[yardım]LG KP500 Cookie Program Sorunları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KARAŞİMŞEK

Üye
    Konu Sahibi
[yardım]LG KP500 Cookie Program Sorunları
Arkadaşlar yurtdışından gelen bir LG kp500 cookie telefonum var. Filmler müzikler falan sorun olmadı hiç
Fakat son günlerde internet paketi aldığımda bir çok sorunla karşılaştım.
Örneğin Opera Mini 6 kurduğumda yükleniyor.... yazan yer bir türlü bitmek bilmiyor. İzin isteyip duruyor sadece. Opera 4.3 te ise doluyor fakat arayüz açılmıyor.
igun'a benzer bir uygulama yüklediğimde ise imzalı değil/kimliği belirsiz gibi hatalar veriyor.
Ayrıca Social Networking'te %30 da kalıyor.

Birde bu telefonda farklı bir pdf okuyucu var mı? Varsa söylerseniz sevinirim çünkü kendi okuyucusu pek kullanışlı değil.

Şimdiden teşekkürler.

elifnur948

elifnur948

Üye
bende de çok sorun var çözemiyrm malsef. internete giremiyrmm bu telefonla !!

KARAŞİMŞEK

Üye
    Konu Sahibi
Pek kullanışlı bir telefon değil. Nokia ya alıştığımdan mı bilmiyorum, çok sınırlı herşeyi.
Flash destekliyor yazıyor ama .swf uzantılı hiç bir şeyi çalıştırmıyor.

Anlayan yok mu bu telefondan ??

asım hulusi

asım hulusi

Üye
Pek kullanışlı bir telefon değil. Nokia ya alıştığımdan mı bilmiyorum, çok sınırlı herşeyi.
Flash destekliyor yazıyor ama .swf uzantılı hiç bir şeyi çalıştırmıyor.

Anlayan yok mu bu telefondan ??

swf uzantılı uygulama çalıştırmaz forumdaki konularda tema yükleme rehberi var ordan yardım alarak kurarsan çalıştırırsın ama tavsiyem anlıyan biri daha önemlisi tecrübeli birine yaptırsan daha iyi olur ;)

omerdenizli

Üye
ben de de kp 500 var fakat dokunmatik olduğu için format atamıyorum lütfen yardımcı olun kendim format atmayı öğrenemezsem telefoncuyu zengin edeceğim. telefonum açılıp açılıp kapanıyor.

nakres_38

nakres_38

Üye
size herşey müstehak.. binlerce yazı yazdım siz hala buralarda anlayan yokmu .. neymiş telefonu kitlenmiş. yok reset atıyomu. internete girememiş...

ölün ulen .. daha ne diyim..

her yerde bangır bangır bağrıyorum :off: ... siz hiç araştırma yapmadan herşeyin oluverip bitmesini istiyorsunuz !

oh olsun size !! :evet:

KARAŞİMŞEK

Üye
    Konu Sahibi
Yardım edeceksen et kardeşim. Biz internet ve bilgisayar hakkında bildiğimiz herşeyi paylaşıyoruz, hiç birşey karşılığında. Yardım etmiyorsan da uğraştırma milleti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...