symbian ^3 ve oyun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
symbian ^3 ve oyun
arkadaşlar telefonu alalı birkaç ay oldu.. Aldığımdan beri HD oyunlara, hergün bakıyorum.. Yeni güzel bir oyun çıkmış mı diye, ama buyuk bir hayal kırıklığına uğruyorum her seferinde.. Ben telefonı alırken çok ümitliydim, tonla HD oyun çıkar, oynarım diye seviniyordum. Ama böyle olmadı. Bakıyorum android'e İOS'a çok güzel oyunlar var. Ayrıca bizdeki oyunların aynıları onlarda da var. Buda benim açıkcası çok canımı sıkmaya başladı. Artık oyun şirketlerinin symbiandan elini çektiğini düşünmeye başladım. Bilmiyorum ben mi çok sabırsızım ama artık güzel oyunların symbian'a çıkacağını düşünmüyorum. Umarım yanılırım. Bu konuda sizinde düşüncelerinizi almak istedim.

Utku

Utku

Üye
ANNAYI BEKLE:oke:

nonamex

Üye
Nokia Symbian'ı bıraktığını ilan etti, 3 sene sonra Symbian diye birşey kalmayacak. İster Anna gelsin İster Babba :ehe Oyun ve yazılım şirketleri artık Android ve ios için çalışıyor.

Utku

Utku

Üye
Nokia Symbian'ı bıraktığını ilan etti, 3 sene sonra Symbian diye birşey kalmayacak. İster Anna gelsin İster Babba :ehe Oyun ve yazılım şirketleri artık Android ve ios için çalışıyor.
Bunu nerenden uydurdun

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ne uydurması birader arkadaş haklı.

rapman

rapman

Üye
Anna güncelleştirmesi ile bir hareketlenme gelebilir oyun konusunda Symbian'a...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
ayda bir oyun çıksa allaha şükür :sukur::ehe

rapman

rapman

Üye
Bu arada bir rivayete göre de : Nokia, Symbian'ı tamamen bırakmayacak. Orta ve Alt Segmentli telefonlarında bu işletim sistemini kullanmaya devam edecek. Sadece Üst Segmentli Akıllı Cihazlarında Maemo ( MeeGo ) ve Windows Phone 7 işletim sistemini kullanacak...

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
Utku™;3446239' Alıntı:

annayla ne değişecek ki? Şirketler pr1.2yi mi sevmiyor? Biz sadece pr2.0a mı çıkarıcağız diyor? Bu konunun güncellemeyle bir ilgisi yok..

nonamex

Üye
Symbian ölmek üzere, kabul edin artık N8'e 1000 lira saymış olmak değiştirmiyor bu gerçeği.

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada bir rivayete göre de : Nokia, Symbian'ı tamamen bırakmayacak. Orta ve Alt Segmentli telefonlarında bu işletim sistemini kullanmaya devam edecek. Sadece Üst Segmentli Akıllı Cihazlarında Maemo ( MeeGo ) ve Windows Phone 7 işletim sistemini kullanacak...

symbianı bırakamaz zaten ovi gunde milyonlarca download oluyormuş.....

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
şu meegoda bi çıkmadı gitti anasını satim... çıksada görsek ne menem bişeymiş

• Beğen
Tepkiler: DenizhaNq
Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
şidetle katlıyorum

• Beğen
Tepkiler: DenizhaNq
pasha14

pasha14

Üye
Şu güncelleştirme bir çıksın ondan sonra hareketlenme olur.

eaagent

eaagent

Üye
Bunu dedğimde herkes oyun içinmi alıyoruz cihazı demişti. Buyrun...

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye

:kop::kop::kop:

bilader sen sabirsizsin :) bekleyin yavas yavas cikcak ole oyun hemen 1 gunde yapilmaz ki hem.. biraz sabirli olun :oke:

symbiani flan biraktigi yok firmalarin bekleyin sadece.. su ANNAmiz gelseydi de rhatlsaydik :evet:

BetaBong

BetaBong

Üye
need for speed shift HD var oviden indirdim :) çok kaliteli yapilmis...

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
evt shift saglam oyundur..;)

hala oyun cikmiyor diyenler varsa onlari s^3 oyunlar bolumune yolluyorum bu son 2-3 gundur baya oyun cikti bide oyun yok diorsnuz :off:

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...