5800 Televizyon

Sponsorlu Bağlantılar

oguzsalvo

oguzsalvo

Üye
    Konu Sahibi
5800 Televizyon
Arkadaşlar 5800 ımda televizyon izlemek istiyorum sbp tv yükledim ancak atv star tv vb. yok bu tarz kanalları izleyebileceğim bi program ya da yöntem var mı?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Sbp tv sadece dünya ülkeleri haber kanalları var . Ve bir kaç spor ve sinema . Sybiamda fazla tv uygulaması yok ama. Ovi ye yada mağazaya üye ol mutlaka işe yarar bir uygulama vardır .

oguzsalvo

oguzsalvo

Üye
    Konu Sahibi
oviye uyeyim zaten ancak pek bişey yok süreklilikte yok adamlar telefon ilk cıktığındaki uygulamaları sunuyo hala

egelimy

Üye
real player dan kardeşim akış bağlantılarına gir vereceğim rtsp leri kaydet CNN rtsp://10.135.20.82:554/playlist/free/fcs_h264.3gp?seq=15 rtsp nin en sonundaki numarayı 10 yaparsan kanal 7 1 yaparsan kanal D yi 43 yaparsan kanaltürk ü 12 yaparsan NTV yi 9 yaparsan samanyolu nu 4 yaparsan show tv yi 2 yaparsan Star tv yi 6 yaparsan Trt 1 i izlersinsadece atv yi izleyemiyorum çıldıracagım :(

• Beğen
Tepkiler: _YldZEneS_ ve oguzsalvo
oguzsalvo

oguzsalvo

Üye
    Konu Sahibi
adaş kanal d yi denedim bağlanıyor diyip kalıyo

egelimy

Üye
valla bende ki rtsp://10.135.20.82:554/playlist/free/fcs_h264.3gp?seq=1 ve inan şu an seyrediyorum

oguzsalvo

oguzsalvo

Üye
    Konu Sahibi
wifiden mi izliyosun?

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
real player dan kardeşim akış bağlantılarına gir vereceğim rtsp leri kaydet CNN rtsp://10.135.20.82:554/playlist/free/fcs_h264.3gp?seq=15 rtsp nin en sonundaki numarayı 10 yaparsan kanal 7 1 yaparsan kanal D yi 43 yaparsan kanaltürk ü 12 yaparsan NTV yi 9 yaparsan samanyolu nu 4 yaparsan show tv yi 2 yaparsan Star tv yi 6 yaparsan Trt 1 i izlersinsadece atv yi izleyemiyorum çıldıracagım :(
real player ve akış bağlantısını bulamadım :allalla:

oguzsalvo

oguzsalvo

Üye
    Konu Sahibi
adaş uygulamalardn real pleayera gir direk yazıyo

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
adaş uygulamalardn real pleayera gir direk yazıyo
benimkinde cfw var ondan menüde yok galiba ama önemli değil x plore .ram dosyası açıp uyantiyı içine yazıp kaydediyorum sonra sistemle aç diyorum oluyoda bağlanılamadi diyo

egelimy

Üye
arkadaşlar 5800 vodafone sınırsız internet kullanıyorum . Üstelik vodafone nun internetini hızlandırdıkları için donma takılma olmuyor

oguzsalvo

oguzsalvo

Üye
    Konu Sahibi
Bizde hiç açılmıyo işte :D üstelik aveanın interneti de baya hızlı

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Eğer kurcalamaya elin yatkın ise aslında en prof tv uygulasi sende de var . Sbp tv yi win rar yada sis editor veya xplore ile aç . Rttps klasoru olacak onu masa üstüne çıkar . Ve note xml ve tarzı bir programla klasoru aç . Netten çalışan rttps tv linkleri bul klasore ekle kapat yine aynı şekilde Sbp uygulamasını kapat cihaza at . Kanallar aciyorsa bi dua et olmazsa yine burdan bilgi ver .

oguzsalvo

oguzsalvo

Üye
    Konu Sahibi
adaş nette calısan rttps linki bulunmuyo sorunda o :Dbulsak realplayer dan dırek izliycez zaten :D

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Evet malesef türkiyede tv protokolleri online olarak hep sorunlu sebebi sürekli değişken linkler

oguzsalvo

oguzsalvo

Üye
    Konu Sahibi
android bu yuzden guzel işte adamlar durmadan yeni uygulama yapıyo her kanalın çalışan uygulaması var

ByBilir

ByBilir

Üye
EWET VERİLEN RTSP LİNKLERİ ÇALIŞIYOR HEMDE BEDAVA AMA NE OLUR NE OLMAZ DİYE KÖNTÖRSÜZ GİRİN SADECA MOBİL ŞEBEKEYİ VODAFONE LİVE YAP SONRA RTSP LİNKİNİ WEBDE YER İMLERİNE KAYDET SONRA 3G Yİ AÇ DAHA NET GÖZÜKÜYOR VE SEYRET ATV BE FOX YOK AMA TRT SPOR VAR YENİ SONU NUMARAYI 54 YAPIN VE GİRİN

İYİ SEYİRLER,,,,

Yaqubbb

Üye
Menim n97de diyorki dosya bulunamadi,niye?