yeni bir bölüm acılması hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak

Üye
    Konu Sahibi
yeni bir bölüm acılması hakkında
cep telefonları teknik arızalar bolumu acılsa cok guzel olur. Bu tur telefonumda şu teknik sorun var konuları dıger bolumlerde pek cevap bulamıyor ve aralarda kayboluyor. Boyle bır bolum acılsa bende meslegımın gerektırdıgı gıbı herkese yardımcı olurum. Hem 1.agızdan cevap ınsanları yanlıs seyler yapmaktan korur.

• Beğen
Tepkiler: Kobra_FighterTR ve Revengeful

Necmati

Necmati

Üye
iyi fikir gibi :)

pelın_

süper ılk uye oldugumda kafayı yedım kımse yardım etmedı sandım ama meger yazmıs herkes ban bulamamısım bu konu ayrı olsa ve karışık olmasa daha ıı :D ZATEN SONRA BI ALISANDA CIKMIYOO

Kral 63

Kral 63

Üye
Olabilir

Burak

Üye
    Konu Sahibi
cok sevindim destekleriniz ıcın tesekkurler

zaza

zaza

Üye
evet olabilir :)

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Açılsın açılsın :)

Sandrake

Sandrake

Üye
İyi fikir :oke:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Genellikle firmware gibi sorunlar ile ilgili konular açılıyor. Fazla teknik arıza ile ilgili konular açılmıyor. Ama daha düzenli olabilir diye düşünüyorum ve böyle bir bölüm açılırsa daha fazla konu açılabilir bu sorunlarla ilgili. Destekliyorum.

Burak

Üye
    Konu Sahibi
çok sağ olun.

cep telefonlarıyla teknik veya yazılımsal olsun çok bilgi birikimim var. bunları sizlerle paylaşmak istiyorum bu bölüm altında.
diğer bölümlerin destek bölümleri var ama çok karmaşık. bu kategori başlığı altında sizlere teknik ve yazılımsal sorunlar hakkında yardımcı olacağım.
diğer destek bölümlerinde bu tür konuları bulmak zor çünkü aralarda kaybolup gidiyor.

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
Necmati

Necmati

Üye
çok sağ olun.

cep telefonlarıyla teknik veya yazılımsal olsun çok bilgi birikimim var. bunları sizlerle paylaşmak istiyorum bu bölüm altında.
diğer bölümlerin destek bölümleri var ama çok karmaşık. bu kategori başlığı altında sizlere teknik ve yazılımsal sorunlar hakkında yardımcı olacağım.
diğer destek bölümlerinde bu tür konuları bulmak zor çünkü aralarda kaybolup gidiyor.
bu çocuk bu bölüme moderatör olsun :zzz:

OğuzcanAbi

Üye
ama ne dicekki
telefon suya düştü
götür telefoncuya ver garantiye
başka bişey diyemesiz ki :D

Burak

Üye
    Konu Sahibi
öyle bir konu acıcaklarını zannetmıyorum. Zira forumdaki insanlar aklı basında kişiler

----------Eklendi @ 22:49:38 ---------- Yazıldı @ 22:48:58 ----------

ki ben daha mantıksal seyler ıcın dusundum bu bolumu.

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
arkandayım

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yazılımsal ve donanımsal sorunlar için ayrı ayrı destek kategorisi olsun yani.. :hmmm

Burak

Üye
    Konu Sahibi
cep tel. Teknık arızalar
adında olabılır abı.
Ayrı olmasına gerek yok ıkısı bır bolumde gıder

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
İkisi aynı bölümde olursa Destek bölümünün adını değiştirmemiz gerekir sadece, ki buna da gerek yok diye düşünüyorum. Şu anki destek bölümünde hem teknik sorunlar hem de yazılımsal sorunlar tartışılıyor zaten. :hmmm

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
cep telefonları teknik arızalar bolumu acılsa cok guzel olur. Bu tur telefonumda şu teknik sorun var konuları dıger bolumlerde pek cevap bulamıyor ve aralarda kayboluyor. Boyle bır bolum acılsa bende meslegımın gerektırdıgı gıbı herkese yardımcı olurum. Hem 1.agızdan cevap ınsanları yanlıs seyler yapmaktan korur.
+1 Katılıyorum abi :oke:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
olabilir arıza donanım sorunu yazılım yönlendirmeleri. ayrıca telefon kasa şemaları değişimleri vs güzel olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt