Cepten TV izlemek

Sponsorlu Bağlantılar

serdar247

Üye
    Konu Sahibi
Cepten TV izlemek
arkadaşlar aylık cep net üyesiyim(vodafone) fakat tv izlemenin yolunu bulamadım.mobiltv ye üye olayım dedim telefonum hala sisteme eklenmemiş(nokia C5-03).Bi ara SPB TV programını yükledim ama onda da görüntüde takılma ve ses problemi oluyor.
Geçenlerde internet radio diye program yükledim,süper ötesi bişey.Dünyada ki bütün radyo kanallarını ve türkiyedeki 430 radyo kanalını yükses ses kalitesinde takılmadan 96kb hızında dinliyorsunuz.
İşte böyle bi program veya site varmı türk tv lerini izleyebileceğim? Netten sorunsuz tv izlemek için illada iphone mu almak lazım

finike_ru

finike_ru

Üye
lazım :naughty:

onurgunay35

onurgunay35

Üye
tv.spb.com gibi bi site olcaktı ordan kasmadan izleyebilirsin bende samsung star var 1 kademe çeken wifi de bile hiç kasmadan izleyebiliyorum.

kilisli822

kilisli822

Üye

CEPTEN BU SİTEYE GİRİP BAZI TÜRK KANALLARINI İZLEYEBİLİRSİN.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
tv.spb.com gibi bi site olcaktı ordan kasmadan izleyebilirsin bende samsung star var 1 kademe çeken wifi de bile hiç kasmadan izleyebiliyorum.

sağol arkadaşım çok çok çooooookkkkkk teşekkürler işe yaradıııııııı

barmen123

Üye

CEPTEN BU SİTEYE GİRİP BAZI TÜRK KANALLARINI İZLEYEBİLİRSİN.

ever arkadaşın verdiği siteyi ben kurdum ve yeni kanallar ekledim şimdilik bunlar var yakında sizin yardımlarınızla trt serisinide ekliyeceğim

SilentOne

SilentOne

Üye
yha bna kanal d show star atv yeter bu 4ünü olduqu bir program solyeyin :D

serdar247

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkürler

ziya09

Üye
emeğiniz için çok teşekkürler iyi bir çalışma olmuş ama kanalların hepsi bi guruba ait kanal d showtv star ve dier kanalları umarım yakın zamanda izliyebiliriz.Birde umarım herhangi bir amaç yoktur tekrar teşekkürler

muratvemine

muratvemine

Üye
Madem vodafonlusun o zaman aylık 5 tl ye mobil tv var üstelik ilk ay ücretsizz kullanmanı tavsiye ederim bir çok kanal var kullanmak için MTV yaz 3636 ya gönder

KELGER

KELGER

Üye
Madem vodafonlusun o zaman aylık 5 tl ye mobil tv var üstelik ilk ay ücretsizz kullanmanı tavsiye ederim bir çok kanal var kullanmak için MTV yaz 3636 ya gönder

:evet:kardeş ii de ben 7*24 tv mi izlicem hem ondada atv yokki.
böyle olunca sınırsız internet msn facebbok tv e-mail hepsi 7,99 hangisi karlı sence

ziya09

Üye
tel mobiltv yi desteklese aylık abone olacam zaten.Bi türlü c5 03 ü desteklenenler listesine koymadılar.

errant67

Üye
atv güzel çalışıyo ama kanal d lazım :D

efe574

efe574

Üye
Aynen iyi bir çalışma. ama şunları ekleyen arkadaş nasıl yaptını bari anlatsa bizde uğraşıriz .boşu boşuna vodafonu zengin etmenin alami yok

KELGER

KELGER

Üye
kardeş vodafone yi zengin ettiğimiz falan yok sadece televizyon için kullanılmıyorki bu internet mail var video var twitter var facebook var msn var radio var.
hem turkcell ve avea 8 tl ye 100 mb verirken vodafone sınırsızveriyor.iyi hesapla kim kim kimi zengin ediyor.
ben bikeresinde 3 gb ı geççmiştim.oda telefonu pc ye bağlayıp internete girdiklerim hariç. ama yine 8 tl yazdı hesapla ve gör

kral_can

Üye
kanald show bıde ntv spor olsa süper olr.bulamazmısn krdeş?

The Best OEZIL

The Best OEZIL

Üye
m.canlı.tv dıye mobıl stede hepsı war ama clsmyo

Üst Alt