Sevgilinizin Etek Boyuna Karışır misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
buketcik

buketcik

Üye
sorun yok ozaman isteyen istediğini giyebilir.karışacak erkeğin önce başkalarına bakış açısı tartılmalı.sonra kendi arkadaşına ozaman rahatlıkla karışabilir kanaatindeyim.

----------Eklendi @ 17:49:05 ---------- Yazıldı @ 17:47:15 ----------

ben karışırım
sevgilim zaten böyle şeylere kızacağımı bilir
eğer öyle bişey yaparsa benim için namus davasına döner
ne alakası var şimdi namusla felan
benim yaşadığım yer alanya buralarda değil etekle bikini ile mayo ile geziliyor .bunlar namussuzmu şimdi.
bence çok saçma bir yorum olmuş.katılmıyorum

Kingmortall

Kingmortall

Üye
dizden yukarıda etek giyecek sokakta gezecek bütün erkekler ona bakacak bende bakanlara tekmetokat dalarım sonra karakollara düşelim :evet:

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Namusla alakası yok.Tabi giyilen yerden yerede fark var arkadaşlar.Yazlık tatil bölgelerinde buketin dediği gibi bikini maya ile dolaşıyorlar ama dönüpte kimse olumsuz bir cümle kurmuyor çünkü orada normal.Ama şehirde abartııya kaçılacak bir etek giyilirse tabiki görüşler fikirler değişiyor hep kötü yönde oluyor ki bunun önüne geçemez kimse.

• Beğen
Tepkiler: buketcik
Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Namusla alakası yok.Tabi giyilen yerden yerede fark var arkadaşlar.Yazlık tatil bölgelerinde buketin dediği gibi bikini maya ile dolaşıyorlar ama dönüpte kimse olumsuz bir cümle kurmuyor çünkü orada normal.Ama şehirde abartııya kaçılacak bir etek giyilirse tabiki görüşler fikirler değişiyor hep kötü yönde oluyor ki bunun önüne geçemez kimse.

Aynen , Namusla İlgisi Yok

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
karısmam:d::d:

• Beğen
Tepkiler: cehili
greenmile

greenmile

Üye
ben sevgilime güvenirim de türk erkeklerine güvenmem ve bir şekilde anlaşırız

Adilx05

Adilx05

Üye
:off:Karışırım :off:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
:ehe:ehe

konuya gelırsek erkek deılm ama bayan olarak cvp verırsem kıyafetıme karıstrmam karıstıracak sekıldede gıyınmem cunku
mesafeyı korursan ne o karısır ne de senın basın agrır

Dur çatlıcan derin nefes al :aha::aha:

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
:ehe:ehe

konuya gelırsek erkek deılm ama bayan olarak cvp verırsem kıyafetıme karıstrmam karıstıracak sekıldede gıyınmem cunku
mesafeyı korursan ne o karısır ne de senın basın agrır
Eniştede mini giymez senin düşündüğün gibi düşünüyordur İskoçlar da modernlerdir :kop::kop:
Şaka bi yana doğru düşünüyorsun :oke:

----------Eklendi 18.05.2011 @ 00:00:16 ---------- Yazıldı 17.05.2011 @ 23:57:51 ----------

Dostum sen daha konusunda böyle sinirleniyorsan ben sevgilinle tartıştığın zamanı düşünemiyorum :allalla:

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt