Symbian3 Destek Bölümlere Ayrılsın mı?

Sponsorlu Bağlantılar

• Kullanılan toplam oy
    36
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Cezzbedici2 & Sensation Ortak Fikri
Yazan: Cezzbedici2

Selamlar Symbian3 Destek Ailesinin Değerli Fertleri:

MaxiCep'in en aktif forumlarından birisine sahip olduğumuz aşikar. Burada hepimiz bir aile gibiyiz.. Forumun çoğu yerinde olmayan arkadaşlık, yardımlaşma, bilgi, paylaşım, sevgi, saygı bizim mekanımızda fazlasıyla mevcut..

Burada sohbetimizide yapıyoruz yeniliklerden de haberdar oluyoruz, sorunlarımıza cevap arıyoruz, bildiğimizi de paylaşıyoruz... Ama gelin görünki bunların hepsi bir sayfada toplanıyor... Ve malumunuz herkesin gördüğü üzre 60 sayfayı bulmuş durumdayız.. Yeni gelen bir arkadaşımız, kardeşimiz aradığını bulmak için uzun süre arama yapmak zorunda yada önceki konuların kopyası bir konu açmak durumunda.. Bu da bölümümüzü çöplüğe çevirmekte...

Benim aklıma tüm bu sorunları %50 azaltacak, herşeyi daha kolaylaştırıp daha düzenli bir hale getirecek, bölümümüzü çok daha şık bir şekle sokup diğer bölümleri kıskandıracak bir fikir geldi...

MaxiCep'i bir dünya olarak düşünüyorum.. İçinde her türlü dili konuşan pek çok ülke var. İşte Symbian3' te dünyamızdaki bu ülkelerden biri ama gelişmeye ihtiyacı olan bir ülke...
Madem her ülke kendi vatandaşları tarafından yönetilip geliştiriliyor burayıda biz yönetiyorsak biz geliştireceğiz...

İşte fikrim:
Symbian3 Destek'i kategorilere ayıralım.. Temel başlıklar açılsın ve paylaşımlar uygun başlık içinde yapılsın... Böylece çok daha düzenli olur.. İsteyen aradığını kolayca bulur..
Ben bu başlıkların olması gerektiği kanaatindeyim:

• 1)Symbian3 Destek Haberler
  • 2)Symbian3 Destek Güncellemeler
  • 3)Symbian3 Destek Soru-Cevap
  • 4)Symbian3 Destek İpuçları
  • 5)Symbian3 Destek Sohbet
Symbian3 Destek Haberler: Yeni çıkan ya da çıkacak olan Symbian3'lü telefonların duyurularını, yeni çıkacak veya çıkmış olan oyunların duyurularını, teknolojik gelişmeleri, Nokia hakkındaki tüm haberleri burada toplayalım..

Symbian3 Destek Güncellemeler: Symbian3'lü telefonların yayınlanmış genel sistem ve küçük iyileştirme güncellemelerinin duyuruları bu kategoride sunulacak..

Symbian3 Destek Soru-Cevap: Aklınıza takılan sorular-sorunlar telefonda çözemediğiniz problemler burada sorulacak-cevaplanacak...

Symbian3 Destek İpuçları: Symbian3 telefonlarda flash, güncelleme ile ilgili programların, diğer symbian3 programlarının kullanımları ayrıntıları gizli özellikleri, telefonların yazılımlarındaki hiçkimsenin bilmediği yararlı ama gizli kalmış özellikler, telefonun donanımının nasıl daha etkili kullanılabileceği, hızlandırma yöntemleri , resimli anlatımlar bu kategoride anlatılacak...

Symbian3 Destek Sohbet: Tüm bu kategorilerin dışında kalan yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.. Aldığınız yeni symbian3 telefonun haberini burada arkadaşlarınıza duyurabilir, symbian3 sistemini artık kullanmayacaksanız ayrıldığınızı burada ilan edebilir, öneri isteyip bununla ilgili bu konuda tartışabilir, almakta kararsız kaldığınız telefonlar arasında kıyaslama-karşılaştırmalar yapabilirsiniz...

Evet arkadaşlar işte açılsın dediğim kategoriler bunlar. Eğer diyorsanız bu kategori fazla gereksiz ya da böyle değilde şöyle olsun gibi düşüncelerinizi yorumlarınızı bekliyorum.. Bu hepimizi ilgilendiriyor herkezin katılmasını rica ediyorum.

Üstte tüm başlıkları numaralandırdım gördüğünüz gibi..

Örnek: 1-2-5 olsun yeter 3-4 numaraya gerek yok gibi sadece olmasını istediğiniz bölüm numaralarını yazın. Ben her yazılan numara için altaki kısıma bir artı atacağım..

Bakalım hangileri
daha fazla oy alacak.. Belirli bir süre sonra artı sayısına bakılarak gerekli kategoriler açılıp konular ayrıştırılacak...

Ben hepsi olsun dediğim için daha ilk oydan her sayıya bir artı...

1) ++++++++++++++++++++
2) +++++++++++++++++++
3) ++++++++++++++++++++
4) ++++++++++++
5) +++++++++++

----------Eklendi @ 02:53:26 ---------- Yazıldı @ 01:40:45 ----------

arkadaşlar ankete evet hayır diye oy verip kaçmayın lüften :) asıl anket hangi bölüm numarasının daha çok yazılıp daha çok artı alacağı... o yüzden yorum yapmasanız bile numaraları yazın yeter :)
mesajınızı beğendiğim an artılarınızın konuya eklendiğini bilin:oke:

Oylama sona ermiş olup değerli yorumlarınız eşliğinde esaslı bir düzenleme yapmış bulunmaktayım..Tüm ayrıntıları yazdım..
Artık mikrofon adminlerimizde....Hadi hayırlısı......

• Beğen
Tepkiler: J_JoKeR_R ve Rich4arD

musty24

Üye
1,2,3 :)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
hah işte aynen böyle :D
1-2-3 artıları aldı :oke:

• Beğen
Tepkiler: musty24
heavenhawk

heavenhawk

Üye
1-2-3 güzel olur bencede :)

• Beğen
accman

accman

Üye
Çok mantıklı abi sonuna kadar destekliyorum.Hatta forumun verimliliğini artırmak için android ve ios bölümünde de düzenlemeler yapılmalı.

• Beğen

COKOPRENSSS

Üye
1 2 3

• Beğen

bugli

Üye
1,2,3

• Beğen
slant1111

slant1111

Üye
123

• Beğen
ultrayer6

ultrayer6

Üye
eşitlik gerek 4, 5 :d:

• Beğen
emre2574

emre2574

Üye
:hmmm:oke:mantıklı

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
helal olsun sizlere güzel fikir hakikaten çöplüğe dönmüştü artık ama yine de güzel bi çöplük. Bence sadece 4 gereksiz ben herkesin n8 ini fazlasıyla keşfettiğine inanıyorum. Yani werilebilecek pek bi ıpucu kalmadı ipuçları sohbet weya destek güncelleme kısmında verilebilir bence sohbet kısmıda olmalı çünkü arkadaşlıklarımızın ve dostluklarımızın orada dahada pekişeceğine inanıyorum. we gerçekten burası normal bi forum sitesinden çok öte gerçekten burası dostluk sitesi emeği geçen herkese 1000 lerce teşekkür. Kral Maxicep Forever Maxicep.

• Beğen
Tepkiler: COKOPRENSSS ve Cezzbedici3
Rich4arD

Rich4arD

Üye
Hepsini destekliyorum ve uygulanması konusunda yardımcı olmak istiyorum :evet:

• Beğen
catdog136

catdog136

Üye
1-2-3-5

• Beğen
iatis

iatis

Üye
1,2 ve 3 OK

• Beğen

OğuzcanAbi

Üye
1 le 2 aynı
3,4,5 birbiriyle aynı gereksizce uzatmanın anlamı yok bence

ss06

ss06

Üye
hepside olsun bence en guzeli:ehe

----------Eklendi @ 10:09:51 ---------- Yazıldı @ 10:05:50 ----------

hepsini gecelim hepsinin ayri bir gorevi war hepsinin ayri anlami dusuncesi war cok guzel bir dusunce olmus tesekkurler

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
hepside olsun bence en guzeli:ehe

----------Eklendi @ 10:09:51 ---------- Yazıldı @ 10:05:50 ----------

hepsini gecelim hepsinin ayri bir gorevi war hepsinin ayri anlami dusuncesi war cok guzel bir dusunce olmus tesekkurler
sağolun hepsine artıları verilmiştir...

1 le 2 aynı
3,4,5 birbiriyle aynı gereksizce uzatmanın anlamı yok bence

bu dediğinden ''Ayrılmasın'' sonucunu çıkartıyor ve artılama yapmıyorum:oke:

Hepsini destekliyorum ve uygulanması konusunda yardımcı olmak istiyorum :evet:
sağol genç, symbian3 destek illaki elden geçirilecekti, bu bir fikir alma anketi, biz önerimizi yapalım adminler en uygun gördükleri şekilde düzenleyeceklerdir ;)

helal olsun sizlere güzel fikir hakikaten çöplüğe dönmüştü artık ama yine de güzel bi çöplük. Bence sadece 4 gereksiz ben herkesin n8 ini fazlasıyla keşfettiğine inanıyorum. Yani werilebilecek pek bi ıpucu kalmadı ipuçları sohbet weya destek güncelleme kısmında verilebilir bence sohbet kısmıda olmalı çünkü arkadaşlıklarımızın ve dostluklarımızın orada dahada pekişeceğine inanıyorum. we gerçekten burası normal bi forum sitesinden çok öte gerçekten burası dostluk sitesi emeği geçen herkese 1000 lerce teşekkür. Kral Maxicep Forever Maxicep.
tamam o zaman 1-2-3-5 artılandı:oke:

hepsine artı veriyorum:oke:

Çok mantıklı abi sonuna kadar destekliyorum.Hatta forumun verimliliğini artırmak için android ve ios bölümünde de düzenlemeler yapılmalı.
bu yorumundan tüm numaraları desteklediğini çıkartıyor ve hepsine artı veriyorum
Aslında evet dediğine katılıyorum Symbian3 Destek'ten başlayan değişim hareketi tüm sistemlerin destek bölümlerine uygulanabilir:oke:

Starsley

1, 2 ve 3 sonuna kadar destekliyorum. :oke:

• Beğen
projectmaximo

projectmaximo

Üye
benden de hepsine bi artı o zaman:)

• Beğen

erkara_64

hepsine artı verdim gitti...

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt