5800 a android yükleyen varmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet meço

ahmet meço

Üye
    Konu Sahibi
5800 a android yükleyen varmı ?
artık son teknoloji android özellikle flaş 10 ve üstünü destekliyor ve çok hızlı bunu 5800 a yüklemeyi düşünüyorum c6 dan ve diger 5800 modifiyelerinden kal geldi :evet: bu konuda bilgi olan varsa paylaşsın

Emre-45

Emre-45

Üye
İmkansız. Kaç kere açıldı bu konu

ahmet meço

ahmet meço

Üye
    Konu Sahibi
yeni telefonların çogu android ama çok kaliteli degiller biz elimizdekini bu şekilde modifiye edersek işte o zaman tam sistem modifikasyon olmuş olur ben arıştırıyorum işallah maxicep te ilk paylaşan ben olurum :oke:

~ angLr ^^

~ angLr ^^

Üye
artık son teknoloji android özellikle flaş 10 ve üstünü destekliyor ve çok hızlı bunu 5800 a yüklemeyi düşünüyorum c6 dan ve diger 5800 modifiyelerinden kal geldi :evet: bu konuda bilgi olan varsa paylaşsın

Zamanını boşuna harcama. 5800 a o yazılım yükLenemez. Telefonundan olursun.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
aslında çok zor ama mümkün olabilir.son günlerde forumda bi overlock muhabbeti var.eger overlockla 600 mhz işlemci olursa, kaynak kodları elimizde olursa,rami karttan okutmayı başarırsak zorda olsa mümkün.:ehe

ahmet meço

ahmet meço

Üye
    Konu Sahibi
youtube android yapılmış 5800 var hatta w7 bile var biz neden yapamıyalım

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye

Bu Gdesk türü bir programla yapılmış...

Emre-45

Emre-45

Üye
O paylaştığın video flash içerikli. N70 için vista falan da vardı hatta. Önemli birşey değil yani. Android olamaz arkadaşlar boşuna kasmayın.

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
Hocam SPB shell uygulamasını yükle birde Android Görünümü yükle. Tamamdır. SPB bence Androide en yakın bir uygulama çünkü 3 ve 5 ev ekranı var + Widget desteği şu an android görünümü kullanıyorum dailyden indirdim ve süper :oke:

ModderFurkan

Üye

Dostum Sen Ne İçtin? İyimisin? Bootloader'ı Nasıl Kırmayı Düşünüyorsun Ayrıca Herşey Yazılım Demek Değil 5800'ın Donanımı symbian'ı zor kaldırıyo zaten telefonun içine edersin boşver uğraşma böyle işlerle :oke:

----------Eklendi @ 18:11:45 ---------- Yazıldı @ 18:10:00 ----------

Sen Yenisin Galiba Dostum Paylaştığın Video M1 adlı uygulama forumda da bulabilirsin :megafon:

----------Eklendi @ 18:13:50 ---------- Yazıldı @ 18:11:45 ----------

aslında çok zor ama mümkün olabilir.son günlerde forumda bi overlock muhabbeti var.eger overlockla 600 mhz işlemci olursa, kaynak kodları elimizde olursa,rami karttan okutmayı başarırsak zorda olsa mümkün.:ehe

Oooff Offf Overclock Ne Bir Araştırda gel.. Rami Nasıl okutacan Sen İOS da Kurmak istersin Zaten 5800'ın Donanımı Müthiş MultiTouch Falan (!) :d:

• Beğen
Tepkiler: ecel54
~ angLr ^^

~ angLr ^^

Üye

Programın Adı :

MyPhone Forumda mevcut indir telefonun oyle olSun :):oke:

savaronajointed

savaronajointed

Üye
değerli maxicep dostları android tutki yüklensin 5800 la ne yapabilirsinki android olsa bile ne yani hangi proğram çalışır hangi oyun oynanır ram yetermi sanıyorsun c6 cfw lerde bile ram sıkıntısı yaşarken neden bahsediyoruz allah aşkına

ModderFurkan

Üye
değerli maxicep dostları android tutki yüklensin 5800 la ne yapabilirsinki android olsa bile ne yani hangi proğram çalışır hangi oyun oynanır ram yetermi sanıyorsun c6 cfw lerde bile ram sıkıntısı yaşarken neden bahsediyoruz allah aşkına

:yuru:oke: kesinlikle

mangdaşire

mangdaşire

Üye
en ufagından spb shell açınca ram 30 mb lara kadar düşüyor.android biraz zor.

~ angLr ^^

~ angLr ^^

Üye
:oke::oke::oke::oke::oke:

polat558

Üye
5800 anndroid kurulumu imkansız değil kurulur ancak donanım desteği yüzünden telefon özelliğini kaybeder ya da hic acılmaz cunku nokia sybiamo s işletim sistemine göre devre ve sip yazılımı yaptırıyor ayrıca bu kullanılan cfw ler 5800 yazılımı üzerine yapılan modifiyede dir kafalar karısmasın bazı sıteler yuklemısler dıe vıdeo koyuyolar onlar program la yapılan aldatmacalar

karizma2501

Üye
kurulamaz kurulsa bile tel çalışmaz

Ali Emre Çirik

Üye
anca spb shell ve gdesk ile olur

Üst Alt