Ovi Store Acilmiyor mu? Fix problem For C7/N8

Sponsorlu Bağlantılar

ЯReiS

ЯReiS

Üye

Arkadaslar!.Deneme sansim olmadi ancak yapilan yorumlarda 100% calistigi soylenmektedir.Artik herkes ovi store acilmama sorununda kolayca kurtulabilecektir.yapmamiz gerekenler:

-Oncelikle telefona bir hard format atiyoruz.
-Butun yuklemeler (asagidaki linkten indireceginiz rar dosyasi icindeki uygulamalar) C telefon hafizasina yuklenecektir.

Simdi:

1- setup launcher.sisx.
2- setup cwrtcore.sis.
3- setup qt.sis.
4- setup qtwebkit.sis.
5- setup qtmobility.sis.
6- setup ovistore installer & wait until it finishing the installation.
7- setup Notifications_Support_Package_Symbian3_v1.1.11106. sis.
8-Bu adimda 10 dakika kadar bekleyiniz cihaziniza 3 adet uygulama yuklenecektir.
9-Restart telefon..
10- Ovi storeyi aciniz..

Lutfen yorumlarinizi yazinizi yaziniz..herkese kolay gelsin..umarim yararli olur.

• Beğen
Tepkiler: sencan48, accman, haggar73 ve 8 diğerleri

murat kara

murat kara

Üye
vallahi oldu bılla oldu actı kafayı yıyecektım ama alinka uyemızın dedıgı tuttu oviyi actım hele sukur

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
sağol arkadaşım bu tamam ama hard format atınca haritalarda gidiyor o da çalışacakmı?
2 side çalışıyorsa tamam yok değilse flash en mantıklısı

murat kara

murat kara

Üye
<font face="Book Antiqua"><font color="DarkOrange"><font size="4"><i><b>sağol arkadaşım bu tamam ama hard format atınca haritalarda gidiyor o da çalışacakmı?<br />
2 side çalışıyorsa tamam yok değilse flash en mantıklısı</b></i></font></font></font>
<br />
<br />
çalışıyor ama güncelle men gerekiyor haritaları bende çalıştı sende çalışır çalış maz orasını bilmem ışte yine de bide ne birey kaybetmez sin olmazsa Ovi den bi dahi indirir sin

nokiacı

Üye
teşekkürler 100 de 100 calışmakta n8 de

repredon

Üye
ellerine kollarina saglik kardes süper calismaktadir. nokia n8

ebu_ubeyde

ebu_ubeyde

Üye
eline sağlık

Shadowyblack

Shadowyblack

Üye
Vay saolasın:oke:

koseoglu61

koseoglu61

Üye
c6-01 denedim oldu sorun çözüldü teşekkür ederim

brzgunay

Üye
Çok teşekkur ederım kafayı sıyırcaktım nerdeyse oldu en sonunda:)

didikole

Üye
emeğine sağlık dostum gerçektende sorunsuz birşekilde ovi açılıyor bu paylaşımın sayesinde seni general ilanediyorum çok teşekkürler

trontr

Üye
ben attım hard formatı sırayla yüklemeye başladım. Ovi store installer (sondan b.r önceki basamak) onu yüklerken beyaz bir ekran cıkıo birkaç dakka beklein dio. Bekledim yeşil çubuk dolmaya başladı en son daha tam bitmeden ovi store açıldı lütgen beklein dedi ama internete bağlanmadı. Bekledim bi kaç dakka ama bişi olmyınca kapattım ovi storeyi. Dier basamaktaki uygulamayı yükledim. Ama bişi değişmedi hala açınca lütfen beklein dio ama internete bağlanmıyor öylece bekliyor. Kaldırıp baştan da deneyemiyorum. Format atmaktan da bıktım artık. Nerde hata yaptğımı söyleyebilirmisiniz

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
bende şimdi denedim ama hiç bir dosyayı yüklemiyor.

olduu yuppiiiiiii
sağolun

marky238

Üye
yedekleme yapmayı unuttum :D gitti bütün numaralar allahtan ovi senk. var :D

----------Eklendi @ 16:51:10 ---------- Yazıldı @ 16:50:16 ----------

birde birşey sormak istiyorum bende ovi maps te silindi.. bu işlemlerden sonra haritalarda yükleniyor mu yoksa kendimiz mi yüklüyoruz...

----------Eklendi @ 16:59:04 ---------- Yazıldı @ 16:51:10 ----------

arkadaşlar biriniz baksa bu yeşil ovi store ekranı kaç saat sürüyor...

engin_erg

engin_erg

Üye
bende format attım tabi konuyu fark etmeden önce haritaları kendim ovi suite ile yükledim haritalar ayrı yükleniyor

----------Eklendi @ 20:25:37 ---------- Yazıldı @ 20:09:13 ----------

valla oldu çokta güzel oldu birde güncelleme aldı ovi store için birşey daha belirtmek istiyorum olmuyor diyen arkadaşlar için ovi setup kurduktan sonra ovi storeyi açmaya çalışıyor cihaz onu iptal edip 7- setup Notifications_Support_Package_Symbian3_v1.1.11106. sis. bunu yükleyin daha sonra paketi yükledikten sonra açılıyor

mcrunner

mcrunner

Üye
mukemmelsin üstadım :)

najanaja

najanaja

Üye
bende işe yaramadı zaten konu eskimiş çoğunun sürümü eski bende hepsi yüklüydü daha yeni sürümleri

edip34

Üye
teşekkürler eline sağlık ovi açıldı:oke::oke::oke:

nosteam1

Üye
bende sırasıyla hepsini denedim olmadı diye düsündüm fakat
8. uygulamayı yukledikten sonra
>sso.sis
>omb.sis
>scp.sis bunlarıda yukleyeceqini yazıyor telefon yuklemedi telefonumu kapatıp actım bida denedim bu sefer ayrı ayrı bunları yuklemek icin istekde bulundu kabul ettim ve oldu :ehe

najanaja

najanaja

Üye
wallaha oldu ben daha önce daha yeni sürümleri war diye değiştirmedim. şimdi hepsini bir bir yükledim açııdı saolasın kardeş ellerine sağlık.

Üst Alt