[09.05.2011]Nokia C5-00 Hacked FW^^062.1 (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
Güncel...

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
Enlerin sitesi maxicepe ve angmar55 e teşekkür ederim.Telefonu satmayı düşünüyordum.Bu konu iyi oldu telefonu eve gidince hacklemeyi deniyeceğim.

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
Enlerin sitesi maxicepe ve angmar55 e teşekkür ederim.Telefonu satmayı düşünüyordum.Bu konu iyi oldu telefonu eve gidince hacklemeyi deniyeceğim.
Eğer yapamassanız teamwieverden girip telefonunuzu hackleyebilirim sizden önce bi arkadaşınkini öle yapmıştım :)

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
angmar55 dostum telefonu pcye bağlarken hangi seçeneği sececez.

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
@cumra1903

En son attığın mesaja cevap atamadım posta kutun dolu diyor neyse şunu yazmıştım

Cihazın hızlanması fwnin en son sürümünü yüklemiş olmasıdır ayrietten önceki sürümde usb ile bağladığınızda bilgisayardan sadece hafıza kartını görüyordu şimdi hem kart hem telefon hafızasını görmektedir.Hacklı C5'in hayırlı olsun bu arada:)2. olarak Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana iyi geceler dostum:)

Ek olarak şunuda söyliyim sadece v3 bölümüne bakmayın v5 veya v6 dada beğendiğiniz program varsa yüklemez diye çekinmeyin hacklı telefon olduğu için onlarıda sorunsuz yükler..:)

fatih_347

Kapalı Hesap
nası yani simdi n8 veya 5800 oyunlarını yükleyebilcez mi?:ehe

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
nası yani simdi n8 veya 5800 oyunlarını yükleyebilcez mi?:ehe
Yüklersin ama oynayamayabilirsin çözünürlük sorunları nedeniyle, çalıştırdığı oyunlarıda var tabikide:) bazıları oyunun kendisini dokunmatik ekranlı cihazlar için ayarlıyorlar yükleyip açsanda tuşlar işe yaramas :D ama programları yüklersin her progrmı onda bi sorun yaratmaz :)

fatih_347

Kapalı Hesap
saol kardes bu arada telefonu hackledim:ehe:ehe:ehe

• Beğen
Tepkiler: angmar55

fatih_347

Kapalı Hesap
ayrıca kardes n gage oyunlarını yükleyemiyoru.oyunları ınstall ettıkten sonra ya oyun acılmıyo yada hata verıyo onerebılecegın program varmı :hmmm

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
ayrıca kardes n gage oyunlarını yükleyemiyoru.oyunları ınstall ettıkten sonra ya oyun acılmıyo yada hata verıyo onerebılecegın program varmı :hmmm
Malesef n-gage konusunda şu an için yapabileceğim birşey yok bendede öyle durum Start game diyorum n-gage amblemi geliyo peşinden nokia yazısı sorna oyunun resmi geliyo tam girecek 1-2 saniye bekleyip KERN-EXEC 3 Hatası veriyor n-gage uzmanı değilim onun bi yöntemi falan var diyorlar c/private içinde bi kalsörün içine çözünürlük dosyası atcan falan diyorlar tam bilmiyorum en yakın zamanda hallederler umarım:)

fatih_347

Kapalı Hesap
umarım hallederler buna da sükür:naughty:

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
umarım hallederler buna da sükür:naughty:
Büyük ihtimal ekran küçük diye oynatmıyor oyunları ama mesela Aspalt3 1.2.7'i ele alalım bu oyunu modülde açamassın adamalar bunu paketlemiş sis yapmış açılıyor oyun aynı oyun farkı yok yani oyunun içine girip ekran boyutlarını düşürmüşlerdir muhtemelen veya başka bi ayarıyla oynanmış bilen arkadaşlar en kısa zamanda bunuda yaparlar inşallah 4x4 lük bi cihaz olur c5 :D

fatih_347

Kapalı Hesap
insallah :oke:

• Beğen
Tepkiler: angmar55
angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar merhaba herkese konuyu uplıyorum, neden mi?:)An itibarı ile c5 için n-gage 2.0 sorununu çözmüş bulunmaktayım.Yakın bir zamanda ayrıntılı olarak anlatmayı düşünüyorum c5 model telefonun bi tek n-gage sorunu vardı oda çözüldü paylaşmam biraz zaman alabilir çünkü oyunları c5 için entegre ediyorum tek tek uğraştırıyor buda zor oldu ama çözdüm olayı tamamen:)ettiklerimden bir kaç tanesini denedim ve hepsi sorunsuz çalışmakta kendi telefonuma yükleyip oynadıklarımın isimlerini vereyim;

1-Hooked On:Creatures of the Deep
2-Resident Evil DEGENERATION
3-Rovio Bounce Boing Voyage
3-Fifa 2009
4-The One
5-Mineshaft Pro Series Golf v1.39
6-BLT Snakes Subsonic v1.11

Bu oyunlar kendi telefonumda deneyip sorunsuz çalıştığını gördüğüm oyunlar diğerleride çalışıyo tabikide ama dier oyunları sevmediğimden telefona kurmadım:kop:Telaaş yapmayın çalışır hepsi:naughty: bütün oyunları entegre edip uplucam yakın bi zamanda..Belki 3 gün, belki 1 hafta sürer.Bu aralar yoğunum çok bide tek tek uğraştırdığı için uzun sürebilir.Sadece bekleyin....:gunes:

• Beğen
Tepkiler: yanıt

repipap19

Üye
yazılımı görmuo her ikisinide denedim olmuo işlteim sisiteminden dolayı olabilirmi win 7 kullnıom herşey oluo orda takılıom yardım
:ah

55lim

Üye
linki yenilermisin kardeş hata veriyo

Üst Alt