Nokia E72 054.005 hacked.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
thuglife

thuglife

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E72 054.005 hacked.
Arkadaşlar yabancı bir forumda E72 054.005 versiyonun hacklenmiş yazılımını buldum sizce doğrumudur

parazitoguz

Üye
yabancı forumdaki kaynağını buraya link olarak yaz da işi bilen arkadaşlar incelesin

thuglife

thuglife

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yabancı bir siteden bulduğum hacklenmiş 054.005 RM-30 yazılımını hotfile'ye upload ettim işi bilen arkadaşlar bunu inceleyip nasıl yazılım güncelleyeceğimizi anlatırsa ben dahil birçok arkadaşımızın işine yarayacaktır.

parazitoguz

Üye
hadi arkadaşlar kaynağıda paylaştı arkadaşımız biri uğraşsın şunla ya :( şu E72nin tek sevmediğim yönü şu hack işi ya :)

parazitoguz

Üye
yokmu bilen arkadaşlar bi bakın ya :(

YkPkY

YkPkY

Üye
yeni gördüm konuyu.kendi telim üzerinde deneyip bilgi vereceğim arkadaşlar

parazitoguz

Üye
ben hackit ve rompatcher adlı programlarla telefonu hackledim beyler telefonum E72 054.005

YkPkY

YkPkY

Üye
Walla arkadaşın verdiği fpsx dosyasını nokianın orjinal yazılımına ekledim phoneixlede attım yazılımı.canavar gibi bütün unsigned sis dosyaları yükleniyor.BURAYA GİRSEDE O ARKADAŞ YARDIMCI OLSAM

parazitoguz

Üye
arkadaşım bi konu açıp oraya anlatımını yaparsan bütün forumdaki arkadaşlar memnun kalırlar :)

thuglife

thuglife

Üye
    Konu Sahibi
Walla arkadaşın verdiği fpsx dosyasını nokianın orjinal yazılımına ekledim phoneixlede attım yazılımı.canavar gibi bütün unsigned sis dosyaları yükleniyor.BURAYA GİRSEDE O ARKADAŞ YARDIMCI OLSAM

Yazılımı bulan ve paylaşan kişi benim,phoneix le nasil yaptığını anlatırsan çok memnun olurum arkadaşım,ben ve birçok arkadaş bundan yararlanacaktır.

YkPkY

YkPkY

Üye
konuyu ekleyen arkadaşada ben yardımcı oldum.açayım bi konu o zaman

akula

akula

Üye
kaya arkadaşım türkçe dil desteği varmıacaba

----------Eklendi @ 00:23:04 ---------- Yazıldı @ 00:03:56 ----------

kaya arkadaşım türkçe dil varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt