Telefon Tavsiyesi Telefon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Telefon tavsiyesi
Merhaba arkadaslar bütcem max 500 tl telefon arıyorum telefondan internete giren cok biriyim ve telefonla cok fotoğraf ve video cekerim yazın alıcam telefonu kısmetse
Fikirleriniz icin tesekkürler.
edit:tercihim android bu arada nokia düsünmüyorum :)

OğuzcanAbi

Üye

c5-03 olabilir

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Başka önerisi olan?

'Patron

'Patron

Üye
android ve kamera..
şuna bak fiyatı 500-650 arası değişiyor. ekranıda multitouch

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Kingmortall

Kingmortall

Üye
ozaman monte veya galaxy ace veya Sony Ericsson Xperia X10 Mini alabilirsin kardeş 500 liraya bnuları bulabilirsin nokia düşünürsen x6 derim :oke:

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu yazın alıcam ikinci el olarak baska önerisi olan?

silver021

silver021

Üye
video çekimide olsun istiorsan en makul fiyatta wave 2 veya c7 var ikiside android deil ancak hd video çekim yapabiliyor en azindan. ben olsam video çekim icin aliorsam bu fiyat araligini dahada yükseltip gider bi htc desire alirim 1100 tl ye. android olarak hd video kaydi yapabilen en makul olani bunlar. ancak 500 e bulman biraz hayalcilik olur istedigin aralikta android ve video çekimide yüksek bir cihaz yok. 750 850tl arasinda wave 2 yada c7 yi alman en mantiklisi olur benim kanaatimce.

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
İkinci el düşünürsen yaza doğru yeni cihazlar çıkıyor Htc veya Samsung'un bi modelini bulabilirsin ikinci elde istediğin özelliklerde bi telefonu.

.:ÇAĞLAR:.

.:ÇAĞLAR:.

Üye
Galaxy gio veya galaxy ace olabilir androidli

Starsley

Silvera katılıyorum.

Starsley

Yok be :D Ben'de öneriyorum, wave2 :) O fiyatlara en iyi telefonlar.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Aklıma wave 2 yattı ama onunda uygulama sıkıntısı var diye duydum hemde tarayıcısında flash desteği yok bu çok kötü wave2 kullananlar yorumlarınızı yazabilirmisiniz

silver021

silver021

Üye
tarayicida flash desteği var ancak güncelleme paketi bada os 2.0 nin gelmesini beklioruz. şuan için adobe flash player 9.3 sürümü mevcut tarayicinin içinde lakin facebook youtube dailymotion gibi sitelerde badanin kendine has oynaticisi devreye girip oynatiyor istedigin videoda indirilebiliyor telefona. uygulama sikintisi mevcut elbetteki ancak yararli olan bana göre sürüsüyle uygulama var. bada os de uygulama paylasimlarimizi takip edersen müthiş uygulamalarinda çiktigini görürsün misal telefonu sanal mouse yada klavye gibi kullanabilmene yariyan program dahi mevcut icinde. ayrica oyun istiorsan su an icin hd oyunlar mevcut ve 1 tane 2 taneden bahsetmiorum suan badanin oyun uygulama sayisi 750 yi geçmiş durumda ben telefonu ilk aldigimda 100 tane dahi yoktu. henüz bada isletim sistemi çok yeni ancak diger isletim sistemlerine göre çok daha stabil çok daha kullanişli. bada os 2.0 ida incelemeni tavsiye ederim wave 2 yi almadan önce. ve ayrica eline bir teşhir ürünü wave 2 yi al kesin kararini o zaman ver.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
cevabın için teşekkürler wave2lerin 2. elleri ne kadar bilginiz varmı?

silver021

silver021

Üye
cevabın için teşekkürler wave2lerin 2. elleri ne kadar bilginiz varmı?
<br />
<br />
wave 2 nin piyasada ikinci elini bulman şuan için çok zor çünkü cihaz yeni sayilir. ikinci eli varsa şayet 600 den aşaği olucağini sanmam. bulabilirsin 600 650 arasi temizse alinmaya değer o zaman.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
demin bada forumunda dolandım coğu kişi uygulama sıkıntısından bahsetmis ben telefonla bilgisayardan daha cok internete girerim ama wawe2nin tarayıcısında flash destegi yok acaba yazama kadar gelirmi?

technoshark

technoshark

Üye
LG km900 önerebilirim. bütün isteklerini karşılayabilir. :oke: bi araştır derim.

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Android deniş neler diyorsunuz sana galaxy 5 galaxy mını galaxy fıt gibi cihazları öneririm hepsinde android vardır vede pişman kalmazsın:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt