Telefon Tavsiyesi Nokia x6 ? galaxy ace ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
Nokia x6 ? galaxy ace ?
Nokianın eksileri :

Eksik yok telefon :D

acenin eksikleri :

düşük video çekimi.

yetersiz telefon hafızası. (telefon hafızası ne işe yarar derseniz ace de oyunları karta yüklemiyor güzel kardeşlerim telefonun hafızasına yükliyor) :ehe

silver021

silver021

Üye
mobilci daha önceki yazinda tema yüklenemiyor demissin galaxy ace e, zaten ordan salladigin apacik ortada. telefonun uygulamalari hafiza kartina yönlendirilip atilabiliyor halen bu telefonu bildigine eminmisin. hayatinda samsung kullanmadin herhalde. x6 yi her şekilde ezer. x6 sadece müzik konusunda kullanisli.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
tabiki galaxy ace ama bide sony ericsson xperia x10 miniye bakmanı tavsiye ederim

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
mobilci daha önceki yazinda tema yüklenemiyor demissin galaxy ace e, zaten ordan salladigin apacik ortada. telefonun uygulamalari hafiza kartina yönlendirilip atilabiliyor halen bu telefonu bildigine eminmisin. hayatinda samsung kullanmadin herhalde. x6 yi her şekilde ezer. x6 sadece müzik konusunda kullanisli.

emin ol senin yaşadığın ay kadar ben telefon eskitmişimdir her telden.
ben kullanıcı yorumlarını söyledim bazı oyunlar hafıza kartına atılmıyormuş. bide özelliklerinde tema desteği yok diyor ben olanları söylüyom

mangdaşire

mangdaşire

Üye
benden alıntı:' Alıntı:
galaxy 551:

3.0 mp kamera,160 mb tel hafızası,3g,sürekli gelişen android işletim sistemi,wi-fi var.0'ı 550-600 tl arası.eger mkv falan çalıştırmazsa,extra programlarla çok rahat çalışır.android 2.2 froyo var.667 mh işlemci.şu anda alınabilecek en uygun cihaz diye düşünüyorum.kalan özellikleri için:
:oke:
galaxy 551 bence gayet güzel cihaz.eger 550-600 tl arası bulursan al derim.:oke:

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Galaxy ace androidli olarak tek olarak geçer:yuru

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
kamera kötüymüş :S

Starsley

Öyle x6 al rahatına bak. :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Sen zaten ne almaya karar vermiş gibisin. Yazdıklarından bu anlaşılıyor.
Ama bence galaxy ace almalısın.

eaagent

eaagent

Üye
x6 eksisi yokmu :S ne kadar yüzeysel bakıosunuz ya. Ace hd android oyunlarını çalıştırıo hani X6 da işlemci hani oyun hani hız? 434 mhz ile 800 mhz karşılaştırıosun...

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
siz android için ace diyorsunuz :S
farz edin ace symbian ozaman hangisini alıcam
yani fazla para vermek istemiyorum sadece x6 dediklerimi karşılarmı wifi felan rahatmıdır.
param boşuna gitmesin hem zaten ace nin fiyatı düşse biraz alcamda yüksek bea

----------Eklendi @ 15:51:38 ---------- Yazıldı @ 15:50:52 ----------

x6 eksisi yokmu :S ne kadar yüzeysel bakıosunuz ya. Ace hd android oyunlarını çalıştırıo hani X6 da işlemci hani oyun hani hız? 434 mhz ile 800 mhz karşılaştırıosun...

la banane hd oyundan ? gelmişim bu yaşa telefonda saatlerce oyunmu oynayacam ?

gentlement39

gentlement39

Üye
2007 yılında samsung e 740 almıştım sürgülü. ilk samsung telim o oldu birdaha da samsung alanı .... yapsınlar telefondan bu kadar lanet etmemiştim ne tema desteği var ne kamerası beş para etmezdi şimdi çıkanlarıda görüyoruz. ı phone'un üstünede telefon olduğunu iddia edenler zavallıdır. bende x6 var ama ı phone 3gs alıcakken vazgecmıstım sımdı cok pısman oldum

----------Eklendi @ 16:07:28 ---------- Yazıldı @ 16:04:12 ----------

kardeşim x6 gayet güzel ve kullanışlı sakın samsung falan alma ben n78den sonra x6 aldım 2 aydır gayet süper kullanıyorum wirelesstan sorunsuz bağlanıp youtube gibi sitelerden rahatlıkla kasmadan video izleyebilirsin!!! s.arabistandan aldım 1000 riyale burda 430 tlye geliyor( trde 650 tl civarı :)))

baranselona

baranselona

Üye
kaliteli oyunları- süper programları- multitouch ve x6 dan büyük ekranı bırak sırf hızı için bile ace alınır :oke:

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
2007 yılında samsung e 740 almıştım sürgülü. ilk samsung telim o oldu birdaha da samsung alanı .... yapsınlar telefondan bu kadar lanet etmemiştim ne tema desteği var ne kamerası beş para etmezdi şimdi çıkanlarıda görüyoruz. ı phone'un üstünede telefon olduğunu iddia edenler zavallıdır. bende x6 var ama ı phone 3gs alıcakken vazgecmıstım sımdı cok pısman oldum

----------Eklendi @ 16:07:28 ---------- Yazıldı @ 16:04:12 ----------

kardeşim x6 gayet güzel ve kullanışlı sakın samsung falan alma ben n78den sonra x6 aldım 2 aydır gayet süper kullanıyorum wirelesstan sorunsuz bağlanıp youtube gibi sitelerden rahatlıkla kasmadan video izleyebilirsin!!! s.arabistandan aldım 1000 riyale burda 430 tlye geliyor( trde 650 tl civarı :)))

hemen geldin valla sağol bi sorunu varmı telefonun şikayetlerin neler

----------Eklendi @ 16:34:41 ---------- Yazıldı @ 16:33:53 ----------

kaliteli oyunları- süper programları- multitouch ve x6 dan büyük ekranı bırak sırf hızı için bile ace alınır :oke:

ne yani x6 ya oyun yokmu. multitouch okadarda önemli değil sanırım.
3.2 ekran x6 ace 3.5 3 mm için mi :D sfsşdlf
x6 yavaşmı

baranselona

baranselona

Üye
anlaşılan gönlün x6 dan yana :)

şunu söyliyim 0.3 inç telefonda çok farkeder 2 cihazı eline alınca farkı anlarsın zaten mm değil inç :oke:

x6 aceye göre çok yavaş bi telefon ve x6 daki oyunlar programlar ace nin çok gerisinde ve hantal x6 ya bi tema yüklersin telefon ağırlaşmaya başlar ace ise tınlamaz bile :hmmm

kullanım kolaylığı açısındanda x6 acenin çok gerisinde

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
anlaşılan gönlün x6 dan yana :)

şunu söyliyim 0.3 inç telefonda çok farkeder 2 cihazı eline alınca farkı anlarsın zaten mm değil inç :oke:

x6 aceye göre çok yavaş bi telefon ve x6 daki oyunlar programlar ace nin çok gerisinde ve hantal x6 ya bi tema yüklersin telefon ağırlaşmaya başlar ace ise tınlamaz bile :hmmm

kullanım kolaylığı açısındanda x6 acenin çok gerisinde

evet 0.3 baya fark ediyo onu gördüm mağazada ama şu an telefonum preston ve ekranı 2.8 yetiyo 3.0 üstü bana getiyo hatta 3.3 ten yukarısı birazcık beni bozuyor gibi ama erkan okadar sorun değil.
ace güzel telefon hatta süper ama işte para sıkıntı olunca seçim zor oluyo x6 alsam istediklerimi karşılarmı yani karşılarsa x6 alırım param fazla yok sonuçta bi kere telefon alıcam ne bozuk olmasını istemem

baranselona

baranselona

Üye
peki galaxy gio ya ne dersin kamerası 3.2 mp ben pek x6 alman taraftarı değilim pek tutulan bi model değil ve işletim sistemi berbat :)

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
peki galaxy gio ya ne dersin kamerası 3.2 mp ben pek x6 alman taraftarı değilim pek tutulan bi model değil ve işletim sistemi berbat :)

ya samsung çok güzel telefon yapıyor hayranıyım ama tasarımdan kaybediyo ace de tasarımda güzel özellikte ama fiyat.
gio pek bana göre değil. fit de öyle. minide öyle :/ tek çare ya x6 yada ace sanırım ace yi bekliycem fiyatı 50 lira felan düşmesini yada 100

dgkallday

Üye
arkadaşımda var x6 doodle jumpta bile kasıyor ehehe. dokunmatiği pek iyi değil. internette yeterince hızlı değil. ha şekil güzel o ayrı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt