Sevgilinizin Etek Boyuna Karışır misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Sevgilinizin Etek Boyuna Karışır misiniz ?
Evet arkadaşlar soru gayet açık. Görüşlerinizi alalım.

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Benim Sevgilim Olsaydı Belirli bir yere kadar karışmazdım (Mini Eteğe karışmazdım :naughty::naughty::naughty:) Dizinden Aşağısına yada Dizinin hemen yukarısına karışırdım

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Yaş 12de kafa nerelere çalışıyor daha bu yaşta. :)

Uruloki

Uruloki

Üye
valla abartmadığı sürece sorun yok abartı derken yani oturduğunda orası burası gözükmesin

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi

kadsamuy

Üye
isterse cıplak gezsin umrumda olmaz herkesın kendı bılecegı ıs sonucta...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Eteğe göre değişir :D
Karışabilirim.

Öte yandan totosuna kadar açan bir kadınla beraber olmayacağım için genelde karışmama gerek de kalmaz :D
He baştan olayı kabul ederek yola çıkıyorsan da sonucuna katlanacaksın arkadaş :)

OğuzcanAbi

Üye
yapmaz benim aşkum <3

phasan

phasan

Üye
Sevgilim olsa karışırdım

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Dizin 5 cm üstü olursa oturduğunda her tarafı rahatça gözükebilir

Tabii söylediğin şey 1.50 ve 1.90 boyundaki kadınlara göre değişkenlik gösterebilir :)

Ciddi düşündüğüm bir kız ise karışmam, çünkü seçtiğim kız zaten abartıya kaçacak derecede giyinmez.Tabii şöyle bir durumda var; ona normal gelip de bana anormal gelen etek boyu da olabilir, o durumda uyarırım...

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Eteğe göre değişir :D
Karışabilirim.

Öte yandan totosuna kadar açan bir kadınla beraber olmayacağım için genelde karışmama gerek de kalmaz :D
He baştan olayı kabul ederek yola çıkıyorsan da sonucuna katlanacaksın arkadaş :)
Aynı düşünüyoruz.Ben genelde dizin çok az üstüne izin veririm. Totosuna kadar açan bir kızla beraber olursam da zaten onu açmasını istediğim için o kızlayımdır:d:

----------Eklendi @ 11:38:58 ---------- Yazıldı @ 11:37:14 ----------

_&#1108;_®_¢_&#945;_N_&#8482;;3440117' Alıntı:

Tabii söylediğin şey 1.50 ve 1.90 boyundaki kadınlara göre değişkenlik gösterebilir :)

Ciddi düşündüğüm bir kız ise karışmam, çünkü seçtiğim kız zaten abartıya kaçacak derecede giyinmez.Tabii şöyle bir durumda var; ona normal gelip de bana anormal gelen etek boyu da olabilir, o durumda uyarırım...
Olabilir kardeşim :)
Bende bu bölüm için sordum soruyu zaten. Herkes karışır gibi duruyor :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
diz izzasında olabilir 1 2 santim yukarda olsun bacacıklarını kırarım valla bakanlara dalarım :naughty:

serecans

serecans

Üye
cok asiriya kacmadan giyebilir tabi olsaydi

tandogucem

tandogucem

Üye
Takildigim kiz oyle seyler giymez.
Sayet etek deyip cuval giyerse karisirim
Bayan bu kisa etek giymesi lazim
Zaten en onemli seyde guven degil mi ?:op:

buketcik

buketcik

Üye
yorumlara bakılırsa herkes aynı düşüncede.karşırım.

emin olun şize karışmak kalmadan kendisi bazı şeyleri düşünerek yerine ve zamanına uygun giyineceği kanaatindeyim.
istisnalar ayrı tabi.
bunlarıda zaten koluna takıp gezen erkeklere de bayanlarada farklı şeylerle hitap ediliyor.sizce !!

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Takildigim kiz oyle seyler giymez.
Sayet etek gide cuval giyerse karisirim
Bayan bu kisa etek giymesi lazim
Zaten en onemli seyde guven degil mi ?:op:
Herkesin görüşü ayrı tabi. Ben o cesareti sadece bana sergilemesini tercih edenlerdenim.

yorumlara bakılırsa herkes aynı düşüncede.karşırım.

emin olun şize karışmak kalmadan kendisi bazı şeyleri düşünerek yerine ve zamanına uygun giyineceği kanaatindeyim.
istisnalar ayrı tabi.
bunlarıda zaten koluna takıp gezen erkeklere de bayanlarada farklı şeylerle hitap ediliyor.sizce !!

Arada bir kaç yorum farklı ama geneli karışır erkeklerin. Dediğin gibi istisnalarla çıkanlar zaten niyetleri belli olanlardır ne erkek ne kız rahatsızlık duymaz:ehe

tandogucem

tandogucem

Üye
Erkek milleti diyip gecmek lazim her erkek kizlarin fizigine bakip icinden bir ohh Ceker ama kendi sevgilisinin etek boyuna karisir Buna bende Dahil olabilirim ama ERKEK anatomisi ne yaparsin.:evet:

Dampierre

Dampierre

Üye
ben karışırım
sevgilim zaten böyle şeylere kızacağımı bilir
eğer öyle bişey yaparsa benim için namus davasına döner

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt