Müjde Samsung Apps Sorunu Çözulmüş...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadsamuy

Üye
    Konu Sahibi
Müjde Samsung Apps Sorunu Çözulmüş...
Bir cok arkadas format attıktan sonra telefonunun ıcınde kı samsung apps uygulamasını kullanamamaktan yakınııyor du bende bunlardan bırıydım...
Bu sabah tekrar denemek ıstedım baktım calısıyor demekkı buyuk bır sorun halıne gelmıs ve duzeltmısler..

Birde uygulamaları artırsalar cok guzel olacak neredeyse hepsını yuklemıs ve denemısım...

hastroloji

hastroloji

Üye
Bir cok arkadas format attıktan sonra telefonunun ıcınde kı samsung apps uygulamasını kullanamamaktan yakınııyor du bende bunlardan bırıydım...
Bu sabah tekrar denemek ıstedım baktım calısıyor demekkı buyuk bır sorun halıne gelmıs ve duzeltmısler..

Birde uygulamaları artırsalar cok guzel olacak neredeyse hepsını yuklemıs ve denemısım...

Ben telefonuma ilk formatı attıktan sonra (3ay gibi bir süre önce) samsung apps de hiç bi değişiklik olmamıştı.Yani bende hiç samsung apps sorunu olmadı.Anlamadım dogrusu ne sorunu bu?

kadsamuy

Üye
    Konu Sahibi
format attktan sonra apps e gırıyorsun fakat uygulamaları acıp yukleyemıyordun dırek telefonun ana sayfasına atıyordu cıkıyordu yanı o duzelmıs...

hastroloji

hastroloji

Üye
Bende öyler bir sorun çıkmamıştı ama sorun çıkanlarda düzeldiyse güzel bir gelişme.

kadsamuy

Üye
    Konu Sahibi
formda apps sorunu dıye arama yap kac kısıde sorun oldugunu gorursun...
Senın telefonunda bada yuklu degıl sanırım ondan olmamıstır...
Bada yuklu telefonlarda oluyor bu genellıkle...

hastroloji

hastroloji

Üye
formda apps sorunu dıye arama yap kac kısıde sorun oldugunu gorursun...
Senın telefonunda bada yuklu degıl sanırım ondan olmamıstır...
Bada yuklu telefonlarda oluyor bu genellıkle...

Haklısın bada değil.Ondan olabilir.

silver021

silver021

Üye
ne alaka :d ben 4 5 kez format atmisimdir bada ya ama samsungapps bana hiç o yönden sorun çikarmadi :d bu senin talihsizliğin olsa gerek

xdriver

Üye
Ayni sorun bende de vardi.Samsung appsi guncelleyince sorun cozuldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt