Samsung Star (5233W) Hafıza Kartı Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
XpLodeR111

XpLodeR111

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Star (5233W) Hafıza Kartı Problemi
Merhaba arkadaşlar

4 gb lık toshiba hafıza kartım var 2-3 haftadır hafıza kartını görmüyor hafıza kartı takılıyken bazen telefon açılmıyor bazen açılıyor masaüstü gelir gelmez kapanıp 1 dk sonra tekrar kendi açılıyor ve pin sormuyor hafıza kartını nokia samsung blackberry bilgisayar da denedim sorunsuz çalışıyor kendi telefonuma başka hafıza kartı taktığım zaman ise çalışmıyor telefon açılmıyor. ne yapmam gerek garantiye mi yollasam yoksa basit bi işlem ile halledilebilir mi

EsraAy.

Üye
aslında ben de 4 gb hafıza kartı alacaktım önce forumdakilere sormayı düşünüyodum sana bi cevap versinler bakalım :) belki telefon 4 gb hafıza kartını kabul etmiyodur .

N£RoN

Üye
8GB kadar destekliyor.
Hafıza kartını pc'de biçimlendir.

XpLodeR111

XpLodeR111

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartını bilgisayarda biçimlendirdim nokia samsung ve blackberry de biçimlendirdim ama nafile

XpLodeR111

XpLodeR111

Üye
    Konu Sahibi
/Up

kral_can

Üye
merhaba c5 03 ıçin oyun varmi tam ekran?

Silinen Üye 829631

Silinen Üye 829631

Kapalı Hesap
telefonu yere düşürmüşsün bendede aynı problem vardı 2haftada garantiden gelio benimkinin garantisi bitmişti bedava yaptılar kart okuyan uçlar arıxa yapıyo yere düşünce
yani telefonları yere düşürmemeye çalışın :nono::nono::nono:

karakrall

Üye
4 gb kabul eder bende var şuan ve gayet iyi kullanıyorum tel yere dişürdüm ve hafıza kartı takarken kendi kendine çıkarıyor Allah'tan batarya ile duruyor yanitelefon düşürmen :D

One907

One907

Üye
Hafıza kartını yanlış takmış olabilirsin bana da olmuştu aynı olay çıt sesi gelene kadar ittir hafıza kartını..

medo456

medo456

Üye
tel format atın tek çare budur,

XpLodeR111

XpLodeR111

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartını doğru taktığıma eminim telefon 1 kere düştü aldığım 8. günde düşürdüm ondan 1-2 hafta sonra hafıza kartı aldım ve telefon 5-6 aydır bende son 1 aydır bu sorunu yapmaya başladı birde görüşme yaparken hoparlörden tık diye bi ses geliyor telefon kapanıp yeniden açılıyor galiba bi daha samsung kullanmam

technoshark

technoshark

Üye
Hafıza kartınıza virüs bulaşmış olabilir pc nizden felan.. bunlardan öncelikle kurtulmanız gerekicek.. sonrasında hafıza olarak kac gb destekliyor bilmiyorum ama 4 gb da destekler herhalde ...:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt