nerde bu nokıa

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
nerde bu nokıa
arkadaşlar bana öyle geliyorki nokıa bizi ayakta uyutuyor yok 3 dü 4dü şimdilerde ise anna'ydı derken sanki bizi babalara getiriyor gibi hadi hayırlısı

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve suat1111

Uruloki

Uruloki

Üye
evet abi babalara getiriyor birde sen şöyle düşün anna çıkmış ama çok hata var ne olcak

• Beğen
Tepkiler: suat1111
embome

embome

Üye
Nokia,nın Symbian ^3 den Sonraki Atılımlarına Bir Bakalım...
Nokia Önce Amiral Gemisi Olarak N8 Modeline Sahip Telefonu Piyasaya Sürdü...
Bu İnsanlar için Bir Yenilik Nokia içinse Bir Atılımdı ve Cihaz Nihayet Satışa Sunuldu...
Aradan Fazla Bir Zaman Geçmeden Nokia Bir Basın Açıklması Yaptı ve Üretilen Bazı Modellerin Sorunlu Olduğu Hakkında...
Nokia Basın Açıklamasını Bu Hatayı,Kabul Ettiği için Değil Kabul Etmesi Gerektiği için Yaptı,Yoksa Çok Büyük Davalar Kaçınılmaz Olurdu...
Aslında Kapanma Sorunu Sadece Nokia N8,e Mahsus Olan Bir Durum Değil,Symbian^3 İşletim Sistemini Taşıyan Bir Çok Model Bu Durumla Karşı Karşıya Kaldı...
Nokia Henüz Bir İşletim Sistemini Rayına Oturtmayı Başaramamışken (İnsanlar N8,leri ve C7,leri için Güncelleme Bekliyor) Yeni Bir İşletim Sistemi ile Merhaba Dedi.(Symbian Anna)
Bu Durumu Farklı Firmaları Göz Önüne Alarak Değerlendirecek Olursak...
Örneğin Microsoft,Windows Xp,nin Artık Yavaş Yavaş Değişmesi Gerektiğini Savundu ve Vista,yı Yeni İşletim Sistemi İlan Etti ama Vista Kendinden Bekleneni Ortaya Koyamayınca,Microsoft Hatasını Telafi Etmesi Gerektiğini ve Xp,den Daha Kullanışlı İşletim Sistemi Yapabileceğini Savunarak,Windows 7,yi Piyasaya Sürdü ve Başardı...
Biz O Firma bu Firmadan Bahsetmiyoruz,Dünya Telekominikasyon Devi Olarak Adlandırılan Nokia,dan Bahsediyoruz...
Her Adımı Takip Edilen ve En Küçük Hatada Ayağının Kayıp Zirve,den Zemine Çakılmaktan Bahsediyoruz...
Nokia,Microsoft Gibi Yapamayacak,Eline Yüzüne Bulaştıracak,Symbian^3 ve Symbian Anna,Aralarında Belki Fark Yok Belki Güncellemeler Her iki işletim sistemi için uyumlu olacak ama Nokia Bence Reklam Yapmayı Artık Bırakmalı ve Acil Çözüm Paketi Sunmalı...

stainless steel

stainless steel

Üye
işte buna ticaret denir.

• Beğen
Tepkiler: suat1111

mesut1979

Üye
slm,nokia birde verdigi sözlerde durmuyor ,2011 in ilk ceyreginde büyük güncelleme yani PR2.0 (anna) cikaracagiz dediler yaz geldi ve hala cikacak bence bu güncelleme ancak temmuz da cikar ,sözde PR3.0 son baharda cikacak ama bu gidisle herhalde seneye yazda 3.0 cikar ozamana kadarda bendede nokia olmaz.

pasha14

pasha14

Üye
Bıraz gecıkmelı olsada gelır dıyorum ben. Cunku 5800'da v52 guncellemesı yaklasık 1 ay fılan gec gelmıstı ben gelır dıye umıtlıyım.

mesut1979

Üye
slm,sonucta gelecek ama cok gec geliyor ,ben telefonu gecen sene kasim da aldim ozaman diyorlardi ocak-subatta cikacak diye mayis oldu hala cikmadi.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
arkadaşlar bana öyle geliyorki nokıa bizi ayakta uyutuyor yok 3 dü 4dü şimdilerde ise anna'ydı derken sanki bizi babalara getiriyor gibi hadi hayırlısı

zuhauhahua :D:DD yarildim anna derken babalara getiriolar :kop::kop::kop:

rapman

rapman

Üye
Symbian Anna yeni bir işletim sistemi değil, Symbian^3'ün yeni bir güncellemesidir ( PR 2.0 )
İlk çıkan N8'ler sorunlu olabilir, evet. Ama ilk çıkan gözde telefon iPhone 4'ün de ondan eksik kalır bir yanı yoktu ( Ekran Lekenmeleri, Şebeke çekmemezlik... )

blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
zuhauhahua :D:DD yarildim anna derken babalara getiriolar :kop::kop::kop:

haksızmıyım arkadaşım bizler önce symbıan^3 sonra 4 derken şimdi bize anna palavrasını sunuyorlar ama aslında bizleri babbaya getiriyorlar ben senelerin nokıacısıyım ve şuda bir gerçek her çıkan modeli sazan gibi ilk günlerde alan değerli bir müşteriyim ama ben artık pes ettim ve gerçeği kabullendim nokıa akıllı telefon pazarında bitti bizleride bitirdi yani babbalara geldik hayırlı olsun:ehe:ehe

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
biz güncelleme yaprken yeni güncelllemeyi kullanıyo diğer leri işte onlara iki çift lafım war ........ :D ........

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
abi açıkçası ben pr2 yi yani annayı beğenmedim.. tamam telefona + katacak ama yetmez abi yetmez.. bu kadarcık şeyle bizi oyalıyorlar başkada bişe değil... ama ben nokiayı sevdiğim için değil N8'i sevdiğim için onu yeni telefon alsam bile yanımdan kolay kolay ayıramayacağım vazgeçemeyeceğim... Bugüne kadar kullandığım telefonlar arasında hiçbir telefonu 6-7 ay öncesinden takip edip adeta sevgiliyi bekler gibi beklememiştim. hiçbişeyi olmasa bende anısı oldu... N8'i 10 yıllarda geçse hep hatırlayacağım...N8 gerçekten farklı...N8 Sonsuza dek....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt