorsunuz ki eğer güncelleme istersen yada yeni güncelleme geldimi buradan Login - günceleme yapabilirsin bazı telefonlar için 2.3.4 bile çıktı ben kullanıyorum 2.3.4 çok beğendim

----------Eklendi @ 13:36:10 ---------- Yazıldı @ 13:25:07 ----------

android market olamayan arkaşlar yada çalışmıyor diyen arkadaşlar(samsung için) Login - adresinden telefon yazılımı yükleyin yada güncelleyin
vadofone yada avera yada turkcell müsteri hizmetleri arayın telefonunuz için internet bağlantısını ayarlarını alın sonra telefon hattın internete bağlanın telefonun içindeki adroid markette yazılım bulun yükleye tıkla yükleme başlayınca yarıda kesin ve wriless ile yüklemeye devam edebilirsin işte bu kadar.Artık wriless ile istedğin eğer indirebilirsin android market Note sadece bedava versiyonlar uygulamalar yada oyunlar bedava olan herseyi android marketten indirebilirsin paralılar indirilmiyor arasanda telefonun adroid marketinde gözükmüyor
NOT: Login - SİTESİNDEN İNDİRİLEN YAZILIMALARDA TÜRKÇE KAREKTER DESTEKLEMEDİĞİNDEN BİRİNE MESAJ KULLANIRKEN TÜRKÇE KAREKTER YERİNE İNGLİZCE KAREKTER KULLANIN YOKSA MEASJ GÖNDERİĞİN KİŞİ MESAJISINIZI OKUYAMAYABİLİR YADA MESAJ GİTMEME HATASI ALABİLİRSİN BENDEN SÖYLEMESİ

fthakan

fthakan

Üye
eyvallah kardeşim sağol ama şu odin proğramınıda eklseydiniz keşke ben googlede arattım tuhaf tuhaf şeyler çıktı:)

Üst Alt