5800 a android yükleyen varmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

ibyz07823

ibyz07823

Üye
abilerim tüm sayfalardaki yazilari okudum...
Zaten android yüklenmez c6 v42 bilmem ne yükleyebiliyosak orjinal c6 yazilimini mi yüklüyoz(cfw) yani port gibi bir şeyler androide benzeyen gibi gibi gibi

• Beğen
Tepkiler: Tropikal_Meyve

azrock

azrock

Üye
abilerim tüm sayfalardaki yazilari okudum...
Zaten android yüklenmez c6 v42 bilmem ne yükleyebiliyosak orjinal c6 yazilimini mi yüklüyoz(cfw) yani port gibi bir şeyler androide benzeyen gibi gibi gibi

Forumu yeni mi öğreniyorsun? Yazını küçültmeni öneririm öncelikle!:off:

C6 yazılımlarını Android'le alakası yok. Android konusunu kapatın artık. 5800'a C6 yazılımı yükleniyor, C6'da ki bir çok pratiklik 5800'a geliyor. Olay bu.:hmmm

ibyz07823

ibyz07823

Üye
anlatamadım galiba kardişş 5800 a asla c6 yazılımı yüklenmez c6 portu yüklenir bende diyorum ki cfw yapan arkadaşlar android havası verebilecek bir şey yapamaz lar mı

- - - Eklendi - - -

anlatamadım galiba kardişş 5800 a asla c6 yazılımı yüklenmez c6 portu yüklenir bende diyorum ki cfw yapan arkadaşlar android havası verebilecek bir şey yapamaz lar mı

• Beğen
Tepkiler: Tropikal_Meyve
esokmen

esokmen

Üye
çok zor imkansız gibi. Ama inşallah biri birgün yapar eğer yaparsa herkes faydalanır olmaz olmaz demeyin bence.

hassan5

hassan5

Üye
Bu Gdesk türü bir programla yapılmış...

arkadas haklı bnde de nokia c5-03 var o dediğin programı yükledm gerçektende berbat bi program yüklemizi ve bosuna zaman kaybetmenizi istemem . gene de karar sizin

alenkolik

alenkolik

Üye
video myphone shell icindeki android ara yuzu. Androidle fln alakasi yok. Kullanmistim bi ara ben bu shelli. 5800 da sadece gorsellik.degisir boyle. Kimse fazlasini beklemesin.

neşter1461

neşter1461

Üye
nokıa bir ğün bitecek.eskiye 3310 dönmek istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: uqr1524

mtncelik

Üye
256 mb ram olsaydı belki bi ihtimal olurdu :))

• Beğen
Tepkiler: uqr1524
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Arkadaşlar saçmalayın symbian kapalı kod kaynaklı bir işletim sistemi Botloader'ları nasıl kırmayı düşünüyorsunuz ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
256mb ram ile bir android cihaz da ne güzel çalışır:)

silentattack

silentattack

Üye
Arkadaşlar saçmalayın symbian kapalı kod kaynaklı bir işletim sistemi Botloader'ları nasıl kırmayı düşünüyorsunuz ?

zor çok çok zor bi iş ama imkansız değil ben yapamam ama yapabilecek bilgiye sahip biri mutlaka vardır

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
zor çok çok zor bi iş ama imkansız değil ben yapamam ama yapabilecek bilgiye sahip biri mutlaka vardır

Adamın birisi 4 yıl uğraştı Botloaderları kıramayınca vazgeçti. Hem diyelim mi böyle bir şey oldu. 128 Mb Ram 400 Mhz işlemci ve Rezistif Ekranda ne kadar iyi olur ?

silentattack

silentattack

Üye

Adamın birisi 4 yıl uğraştı Botloaderları kıramayınca vazgeçti. Hem diyelim mi böyle bir şey oldu. 128 Mb Ram 400 Mhz işlemci ve Rezistif Ekranda ne kadar iyi olur ?
haklısın sağlıklı olmaz zaten symbiandan memnunum ben cfw lerle takılıyoruz :yuru

yasin-48

Üye
o android değil kardeş ondroid adı altında yapılmış tema 5800 android olmaz ona kalırsa s40lar için yapılmış win7 teması war efekler görseller sesler hepsi aynı o win 7 işletim sistemimi çalıştırıyor o zaman o iş olamaz boşuna deneme telin den olursun yinede sen bilirsin tabi

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
aslında çok zor ama mümkün olabilir.son günlerde forumda bi overlock muhabbeti var.eger overlockla 600 mhz işlemci olursa, kaynak kodları elimizde olursa,rami karttan okutmayı başarırsak zorda olsa mümkün.:ehe

bide ceviz kırdınmı tamam :)

futeren

Üye
ewt andrid kurulması imkansız ancak androidle tüm özellikleri aynı bir cfw tamamen benim anlatımım dır tavsiye ederim
buraya tıklayın

mesutgaga

mesutgaga

Üye
gidin android alın :d:

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Konu :locked2:

Üst Alt