Samsung galaxy 9100 s2 özellikleri tam olarak nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy 9100 s2 özellikleri tam olarak nedir?
Mrblar Samsung galaxy i9100 s2 özellikleri tam olarak nedir? bir kaç sitede yazılmış çizilmiş kimisi eksik bazılarında ise uzunca yazılmış az özellik yazan sitelerde telefonun bir özelliği var cok özellik yazan sitelerde o özellik yok nedense, ayrıntılı yazabilecek olan varmı nezaman gelecek mayıs demişler nisan bitti samsung yetkilileri görsünler bu yazıyıda getirsinler artık yuh ya. Samsungun türkiye piyasası oldukça iyi neden bukadar ağır davranıyolar anlamıyorumki. Ben cok telefon bilgisine sahip değilim bilen arkadaşlar bu telefon için yorumlarını yapabilirlermi? benim gibi alacak kişilere öncülük etmiş olur dua ederiz. :) kendinize iyi bakın.

AYNA

AYNA

Üye
bütün özellikler burada mevcut anlamadığın bir kısım varsa sor söylerim ben sana..
buyur link:

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
peki nezaman düşecek türkiyeye bu sıralar satışa cıkması lazım diye düşünüyorum hocam? bide bu batarya mevzusu 3 gün gitmezmi normal kullanımda canımı sıkmasın sonradan.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Peki bu Galaxy S II'de HTC Desire HD'de de olduğu gibi Flash Player 10.2 desteği var mı?

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
MP3, OGG, AAC, AAC+, eAAC+, AMR-NB
AMR-WB, WMA, WAV, MID, AC3, IMY, FLAC, XMF Bukadarmı uzantıyı destekliyor .avi .mp4 falan göremedim?

----------Eklendi @ 01:45:28 ---------- Yazıldı @ 01:45:02 ----------

var bildiğim kadarıyla rich.

----------Eklendi @ 02:47:40 ---------- Yazıldı @ 01:45:28 ----------

ayrıca lg alacaklar bunu iyi izlesin samsung ile kapıştırmışlar :)

AYNA

AYNA

Üye
peki nezaman düşecek türkiyeye bu sıralar satışa cıkması lazım diye düşünüyorum hocam? bide bu batarya mevzusu 3 gün gitmezmi normal kullanımda canımı sıkmasın sonradan.
türkiyeye düşmesini hemen beklemeyin önce avrupada çıkar türkiyeye gelmesi zaman alır.bilirsiniz her markada böyle avrupada modası geçince türkiyeye gelmiş oluyor.n8 şimdi ve hala 1000tl lerde gezerken almanyada 500tl ye satılıyor.düşünün artık ne zaman gelir..
batarya olayına gelince hiç kullanmadım androidli samsuıng bende bekliyorum ama şöyle düşünün bataryası değişiyo sonuçta bittimi hiç sorun değil yedeği tak hemen.ben n8 alcaktım batarya değişmiyordu çok sıkıntı çekiceğimi düşündüm vazgeçtim almaktan.tabikide tek sebep değil bu vazgeçmemde başka faktörlerde var ama bunu örnek verdim.galaxy s2 isterse 1 günde bitsin sorun değil benim için yedek tkabiliyorum ya önemli olan o.ama s2 de super amoled plus olduğu için %18 şarjdan tasarruf olacakmış..

----------Eklendi @ 12:05:26 ---------- Yazıldı @ 11:58:50 ----------

Peki bu Galaxy S II'de HTC Desire HD'de de olduğu gibi Flash Player 10.2 desteği var mı?

bundan tam olarak emin değilim ama var diye biliyorum.burda bir kıyaslama yapmışlar video.

----------Eklendi @ 12:10:01 ---------- Yazıldı @ 12:05:26 ----------

MP3, OGG, AAC, AAC+, eAAC+, AMR-NB
AMR-WB, WMA, WAV, MID, AC3, IMY, FLAC, XMF Bukadarmı uzantıyı destekliyor .avi .mp4 falan göremedim?

bak adresi gene veriyorum burada hangi uzantıları desteklediği var
orada mpeg4 yazıyor ve xvid,divx yazıyor bunlardan biri avi olması lazım.o yönden rahat olun bütün uzantıları destekliyor.tutki desteklemedi android marketten indirirsin programı gene destekler hepsini yani..

berkcombil

Üye
Kısaca Galaxy S'in özelliklerinin 2 katı diyebiliriz.Bir Galaxy S kullanıcısı olarak benimde gönlüm onda fakat Galaxy S bile fazlasıyla işimi görürken Galaxy S2 ile ne yaparım bilmiyorum?Eğer yeni bir telefon alacaksanız kesinlikle gözardı edilmemesi gereken bir ürün.

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
Çok tşk ederim elimdeki telimi satıcam zaten üstüne takviye yapıp alıcam kısmet olursa ayna kardeşim berk kardeşimde es kullanıcısıymış jarz olarak kac gün şuan hocam?

----------Eklendi @ 08:15:19 ---------- Yazıldı @ 08:07:04 ----------

Hep konumdada yazdım kendi ekranını üretenler bence favoridir farkıda göstermiş samsung harbiden helal olsun. Ayna yedek batarya olayını pek anlamadım.

AYNA

AYNA

Üye
Çok tşk ederim elimdeki telimi satıcam zaten üstüne takviye yapıp alıcam kısmet olursa ayna kardeşim berk kardeşimde es kullanıcısıymış jarz olarak kac gün şuan hocam?

----------Eklendi @ 08:15:19 ---------- Yazıldı @ 08:07:04 ----------

Hep konumdada yazdım kendi ekranını üretenler bence favoridir farkıda göstermiş samsung harbiden helal olsun. Ayna yedek batarya olayını pek anlamadım.

yedek batarya olayını şöyle demek istedim benim fikrim tabi bu;bir telefonda batarya değişimi oluyosa şarjın 1 gün gitmesi pek önemli değil benim için neden dersen; ben yanımda yedek batarya taşıyorum o yüzden bitmesi pek sorun olmuyor benim için hoop çıkarım 2.bataryayı takıyorum telefona bitince.
ben n8 alacaktım son anda vazgeçmiştim.n8 aldğımı düşün dışardayım batarya bitti ne yapacak?:angry: bataryada değişmiyor yedeğini tkayım!!! yani anladın mı şimdi demek istediğimi şarj konusu bana göre pek önemli değil batarya değişimi oduğu için.

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
ilginç adamsın vesselam ayna :D yedek medek kayışa takmalı akümü taşısak :D sigaralık yada cakmaklık gibi durur Ahahah:) bataryayı cıkarınca hafıza sıfırlanmıyomuydu yenilerde hemen silinmiyo sanırım tarih saat vs. Şu telefon mayıs diyolarda bi gelsede alsak yahu valla ne zormuş beklemesi samsungun piyasası trde cok iyi fazla sürmez gibi ama beklicez mecbur.

AYNA

AYNA

Üye
ilginç adamsın vesselam ayna :D yedek medek kayışa takmalı akümü taşısak :D sigaralık yada cakmaklık gibi durur Ahahah:) bataryayı cıkarınca hafıza sıfırlanmıyomuydu yenilerde hemen silinmiyo sanırım tarih saat vs. Şu telefon mayıs diyolarda bi gelsede alsak yahu valla ne zormuş beklemesi samsungun piyasası trde cok iyi fazla sürmez gibi ama beklicez mecbur.
ya batarya dediğin ufacık bişey zaten koy cebine taşı ne olacak :d:
benim satio vardı sattım onu.onda 4 tane bataryam vardı toplam.birini tele takardım birini yedek taşırdım yanımda.yolculuklarda ise hepsini yanıma alırdım.satioda şarj çabul bitiyordu bataryanın mah düşük olduğu için.örnek verdim yani..bataryayı çıkarınca hiçbirşey olmuyordu yani saat ayarlarıdır felan aynı kalıyordu..
umarım dediğin gibi erken gelir ama pek sanmıyorum ben..

dgkallday

Üye
türkiyeye haziran sonu gelir bu. amazonda ingiltereden ön siparişler başladı. alacaksanız ilk gelenlerden almayın derim sorun olabiliyor mesela galaxy steki gibi:hmmm

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
şimdi androit konusunda samsung artık acemi değil diyebiliriz biliyosunuzki ilkler sorunlu olur ama samsungun ilk androidi değilki sorun olsun öyle bir firma dediğin gibi bir hata yaparsa parasından ziyade kariyeri yerle bir olur :) sizce yaparmı bence yapmaz telefon cok güzel acıkcası alıcam beğendim galaxy s diyosun onda ne sorun var bilemiyorumda jarzı nekadar gidiyo?

sarimakas

Üye
Galaxy SII özellikleri ve tanıtım videosunu buradan bulabilirsiniz