Telefon Tavsiyesi Nokia x6 ? galaxy ace ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Galaxy Ace gibi bir telefona çekilen 750-780 tl arası fiyat fazla bu telefonda ikinci kamera yok kendi sınıfındakilerdeki gibi 720p hd video kayıt yok. Nokia X6 16 gb da fiyatını haketmiyor o da aynı fiyat aralığında ama o işlemci o fiyat aralığında sönük kalıyor. 8 gb modeli ise fiyatını hakediyor bence 550 tl civarı olması lazım ayrıca 8 gb modeline özel azure sistemiyle kasa ekstra sağlamlaştırılarak kasa açıklığı tamamen ortadan kaldırılmıştır. Nokia X6 o kadar da kötü bir telefon değil. 5 mp kamerası flash autofocus ile birlikte Carl Zeiss lens kullanması çok iyi. Zaten gördüğüm kadarıyla çok başarılı fotoğraf konusunda. Video çekiminde 480p çekiyor, 240p çeken Galaxy Ace'den bu konuda iki gömlek üstün. X6'da 3g de var öndeki kamerayı görüntülü görüşmede kullanmasan bile ayna niyetine kullanabilirsin :) Doodle Jump'ın kasması bence yazılımın eskiliğinden kaynaklanıyor olabilir yazılım güncellemesi ile kasacağını hiç sanmıyorum. Aşağıdaki oyun da X6'nın çalıştırabileceği maksimum grafik desek yeridir, yanılmıyorsam bu da sana yeterli gelir.
[video=youtube;1e3-6FsjRlI]http://www.youtube.com/watch?v=1e3-6FsjRlI&feature=related[/video]

• Beğen
Tepkiler: dgkallday

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
x6 8gb alıyorum ozaman bana yeter x6 8gb :D ace felan boş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt