Symbian3 Destek Bölümlere Ayrılsın mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Symbian3 Destek Bölümlere Ayrılsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    36
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
1, 2 ve 3' e ayrılması yeterli bence :)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

talhayar

talhayar

Üye
gerçekten çok iyi fikir. daha düzenli bir hale gelmiş olur bölüm. artılara gelince 1,2,3,4. :oke:

• Beğen

kundemaa

Üye
aynen mantıklı bole cok guzel olur

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
bizimde bi ayrıcalığımıız oolsun dimi :)

1-2-3-4-5-6 :D :D

6 da telefonların karşılaştırıldığı yer olsun ?

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve Rich4arD
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
1,3 ve 4 diyorum.:oke:

• Beğen
Uruloki

Uruloki

Üye
1-2 ve 3-4 birleştirilebilir bence ipuçları sabitlenir ve öyle kalır dediğim gibi olurda çok daha iyi olur diye düşünüyorum ama 1-2-3-4 olabilir

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
bizimde bi ayrıcalığımıız oolsun dimi :)

1-2-3-4-5-6 :D :D

6 da telefonların karşılaştırıldığı yer olsun ?

bu dediğini baştan unut başka kategori yok:oke:
çünkü şuan sunduğum 5 bölüm bile fazla gelecek karmaşık olacak zaten..Bu yüzden eleme yapıyoruz...
ama süpersin çünkü konu içeriklere yeni bir içerik eklemiş bulunuyorsun:oke:
önerini en uygun bu bölüm için geçerli olduğundan kırmızı yazılı yer içerik olarak eklenmiştir...

Symbian3 Destek Sohbet: Tüm bu kategorilerin dışında kalan yorumlarınız
ı buraya yazabilirsiniz.. Aldığınız yeni symbian3 telefonun haberini burada arkadaşlarınıza duyurabilir, symbian3 sistemini artık kullanmayacaksanız ayrıldığınızı burada ilan edebilir, öneri isteyip bununla ilgili bu konuda tartışabilir, almakta kararsız kaldığınız telefonlar arasında kıyaslama-karşılaştırmalar yapabilirsiniz...

----------Eklendi @ 01:30:44 ---------- Yazıldı @ 01:19:18 ----------

1-2 ve 3-4 birleştirilebilir bence ipuçları sabitlenir ve öyle kalır dediğim gibi olurda çok daha iyi olur diye düşünüyorum ama 1-2-3-4 olabilir
hmm :hmmmevet hasan gözden geçirdim olabilir, ben kategoriler hakkında biraz daha kafa yoracağım yapabileceğim iyileştirmelere-birleştirilebilme ilişkilerine bakayım bi:hmmm
Şunu belirtmek istiyorum: Burada elenen numara çöpe gitmeyecek kalan numaralardan en uygun olanı ile birleştirilecek yani senin söylediğin gibi olacak... Bu bilgiyide konuya ekliyorum:oke:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
:hmmm

• Beğen
Tepkiler: Rich4arD
CoDeYs

CoDeYs

Üye
b'lm'yorum pek okuyamadim cikcam hemen ben n8 vb/ tel kullanicisi olmadigim ordaki gidisati duzeni pek bilmiyorum ondan ne evet nede hayir dicem onuyup destek vercem

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yönetimde gündeme alındı arkadaşlar.

Beklediğiniz gibi olumlu bir karar çıkarsa, tüm mobil destek bölümlerine yapılabileceği gibi tarafımızca uygun görülen destek bölümlerine de uygulanabilir sadece bölümlere ayırma. Ama bakacağız, etiket sistemi de uygulanabilir. Zira, iş bölümlere ayırmakla kalmıyor, eski konularında zaman içerisinde yeni bölümlere dağıtılmasını gerektiriyor. Zahmetli iş anlayacağınız. Bakalım.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3, Rich4arD ve 'Şeref'
Rich4arD

Rich4arD

Üye
Yönetimde gündeme alındı arkadaşlar.

Beklediğiniz gibi olumlu bir karar çıkarsa, tüm mobil destek bölümlerine yapılabileceği gibi tarafımızca uygun görülen destek bölümlerine de uygulanabilir sadece bölümlere ayırma. Ama bakacağız, etiket sistemi de uygulanabilir. Zira, iş bölümlere ayırmakla kalmıyor, eski konularında zaman içerisinde yeni bölümlere dağıtılmasını gerektiriyor. Zahmetli iş anlayacağınız. Bakalım.
Eğer kabul edilirse ve uygulanmaya başlanırsa çok güzel bir düzen sağlanacaktır forumda kesinlikle.
İlgilendiğiniz için deşekkürler :evet:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar alınan fikirlere ve yorumlara göre nasıl olması gerektiği konusunda son ve net bir çalışma yapmış bulunuyorum.. Aşağıda yazmış olduğum şekil destek bölümünün olabilecek en doğru ve son şeklidir..

Ben konu hakkında son düzenlememi yaptım son fikrimi sundum şimdi adminlerimize duyuruyorum sunumu... Onlar son kararı versin... Ya tamam yapıyoruz derler ya da değişiklik yok kalsın derler. Ama eğer üyelerin istekleri doğrultusunda karar alacaklarsa yorumlardan görüldüğü üzre symbian3 destek bölümünün bu şekli alması lazım...

Chavrash adminimiz: tüm destek bölümlerine uygulanabilir bu zaman alır demişti...
Ben diyorum: doğrudur hasan adminim... tüm site zaman alır ama önce symbian3 destek ön planda tutularak buranın düzenlemesinin bitirilmesi çok zaman almaz diğer bölümlerde zamanla arkadan gelir:oke:

Eğer bizim bölümümüzün ayrıştırılması konusunda uğraş gerekecekse ben gönüllü olarak buna razıyım.. sadece geçici bir süre symbian3 destek bölümü için düzenleme yetkisi verirseniz bunu ben tek yaparım böylece siz forumla ilgilenmeye devam edebilirsiniz hiçbir iş aksamamış olur böylece.. İş bittiğinde yetkiyi alırsınız.. Tek isteğim buranın düzene kavuşması...

Ve sonuç:

==================================================================
Symbian3 Destek Haberler: Yeni çıkan ya da çıkacak olan Symbian3'lü telefonların duyurularını, yeni çıkacak veya çıkmış olan oyunların duyurularını, teknolojik gelişmeleri, Nokia hakkındaki tüm haberleri burada toplayalım..
Symbian3 Destek Güncellemeler: Symbian3'lü telefonların yayınlanmış genel sistem ve küçük iyileştirme güncellemelerinin duyuruları bu kategoride sunulacak..

Bu iki kategoriyi birleştirdim.. Güncellemeler diye bir kategoriye ayretten gerek yok çünkü güncellemelerin duyurulmasıda bir symbian3 haberi niteliği taşımaktadır..
Haberler Kategorisinde Üst konu olarak güncellemeler duyurulacak
Symbian3 Destek Soru-Cevap: Aklınıza takılan sorular-sorunlar telefonda çözemediğiniz problemler burada sorulacak-cevaplanacak...
Symbian3 Destek İpuçları: Symbian3 telefonlarda flash, güncelleme ile ilgili programların, diğer symbian3 programlarının kullanımları ayrıntıları gizli özellikleri, telefonların yazılımlarındaki hiçkimsenin bilmediği yararlı ama gizli kalmış özellikler, telefonun donanımının nasıl daha etkili kullanılabileceği, hızlandırma yöntemleri , resimli anlatımlar bu kategoride anlatılacak...

Ve bu iki kategoriyi birleştirdim. İpuçları diye bir kategoriye ayretten gerek yok.
Resimli program anlatımları, flashlama bilgileri, çok önemli bilgiler soru-cevap kategorisinde üst konu olarak sunulacak.
Symbian3 Destek Sohbet: Tüm bu kategorilerin dışında kalan yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.. Aldığınız yeni symbian3 telefonun haberini burada arkadaşlarınıza duyurabilir, symbian3 sistemini artık kullanmayacaksanız ayrıldığınızı burada ilan edebilir, öneri isteyip bununla ilgili bu konuda tartışabilir, almakta kararsız kaldığınız telefonlar arasında kıyaslama-karşılaştırmalar yapabilirsiniz...

Bu bölümün ismi sohbet yerine Symbian3 Destek Genel olacak.. İçeriğide şu şekilde olacak:
Kararsız kaldığınız iki telefon arasında öneriler-tavsiyeler alabileceğiniz,
Symbian3 ve telefonları hakkında-ya da benzer başka içeriklerde anketler yapabileceğiniz,
Kullandığınız telefondaki sevmediğiniz-sevdiğiniz özellikler hakkında tartışabileceğiniz genel bir bölüm olacak
Symbian3 Destek Genel kategorisi olmalı = Buranın içeriğini SORU-CEVAP bölümüne taşıyamayız çünkü orası insanların sorunlarına çözüm aradığı, bilgilendiği bir yer olduğundan bu tipteki konular oranın düzenini bozar.

Symbian3 Destek Genel kategorisi olmalı = Buranın içeriğini HABERLER bölümüne taşıyamayız çünkü orası yeni şeylerden, iyileştirmelerden haberdar olmamızı sağlayanbir yer olduğundan bu tip konular oranında düzenini bozar

Sonuç: 3 kategori

1)Symbian3 Destek Haberler
Üst Konu:
Güncellemeler:

2)Symbian3 Destek Soru-Cevap
Üst Konu:
İpuçları

3)Symbian3 Destek Genel:

• Beğen
Tepkiler: OğuzcanAbi
Uruloki

Uruloki

Üye
Fevzi abi dediğime dönmüşsün ama bu hali daha iyi ve dediğin gibi birkaç kişiye yetki verirler sadece orayı düzenler onlar olur biter

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Fevzi abi dediğime dönmüşsün ama bu hali daha iyi ve dediğin gibi birkaç kişiye yetki verirler sadece orayı düzenler onlar olur biter

evet hasan senin düsüncen en mantiklisiydi bende biseyler katarak ortaya bunu çikarttim bizden bu kadar son sözü söyledik mikrofon artik yönetimde...

najanaja

najanaja

Üye
Gayet başarılı :oke:. Baya zahmetli bi iş olacak gerçektende iş bölümlere ayırmak deil ChavRash ın dediği gibi eski açılmış olan yüzlerce konuyu uygun bölümlere taşımak bence. Sizlere kolay gelsin arkadaşlar.

• Beğen
pRime.

pRime.

Üye
Güzel olur, ayrılsın.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt