[09.05.2011]Nokia C5-00 Hacked FW^^062.1 (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
[09.05.2011]Nokia C5-00 Hacked FW^^062.1 (Resimli Anlatım)
Yeni hackleme yöntemleri çıktığından ve artık flashlamanın işe yaramadığını düşünerek konuyu editledim.Sorusu olan arkadaşlar pm yoluyla bana ulaşsınlar.

• Beğen
Tepkiler: armut007, vmpr, yanıt ve 1 kişi daha

şiste

Üye
eline emeğine sağlık ama hacklemeyi düşünmüyorum.

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
C5-00 Model telefonların işletim sistemi 9.3 tür yani genelde oyun veya program yüklerken yüklenmez yinede yinede siz bilirsiniz:)

fatih_347

Kapalı Hesap
kardeş n-gage oyunları yükleniyor mu?
flashlayarak hacklemenin pozitif veya negetif yönleri varmı?
inşallah hayırlı olur saol paylaşım için

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
kardeş n-gage oyunları yükleniyor mu?
flashlayarak hacklemenin pozitif veya negetif yönleri varmı?
inşallah hayırlı olur saol paylaşım için

Kötü bir yanı yok
İyi yanları ise kuramadığınız sertifika hatası aldıgınız süresi geçmiş sertifika bütün sertifika hataları ortadan kalkar unsigned uygulama olsun hepsini direk telefonunuza atıp kurabilirsiniz ve tekrar bi + olarak symbian v5 hatta n8 in kullandığı işletim sistemi olan v5.4 lerin dahi bütün oyunlarını ve programlarını telefonunuza kurabilirsiniz oyunlarda sorun çıkabilir ekran açısından vler büyük ekrana entegre edildiği için bazılarını açar bazılarını açmayabilir ama hepsini telefonunuza kurabilirsiniz :)

N-gage işine gelince..
Yükleniyor ama oynanmıyor nedenini bilmiyorum modül farklılığıda olabilir mesela Creatures on the deep oyununu n-gage 1.21.1536 da açıyor oyuna giriş yeri geliyor ama kapanıyor diğer modüllerde hiç açılmıyor bazısında açılırken kapanıyor

Forumda bu konuda uzmanlar vardır muhtemelen banada lazım çünkü modülü veya telefonu n-gage için entegre edecek program veya dosyaları ayarlayacak uzmanlar vardır.Çözümü vardır mutlaka.:)

fatih_347

Kapalı Hesap
tamam saol bilgi için:oke:

yanıt

Üye
Üstadım öncelikle emeklerin için sağol.Benim beceriksizliğimde olabilir ama FİRMWARE UPDATE dedikten sonra product code kısmında ve sonrasında ... kısmından sonra beyaz sayfadada bişey çıkmadı her adımını harfiyen uyguladım lakin 5. kısım sonrası bana imkan tanımadı bunlar olmayınca devamınıda getiremedim sorun nerede acaba. tekrar kolay gesin.

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
Üstadım öncelikle emeklerin için sağol.Benim beceriksizliğimde olabilir ama FİRMWARE UPDATE dedikten sonra product code kısmında ve sonrasında ... kısmından sonra beyaz sayfadada bişey çıkmadı her adımını harfiyen uyguladım lakin 5. kısım sonrası bana imkan tanımadı bunlar olmayınca devamınıda getiremedim sorun nerede acaba. tekrar kolay gesin.

Konunun üstündede belirtmiştim zaten bunu phoenix dosyaalrı görmediyse diğerini deneyin demiştim mesela 2 tane dizin vardır

1.si C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products

2.si C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products

indirdğin RM-645 adlı dosyayı klasöre çıkartıp direk kopyalaYıp bu 2 dizine at garantili olsun yane hem common fielsteki Products nin içine hemde Nokia phoenix deki products nin içine at o zmana görür

OneByOne*

OneByOne*

Üye
Saollll :D:D:D Süper konu anlatımı telefon hacklendi :D:D :oke::oke::oke::yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru

yanıt

Üye
Hakikaten güzel anlatım ve üstteki arkadasda yaptığına göre sorun fazlası ile bende:) bende aynını yaptım son mesajdakine görede düzenledim ama olmadı produckt code boş ve sonraki beyaz ekranda boş çıkıyor ellerinize ve emeğinize sağlık ve cevap için tekrar teşekkürler.

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
Saollll :D:D:D Süper konu anlatımı telefon hacklendi :D:D :oke::oke::oke::yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru
Hayırlı olsun güle güle kullanın :oke:

----------Eklendi @ 21:20:48 ---------- Yazıldı @ 21:17:51 ----------

Hakikaten güzel anlatım ve üstteki arkadasda yaptığına göre sorun fazlası ile bende:) bende aynını yaptım son mesajdakine görede düzenledim ama olmadı produckt code boş ve sonraki beyaz ekranda boş çıkıyor ellerinize ve emeğinize sağlık ve cevap için tekrar teşekkürler.
Muhtemelen rardan çıkardığınız klasörü yanlış dizine atıyorsunuz o yüzden görmüyor bazen jaf ın dizininden bazen phoenix in dizininden görüyor kafasına göre :DTüm driverleri yüklediğinizden emin misiniz?

EKLEME:Eğer yapamadıysanız teamwiewerden yapmaya çaılışırm tabi isterseniz..

yanıt

Üye
Hayırlı olsun güle güle kullanın :oke:

----------Eklendi @ 21:20:48 ---------- Yazıldı @ 21:17:51 ----------

Muhtemelen rardan çıkardığınız klasörü yanlış dizine atıyorsunuz o yüzden görmüyor bazen jaf ın dizininden bazen phoenix in dizininden görüyor kafasına göre :DTüm driverleri yüklediğinizden emin misiniz?

EKLEME:Eğer yapamadıysanız teamwiewerden yapmaya çaılışırm tabi isterseniz..
Tabiiki çok sevinirim ama teamwiewer kullanımı konusunda pek bilgi sahibi değilim

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
Sen kullanmıcaksınki zaten teamwieverin size verdiği ID ve şfireyi vericeksin bende onları bendeki teamwievere girip bağlanıcam bilgisayarınıza programı kapatıp her açtğınızda şifresi değişmektedir zaten iletişime geçmek için msn adresimi ekleyin ordan hallederim PM attım.

deathdevils

Üye
eyw. Çok lazımdı :)

yanıt

Üye
angmar55 nickli arkadaşın yaptıkları saygıya ve takdire değer:yuru herşey için çok teşşekkür ederim:oke: ellerine ve emeğine sağlık üstadımm A dan Z ye her konuda yardımların için çok teşekkürler..

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
angmar55 nickli arkadaşın yaptıkları saygıya ve takdire değer:yuru herşey için çok teşşekkür ederim:oke: ellerine ve emeğine sağlık üstadımm A dan Z ye her konuda yardımların için çok teşekkürler..

Her zaman kardeşim ben burdayım elimden geldğince yaparım herşeyi ;)

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
Güncel...

istersensor

istersensor

Üye
bilgi için boool teşekkür
:evet:

Üst Alt