Nokia N8 Belle' E-Posta Sorunu ...

Sponsorlu Bağlantılar

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 Belle' E-Posta Sorunu ...
slm arkadaşlar nokia n8 kullanıyorum gözüme çarpan birşey oldu e posta uygulamasından e posta hesabını etkinleştirdim kullanıyordum uzun süre dün gereksiz olan bir e posta yı sildim sonrasında ise silinen e postalar seçeneğinin olmadığını gördüm daha önceleri vardı şimdi ise yok o seçenek Telefon üzerinden sildiğim e postalara erişemiyorum kendi prgramıyla n8 kullanıcıları aynı sorun varmı ? Bi yardımcı olabilirlermi ? Yazılımı tekrar yükledim ama sorun aynı ... Belle yüklü cihazda

bayon

Üye
ben yahoo kullanıyorum bende silinen klasöru yok

- - - Eklendi - - -

ama getirebilirsin posta ayarlarına gir ordan senk içeriği de klasör abonelikleri diye birşey görürsün oradan ekleyebilirsin

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
    Konu Sahibi
ben yahoo kullanıyorum bende silinen klasöru yok

- - - Eklendi - - -

ama getirebilirsin posta ayarlarına gir ordan senk içeriği de klasör abonelikleri diye birşey görürsün oradan ekleyebilirsin

e posta ayarlarına girdim senk içeriğine göz attım dediğin klasör abonelikleri diye birşey göremedim sadece al ve alınacak postalar seçenekleri yer alıyor anlamadığım daha önceleri yoktu böyle bişey ilginç ...

bayon

Üye
sende refrersh yüklü değil galiba doğru mu

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
    Konu Sahibi
sende refrersh yüklü değil galiba doğru mu

yüklü değil evet güncelleme cihaza gelmedi flash atmak da istemedim yukarıdaki sorun ise yeni gözüme çarptı daha önceleri gelen kutusu seçeneklerine göz attığımda silienen mesajlar vardı ama şimdi ise yok garip birşey defalarca yazılımı tekrar yüklememe rağmen aynı sorun devam ediyor

bayon

Üye
o zaman yapabilecek birşey yok ayrıca kendi gelmeyecek bence emin ol flash at gitsin

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
Arkadaşım reflesh geldikten sonra e posta öyle oldu düzelme şansı yok falsh da atsan cwf atsan değişmez daha hızlı çalışması için yapılmış zannedersem eskiden çok güzeldi bütün e postaların geliyordu şimdi sadece yeni gelenler ve taşı seçeneği bile yok

bayon

Üye
Arkadaşım reflesh geldikten sonra e posta öyle oldu düzelme şansı yok falsh da atsan cwf atsan değişmez daha hızlı çalışması için yapılmış zannedersem eskiden çok güzeldi bütün e postaların geliyordu şimdi sadece yeni gelenler ve taşı seçeneği bile yok

arkadaşta belle yüklü zaten refresh yok. Bende refresh kullanıyorum ama bi sorun yaşamıyorum

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
    Konu Sahibi

Refresh güncellemesi cihaza gelmedi Belle yüklü defalarca yazılımı geri yüklememe ragmen o E-Posta da Silinenler seçeneği yok yoksa cihaza refresh yüklendide benim mi haberim yok :)

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
    Konu Sahibi

Konuya el atacak kimse yokmu başka ...

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Bilmiyorum yaa

free_styl

Üye
Menü-Eposta-Secenkler-Ayarlar-Hotmail-Senk içeriği-Klasör abonelikleri-Silinen mesajlari veya çöp kutusu olarakta gecebilir. işaretleyiniz.Daha sonra e posta kutusu içerisinden klasörleri gor dediğinizde silinen mesajlar klasorude gelir.

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
    Konu Sahibi
Menü-Eposta-Secenkler-Ayarlar-Hotmail-Senk içeriği-Klasör abonelikleri-Silinen mesajlari veya çöp kutusu olarakta gecebilir. işaretleyiniz.Daha sonra e posta kutusu içerisinden klasörleri gor dediğinizde silinen mesajlar klasorude gelir.

söylediklerini uyguladım yalniz 2 seçenek çıkmakta senk içeriği kisminda al ve senk aralığı seçenekleri mevcut söylemiş olduğun yer yada yerler yok zaten ondan değil sürekli e posta kullanan birisiyim iş icabı bu küçük şey olmayınca Baya sıkıntı yaratıyor cihaz da belle yüklü herkez yeni sürüm kullanıyor bize gelmedi refresh

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
    Konu Sahibi
konu eski biliyorum ama e postadaki silinen mesajlar görünüyormu yoksa ?

freepen

Üye
bugün e postalara güncelleme var...

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
    Konu Sahibi
güncelledim ama değişen birsey yok fark göremedim ... Silinen klasöru yok yine

mertarslan111

mertarslan111

Üye
yazlm bole krdesm simdi bktmda ypacak bisi yok o eski yazılımları bulabilmekte cok zor Nokia önünü kapattı hep naviye ulaşımıda kestiler

bayon

Üye
evet baktım da bende sadece hotmailde yok o özellik senk içeriğin de klasör abonelikleri yok

Üst Alt