Bazen keşke batı'da doğsaydım diyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
Bazen keşke batı'da doğsaydım diyorum.
Yani yanlış anlamayın sıkıntım zaza, kürt, çerkez olmakla ilgili değil tamamen aşiretle ilgili bu bütünleşmeyi sevmiyorum. Alınan kararlar hep benim sinirimi bozmuştur ve hep te karşı çıkmışımdır sanki ülke yönetiyoruz. En ufak bir kıvılcımda kan çıkıyor dertleri ne pek anlamıyorum. Bu sorunları acaba bir benmi yaşıyorum yoksa sizinde varmı böyle sorunlarınız. Tamam bütünleşip birbirlerini korumaları güzel ama bazen abartıyorlar haksızken bile güç göstererek zorla kendilerini haklı çıkartmak için uğraşıyorlar. Onlar için öldürmek çocuk oyuncağı gibi bişey, hani saldıraya uğradığında mecburiyetten öldürmek başka kasıtlı vurmak başka ne saçma bişeydir bu. Bütün bu olayların içinde olmaktan nefret ediyorum hep bana zarar engellemek bile düşman kazanmana fazlasıyla yetiyor seni öldürmek isteyenlerde cabası sanki düşmanları benmişim gibi davranıyorlar. Dertlerimin bütün sebeplerinin %90 nı aşiret yüzünden oluşuyor. Sinir, stres, kavga, acılarım hep onların yüzünden oluyor keşke batıda doğupta aşiret olaylarından uzak olsaydım diye çok iç çekmişimdir. Sizlerin sakin ve rahat hayatınızı çok istemişimdir. her gece rahat uyku çekebilmeyi, kafama bişey takılmadan düşünebilmeyi, istediğim an buradakileri bırakıp sehayet etmeyi, tetikte olmadan dolaşabilmeyi ve en önemlisi sevgiyi çok özlemişimdir...

sizce çokmu şey istiyorum

hoss

hoss

Üye
gel seni izmire bekliyorum burası cennet gibi , olay yok burada cok huzurluyum , gecen yaz istanbula gitmiştim o kalabalık beni çok bunaltmıştı izmirim gibisi yok kardeşim :oke:karşıyakası , kordonu, denizyle çok huzurlu ve sakin bir kent

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
İzmir torbalı fulltime bizim akraba daha beter orası :ehe ben zaten kafaya koydum burayı düzene koyarsam buralardan ayrılıcam artık kim kimi vuruyorsa vursun benden çıkmıştır buraya kadar :islik:

Uruloki

Uruloki

Üye
zaza abimizden korkulur aşiret mensubu

Burak

Üye
ısa onlar senın aılen. Onlardan bu sekılde kopamazsın alıp basını gıdemezsın. Uzerınde hakları var senı buyuttuler. Illa onlardan kopmak ıstıyosan rızalarını al sonra cek gıt nereye gıdıyosan

Necmati

Necmati

Üye
zaza Moscow Trip Modunda |-)

Sandrake

Sandrake

Üye
İsa abi gel Zonguldağa ama burdada kömür zenginleri var onlar üstünlük gösteriyo açıkcası bu olaylar her yerde oluo ama sizin orda daha farklı tabi

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
Ailem ile ayrı sorunlar var burak ama şuan en önemlisi ortamı yumuşatmak çok gergin burası kafamda değişik şeyler var aslında işler karışık ama her neyse :D

Necmicim o moda girmeyi hiç düşünmüyorum :ehe

Zonguldakmı :D ben istanbul, bolu olmadı en kötü ihtimal o civarda bir yer istiyorum askerliğim için ön yazışmam var şuan engeli kaldırabilirsem ve eğer kabul edilirse 11 hafta sonra beni buralarda zor görürsünüz :)

Necmati

Necmati

Üye
Girmişssin işte ne oluyor cimli mimli :naughty:

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
Herşeyde bir mana arıyorsunuz kardeşim :D ben gidince bakalım sana kim sataşacak özlermisin lan beni :)

Necmati

Necmati

Üye
Hayır :d:

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
Askere gidersem eğer sana mektup yazmayacağımdan emin ol :D

Burak

Üye
ben ozlerım

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
Ah hakan ah başıma bela ettin bu fbı yı yakında sahtecilik yüzünden bide onlarla çatışıcam kesin, nereye gitsem bela var sanki bana özel :D

----------Eklendi @ 22:21:02 ---------- Yazıldı @ 22:17:38 ----------

:op:

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
siz her resmi adamı fbı sanarsanız ohooo :D polis olan var, birimlerde olan var, asker olan var, sivi çalışanlar var, mitte olanlar var, itfayeci görünüpte aslında komiser olan var :ehe varda var çok var :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...