İnadına Windows XP!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
İnadına Windows XP!

Windows 7 rekor üstüne rekor kırıyor, Vista'yı yerle bir ediyor. Ama konu Windows XP olduğunda...
Windows 7, Microsoft'un Cuma günü yaptığı açıklamaya göre 18 ay içinde 350 milyondan fazla lisans sattı ve Windows vista karşısındaki üstünlüğünü daha da üst seviyeye taşıdı. Ancak 10 yaşındaki Windows XP hala masaüstü bilgisayarlarının yaklaşık yarısında yüklü.
Microsoft yetkilisi Brandon LeBlanca, IDC gibi analiz firmalarının, şirketlerin yüzde 90'ından fazlasının Windows 7'ye geçme sürecinde olduğunu söylediğine dikkat çekiyor. Microsoft, kullanıcıları Windows XP'nin tarihinin artık geçtiğine ikna etmek için Windows XP'nin desteğinin bittiği 2014'e dek geri sayan bir masaüstü aracı ortaya çıkarmıştı. İşin ilginç yanı ise bu aracın Windows XP'de çalışmayıp sadece Vista ve Windows 7'de çalışıyor olmasıydı.
Windows 7'nin kullanım payı ABD'de Windows XP'yi geçse de dünya çapında XP'nin çok gerilerinde. Net Applications'a göre Windows XP yüzde 54.39 pazar payına, Windows 7 yüzde 24.17 ve Vista ise yüzde 10.56 pazar payına sahip. Mac ve Linux'un toplam pazar payı ise yüzde 6'nın biraz üzerinde.

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
En iyisi xp :)

ALPARS™

ALPARS™

Üye
WİN7>XP>VİSTA:ehe

• Beğen
Tepkiler: Kobra_FighterTR
Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
daha xp kullanan arkadslarimi goruorum :D

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
daha xp kullanan arkadslarimi goruorum :D

XP' yi ben de hala kullanıyorum.Görünümünü de biraz dizayn ettim mis gibi kullanıyorum :ehe

Ekran görüntüsü:

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
_є_®_¢_α_N_™;3411957' Alıntı:

XP' yi ben de hala kullanıyorum.Görünümünü de biraz dizayn ettim mis gibi kullanıyorum :ehe

Ekran görüntüsü:

:d::d:
Doğan görünümlü şahin gibi :d::d:
Seninkide Vista görnümlü XP olmuş abi :d::d:

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye

:d::d:
Doğan görünümlü şahin gibi :d::d:
Seninkide Vista görnümlü XP olmuş abi :d::d:

Ben Windows 7' yi kullanamıyorum değil, istersem kullanabilirim ancak programlarda sorun yaşıyorum 7' de.O yüzden XP kullanıyorum hem daha hızlı hem de programlarda sıkıntı yaşamıyorsun :)

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
_є_®_¢_α_N_™;3412001' Alıntı:

Ben Windows 7' yi kullanamıyorum değil, istersem kullanabilirim ancak programlarda sorun yaşıyorum 7' de.O yüzden XP kullanıyorum hem daha hızlı hem de programlarda sıkıntı yaşamıyorsun :)
Anladım abi :)

Kral 63

Kral 63

Üye
Bende xp yi kullanıyorum

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
en iyi 7 be hele hele ultimate şimdiye kadar ki en iyi işletim sistemi

buketcik

buketcik

Üye
ben de 7 kullanıyorum yavaş gibi ama çok güzel.xp kullandığım zamanlarda sorun yaşıyordum bunda hiç yaşamadım.çok fazla anlamam aslında ama görsel olarak xp den çok daha iyi.tabi yinede işi uzman arkadaşların yorumlarına bırakıyorum.

dufy85

dufy85

Üye
yani xp nin kullanım amacıda yavaş yavaş mecburiyete dönüyor. win7 bayağa iyi, vistanın fiyaskosunu kapatacak gibi görünüyor.

paylaşımda çok ilginç teşekkürler.

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
Vista en başından bu yana 5 para etmezdi zaten :)

dufy85

dufy85

Üye
:D katılıyorum :oke:

backspace11

backspace11

Üye
XP guzelde Ama gorsel olarak Win7 super Vista ise zaten berbat

technoshark

technoshark

Üye
ya windows 7 iyi güzelde çok pahalı kardeşim :vur

xp yine idare ediyor. ucuzlarsa döneriz 7 ye

dufy85

dufy85

Üye
evet fiyatlar uçuk biraz :birak:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt