Htc wildfire mı nokia c5 03 mü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nowars1903

Üye
    Konu Sahibi
Htc wildfire mı nokia c5 03 mü
Evet beyler . Android hakkında çekincelerim var uygulama yükleme olarak , nokia da uygulamalar ovi mağazada daha bol ve çeşitli gibi geldi bana . Android e program yükleyememekten korkuyorum . Bütçem de 500 ile 700 lira arası . Ne tavsiye edersiniz

hoss

hoss

Üye
android markette 150.000 den fazla oyun program varken nokia nın symbia nın da 25.000 program var coguda beş para etmez , yani kısacası symbian andorıidin yanında oyun ve program fakiri kalır
wildfire tavsiye ederim , c5-03 ün ekranı rezistif , kasasında catlama sorunu var

Şehriyar

Şehriyar

Üye
nokia androide geçesiye kadar nokia alınmaz kardeşim android piyasayı herkesin elinden kaptı artık devir android devri..

ultrayer6

ultrayer6

Üye
günümüzün en büyük işletim sistemini symbian işletim sistemi ile, kapasitif ekranı rezistif ekran ile, ve de htc'i nokia ile karşılaştırıyorsan uykunu alamamışsındır git biraz uyu :d:

asi_gen07

asi_gen07

Üye
htc yi a dan z ye inceledim tek sorunu ekran çözünürlüğü düşük biraz alınabilir güzel telefon ...

nowars1903

Üye
    Konu Sahibi
htc bence de iyi ama android e uygulama yüklemede sorun var diyorlar . Android marketten türkiye de uygulama indirilmiyor tarzında şeyler söyleniyor aydınlatırsanız sevinirim .

ultrayer6

ultrayer6

Üye
c5-03 sadece 1 kez kullan. Arşimet gibi sokakta çığlık ata ata iade etmeye koşarsın.

hoss

hoss

Üye
htc bence de iyi ama android e uygulama yüklemede sorun var diyorlar . Android marketten türkiye de uygulama indirilmiyor tarzında şeyler söyleniyor aydınlatırsanız sevinirim .
o eskiden di android market türkiye için acıldı artık , teknosa da wildfire ye bakarsan android market yüklü yazıyo üzerinde :oke:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bak Ben C5-03 Kullanıyorum. Netten Video Fln İzlenmiyor, Bir Zamanlar Skyfire İle İzleniyordu Benim Aldığımda Symbian Desteği Kaldırılmıştı. Ama Ekran Çözünürlüğü Düşükmüş HTC NiN Ama OlsuN. Bence HTC Al... :oke:

nowars1903

Üye
    Konu Sahibi
ekran çözünürlüğü sorun yaratır mı sizce ?

mangdaşire

mangdaşire

Üye
android markette 150.000 den fazla oyun program varken nokia nın symbia nın da 25.000 program var coguda beş para etmez , yani kısacası symbian andorıidin yanında oyun ve program fakiri kalır
wildfire tavsiye ederim , c5-03 ün ekranı rezistif , kasasında catlama sorunu var
aynen.:oke:

nowars1903

Üye
    Konu Sahibi
ozgur__cocuk__

ozgur__cocuk__

Üye
htcnin kullandığı arayüz için bile alınır bu tlf...fiyat olarakta en iyi fiyatı sitesinde bulabilirsin..araştırdım en işyi fiyat bu..birtanede biz alacaz arkadaşa..kafanı nokia falan karıştırmasın htc ayrı bir branşta yarışıyor

nowars1903

Üye
    Konu Sahibi
htc wildfire ı aldım herkese yardımı için ayrı ayrı teşekkür ederim

asi_gen07

asi_gen07

Üye
kusura bakma yazını görmedim :D hayırlı olsun güle güle kullan iyi seçim yaptın :):oke:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
en doğru seçim kardeşim :) hayırlı olsun :oke:

akdere3131

Üye
htc al kardeşim düşünme bile bu kadar yorumu boşuna yazmaz kimse herkes yardım ediyor sana ekran düşük olsun sorun olmaz sana bi zararı gelmez ama şimdilik nokiadan uzak durmanı tavsiye ederim

----------Eklendi @ 23:31:04 ---------- Yazıldı @ 23:29:20 ----------

hayırlı olsun kardeşim doğru kararı vermişin mesajı biraz geç göndermişim ama sorun olmaz sanırım :)

xtrent

Üye
htc ile nokia yı karşılaştırmak yanlış ..htc donanımsal olarakta sekment olarakta çok üst sınıf pda ...nokıa 10 senedir aynı telefonları kabını değiştirip değiştirip duruyor bide sybian diye kullandığı
rezalet bir işletim sistemi kullanıyor sen tutmuşsun htc ile karşılaştırıyon...............

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt