NokiaN8'inizi tek kelimeyle tarif edin desem hangi kelimeyle tarif edersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
NokiaN8'inizi tek kelimeyle tarif edin desem hangi kelimeyle tarif edersiniz?
NokiaN8'cilere soruyorum telefonunuzu tek kelime hakkına sahip olmanız şartıyla nasıl tarif edersiniz?
İlk örneği ben veriyorum.Onunla olağan üstü kaliteli fotolar çekebildiğim için, ona flashdisk,mouse,klavye bağlayabildiğim için, onu hdmi ile bağlayıp yaptığım herşeyi dev ekrana taşıyabildiğim için, bana bilgisayar eksikliği hissettirmediği için, ve benim onla yaptığım şeyleri her telefon yapamadığı için ona "ATOM" diyorum.Sizin N8'inizi anlatan kelime hangisi?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ben demiyorum, dayım diyor yanımda kendisi.

"hantal"

najanaja

najanaja

Üye
Superman. Kim nederse desin benim gözümde bu cihaz kusursuz. Suprerman gibi hakkından gelemeyeceği hiç bişey yok maaşallah. Bence hiç eksiği yok bilakis çok fazla fazlası war. Nokia sonunda kusursuzu buldu bence we yeni güncellemelerle dahada mükemmel ötesi olacağına inanıyorum. O Benim Superman'im.:yuru:alkis:good::bud:

• Beğen
Tepkiler: iatis ve Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben N8 ime "Blue King"diyorum,anlayan anladı:)

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Superman. Kim nederse desin benim gözümde bu cihaz kusursuz. Suprerman gibi hakkından gelemeyeceği hiç bişey yok maaşallah. Bence hiç eksiği yok bilakis çok fazla fazlası war. Nokia sonunda kusursuzu buldu bence we yeni güncellemelerle dahada mükemmel ötesi olacağına inanıyorum. O Benim Superman'im.:yuru:alkis:good::bud:

Füze roket :) zoruna gidenin borusuna gitsin :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Aşkım.........
N8'le aramda eşya - sahip ilişkisinden çok sevdiğim ve benim için herşeyi yapan yanımdan hiç ayrılmayan beni çok seven, tüm sırlarımı paylaştığım, tüm sırlarını bildiğim , çok özel çok farklı biri benim için....
Aşkımm.....
:sarıl:N8:op:
Adı yeter....

• Beğen
Tepkiler: projectmaximo
ultrayer6

ultrayer6

Üye
yok borusuna gitsin, yok n8 aşkım...

Sonuç iyi yöne gitmiyo ben kaçar. :D

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Aşkım.........
N8'le aramda eşya - sahip ilişkisinden çok sevdiğim ve benim için herşeyi yapan yanımdan hiç ayrılmayan beni çok seven, tüm sırlarımı paylaştığım, tüm sırlarını bildiğim , çok özel çok farklı biri benim için....
Aşkımm.....
:sarıl:N8:op:
Adı yeter....

son noktayı koymussun :)

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Benim ki belki 2 kelime olacak ancak tam manası ile tarif eden Bir terimleme yapalım Teknolojinin İlahı diyelim İlk günden beri söyledim ve söylerim üstüne cihaz yok donanımsal olarak yakında Anna ile yazılımsalda Teşekkür ederim böyle güzel ve eğlendiren Konu için Ellere sağlık ...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
evet konu hakkaten çok güzel oldu ya symbian3 destek teknik bir konu olmakla kalmıyor böylece arada kafamızda dağılıyor...
dikkatinizi çekiyormu diğer sistemlerin destek bölümleri bizim gibi değil millet birbirini tanımıyor.. hakkaten aile gibiyiz:sarıl::op:
ve en aktif forum symbian3.. ne zaman baksam anasayfaya hep bizim bölümden konular oluyor:naughty:
symbian3 Destek forever:yuru

• Beğen
Tepkiler: soysal3442
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Hakikaten en aktif burası.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Hakikaten en aktif burası.
hani bazı paylaşımlara yeri burası değil yorumu geliyor ya ben çoğuna katılmıyorum bizim bölümümüz bir konu değil bence, bence burası harbiden ortam, muLTimeDYa....

----------Eklendi @ 01:31:49 ---------- Yazıldı @ 01:28:51 ----------

usta senin n8 yorumun nedir söylemeden vaLLa kaçamazSın

• Beğen
Tepkiler: projectmaximo
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

hani bazı paylaşımlara yeri burası değil yorumu geliyor ya ben çoğuna katılmıyorum bizim bölümümüz bir konu değil bence, bence burası harbiden ortam, muLTimeDYa....

Ama o faydalı paylaşımlar bir süre sonra burdaki konu yığınının içinde kaybolup gidiyor.
Size PM atmıştım.

----------Eklendi @ 01:35:52 ---------- Yazıldı @ 01:31:54 ----------

N8'i kullanmışlığım var. Bana çok güzel geliyor. Yani yavaş filan değil. Bazıları kullanmadan çok hantal filan diyor. Hızı gayet yerinde. :oke:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
cezbedici beni cezbediyorsun :d:

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Ama o faydalı paylaşımlar bir süre sonra burdaki konu yığınının içinde kaybolup gidiyor.
Size PM atmıştım.
acaba symbian3 destek bölümünü de kategorilendirsek mi nasıl olur?
örneğin:

• Symbian3 Destek Haberler
  • Symbian3 Destek Güncellemeler
  • Symbian3 Destek Soru-Cevap
  • Symbian3 Destek İpuçları
  • Symbian3 Destek Sohbet
Evet evet bu olmalı bence sen nediyorsun?
bunu bence admine söylemeliyiz hatta sohbet bölümünü mesaj sayısını etkilemeyecek ayarda açabilirler

hem bu kategoriler olursa herkes kendi ihtiyaç duyduğu bilgiyi kategorisine bakarak daha çabuk çöözüm bulur
usta valla olur billa olur nediyon:heyo:

----------Eklendi @ 01:39:21 ---------- Yazıldı @ 01:38:45 ----------

konu açıyorum yorumları alıcam :oke:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
@Cezzbedici2 bir ara benim de aklımdaydı bu kategorilendirme. Ama sizinki çok detaylı olmuş. Daha aza indirgemek lazım gibi düşünüyorum.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
şimdi konuyu açtım içeriğini yazıyorum hangi bölümün ne anlama geldiğini neler içerdiğini ayrıntılı anlatıcam:oke: