Ücretsiz java navigasyon sistemi (Samsung Monte'de denendi)

Sponsorlu Bağlantılar

oguzkhan292

Üye
yani burdaki kadar uğraşmaya gerek yok?

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
yani burdaki kadar uğraşmaya gerek yok?

Burada arkadaşımız daha çok harita yapımına yönelik sizlere yardımcı oluyor.Dediğim gibi en başından en sonuna kadar kurulum ve kullanım için imzamdaki ilgili konuya bakınız.

fire43

Üye
kütahya haritasını hazırlayabilirseniz sevinirim
şimdiden teşekkürler

kervan457

Üye
harita hazırlamayı yapamıyorum afyon haritasını yapabilirseniz sabırsızlıkla bekliyorum teşekkür ederim

adifaili

Üye
ya arkadaşlar bunu hazır yapılmışı yokmu telefona atıp hemen çalıştırılalım ben yapamadım malesef acill yardımmmm!!!!!!

serkan2014

Üye
ben dediklerini uyguluyorum fakat garmin haritasını eklerken garmin to we-travel penceresine olmuyor hata veriyor bunun sebebi nedir acaba sorabilirmiyim.

kervan457

Üye
ya arkadaşlar bunu hazır yapılmışı yokmu telefona atıp hemen çalıştırılalım ben yapamadım malesef acill yardımmmm!!!!!!

-we travel programını indirip win rar dan çıkarıyosun
-telefonunn hafıza kartında diğer klasörünün içine kopyalıyosun
- "We Travel Navigasyon Yazılımı Görsel ,Kurulum ve Kullanım Rehberi (Video Anlatım İçerir)" isimli forumda şehirler mevcut yine bu sayfalarda çeşitli şehirler yüzeysel bir türkiye haritası var onlardan istediğini indirip yine cep telofunun hafızasına attığın programın içindeki map kloserine atıyosun
-bilgisayardan çıkardığın cep telefonunda we travel dosyasını bulup jar dosyasına tıklayınca program hemen yüklenip açılıyo
-izin ver komutlarını seçtikten sonra ayarlar bölümünde kendine göre ayarları yapıp kullanıbilirsin
-bulunduğun ilin haritası yüklü değilse konumunu otomatik bulan program, boş gösteriyor
-ayarlarda telefeon ayarlarının içinde gps ayarları var açık havada iken uydu bul diyosun en az 3 uydu bulunca(biraz bekle) geri menüye gidip konumunun hesaplanmasını otomotik olarak bekliyosun konum otomotik belirince ayarlardan çıkyosun
-programa tekrar girince konumunu haritada otomotik olarak gösteriyo
-yarım saat ayırıp forumlara bakabilirsen programın ayarları ile aydınlatıcı bilgiler mevcut

yani program hazır da, onu kurmak bize kalıyor özet olarak indir kopyala yapıştır yapıp programı çalıştıracaksın kolay gelsin

--------------- Ekleme ---------------

bende çocuk var ilgilenemiyorum harita yapma programıyla başa çıkamadım harita yükleyenleri hak kuşu gibi takip ediyorum afyon haritası lazım arkadaşlardan gönderiveren olursa çok sevinecem :bye2:

irda

Üye
kardeş öncelikle böyle bişi yaptığın için sana çok teşekkür ediyorum ama benim bilgisayarda harita oluştururken "no cities......" falan filan bişi yazıyo hata veriyo yani oluşturamadığım kütahya ve eskişehir haritalarını yükleyebilirmisin şimdiden teşekkür ederim.

sandalet

Üye
Elinize sağlık Komple atma imkanı varmı acaba garmin türkiye haritasını

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
Elinize sağlık Komple atma imkanı varmı acaba garmin türkiye haritasını

Mümkün.Fakat pratikte kullanırken programda performans kaybına neden olacaktır.Sonuç oalrak ben gt s5620 kullanıyorum işlemci hızım 315MHz.Mevcut donanımın bu tip işlem yükünü göğüsleyebilecek nitelikte olması gerekir.

irda

Üye
en azından ankaranın doğusu ve batısı olarak 2 bölüm olsa bence tam süper olacak

irda

Üye
kütahya eskişehir haritaları elinde olan varmı. Rica etsem paylaşabilirmi

adifaili

Üye
gmapsupp.img Türkiye yi bulan warmı lütfen acillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

----------Eklendi @ 17:46:14 ---------- Yazıldı @ 17:37:10 ----------

gmapsupp.img Türkiye yi bulan warmı lütfen acillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

----------Eklendi @ 17:53:53 ---------- Yazıldı @ 17:46:14 ----------

adigesoga

Üye
Tamam o şekilde dediğin gibi dosyalar kopyalanıyor ama yinede bişey değişmedi harita yok ortada :hmmm Bak daha açıklayıcı olsun diye fotografını çektim..En son geldiğim aşama:evet:

Öncelikle çok teşekkür ederim çok güzel bir paylaşım.söyledığiniz anlattıgınız herseyı yaptım ama resımdekı gıbı kalıyorum uzun bir süre kaldım programda yınede harita gelmedi yardımcı olursanız çok sevinirim benim cihazda monte kolay gelsin.

bloodmoney8x1

bloodmoney8x1

Üye
bu mysql server nasil yukliycez?

----------Eklendi @ 17:09:58 ---------- Yazıldı @ 17:09:23 ----------

samsung m8800 da calisirmi?

----------Eklendi @ 18:39:12 ---------- Yazıldı @ 17:09:58 ----------

arkadasim ben sana harita gondersem sen bana convert ede bilirmisin?acaba

axel1459

Üye
rica etsem kütahya haritasını da yapabilir misiniz lütfen

Yigit315

Yigit315

Üye
Hocam merhabalar.Öncelikle emeğinize sağlık.Teşekkür ediyorum.Eğer zahmet olmazsa Adıyaman haritasını da yüklermisiniz?saygılar:bye2:

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
Hocam merhabalar.Öncelikle emeğinize sağlık.Teşekkür ediyorum.Eğer zahmet olmazsa Adıyaman haritasını da yüklermisiniz?saygılar:bye2:

Mesaj yanlış konuya yazıldığından silinmiştir.

Yigit315

Yigit315

Üye
Hocam konuyu açan aqroo arkadaşımızdan diğer forum kullanıcıları talep etmişler vede konuyu açan arkadaş onlara yardımcı olmuş.

Fayda sağlayabildiysem ne mutlu bana.Konunun başında ve bilimum yerinde de bahsettiğim gibi ben harita oluşturmuyorum.Konunun ilk mesajını okuyunuz.

----------Eklendi @ 18:12:28 ---------- Yazıldı @ 18:10:10 ----------

Bursa haritası varmı acaba ???

Gecikmeden dolayı özür dilerim.
Bursa Haritası -> - 20.3 Mb
burdaki olay gibi yani sayın hocam.:oke:

admin-58

admin-58

Üye
S5603te gps varmı arkadaşlar???

Üst Alt