N8'de e-posta okumak çıldırtıyor!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burrak34

Üye
    Konu Sahibi
N8'de e-posta okumak çıldırtıyor!!!
Gelen e-postaları okurken geri planda içerikle ilgili yüklenmeler oluyor. Her yüklenme sonrası tekrar tekrar okuduğum mailin başına dönüyor N8:vur Bu ne saçmalıktır Nokia, görüntüleri yükleme seçeneğinide aktif etmemişken... Nokia N8'e veda etmeme ramak kaldı! :bann:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
sadece bunun içinmi bu kadar kızıyorsun.. aynı sorunun samsungda htcde applede olmadığına eminmisin:hmmm

ozggurr

ozggurr

Üye
Gelen e-postaları okurken geri planda içerikle ilgili yüklenmeler oluyor. Her yüklenme sonrası tekrar tekrar okuduğum mailin başına dönüyor N8:vur Bu ne saçmalıktır Nokia, görüntüleri yükleme seçeneğinide aktif etmemişken... Nokia N8'e veda etmeme ramak kaldı! :bann:

Ben 7 ayri e-mail hesabimi mukemmel bir sekilde kullandigimi dusunuyorum, sen veda et N8'e gercekten, kurtul, boylece forumda acayip acayip baslik acip duran adamlardan temizlenmis olur, nedir bu baslik simdi... N8 kullanamiyorum demiyor, N8'e veda edeceginin reklamini yapiyor...

• Beğen
Tepkiler: projectmaximo

nonamex

Üye
Ben 7 ayri e-mail hesabimi mukemmel bir sekilde kullandigimi dusunuyorum, sen veda et N8'e gercekten, kurtul, boylece forumda acayip acayip baslik acip duran adamlardan temizlenmis olur, nedir bu baslik simdi... N8 kullanamiyorum demiyor, N8'e veda edeceginin reklamini yapiyor...

Herkes gerizekalı telefonu kullanmayı beceremiyor, bir siz akıllısınız kullanabiliyorsunuz zaten di mi ? :oke:

• Beğen
Tepkiler: nidforspid
projectmaximo

projectmaximo

Üye

bence sen kullanmayı becerememişsin.ben de 5 farklı hesabı aktif olarak çok rahat kullanıyorum.bence iphone al o kadar para verdiğin telefonu kötüleyemezsin

burrak34

Üye
    Konu Sahibi

Benim iletimin yazdığınla ilgisi ne arkadaşım, aşağıdaki yemrede mi sensin yoksa, yok 5 ayrı hesap açmış yok 7 hesap açmışmış... Ne biliyon bende 30 hesap açtım:kop: Önce bi denileni anlamaya çalış :nono:

ozggurr

ozggurr

Üye

Benim iletimin yazdığınla ilgisi ne arkadaşım, aşağıdaki yemrede mi sensin yoksa, yok 5 ayrı hesap açmış yok 7 hesap açmışmış... Ne biliyon bende 30 hesap açtım:kop: Önce bi denileni anlamaya çalış :nono:

Benim iki hesabimdan birizi ozggurr, digeri zgr_techno'dur. Sen sat elindekini kurtul sorunlarindan, biz de sacmalamalardan kurtuluruz! Diyorum ki ben 7 tane farkli maile gelen mailleri okurken takir takir okuyorum da sen neden okuyamiyorsun! Sorunun mail degil baska birsey senin, sat kurtul!

• Beğen
Tepkiler: noar ve OzGuRKnowN
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt