Telefon Tavsiyesi N8 mi İphone 4 Mü Samsung Wave Mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

N8 mi İphone 4 Mü Samsung Wave Mi ?

• İphone 4

Kullanılan: 23 34.8%
  • Samsung Wave

Kullanılan: 18 27.3%
  • Nokia N8

Kullanılan: 25 37.9%

• Kullanılan toplam oy
    66

cezarapinto

Üye
    Konu Sahibi
N8 mi İphone 4 Mü Samsung Wave Mi ?
Sizce hangisi ankete oylarınızı bekliyorum.

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
n8 kullanıyorum kamerası hdmı çıkışı otg özelliği + yönleri iphone den ama paran yetiyorsa iphone al derim ama samsung wawe ile n8 arasında kalırsan n8 ama samsungta iyi çok bi bilgim yok kullanmadığım için :bilmm

silver021

silver021

Üye
Iphone 4 elbetteki. n8 le wave nedirki. arada 1 milyar fiyat farki var iphonela. eh ucuz etin yahnisinden ne bekliorsunki. n8 alirsin donanimi yetmez hdmi yla usb otgyle herkez kafayi bozmuş durumda zaten :) wave alirsin donanim hizi tam iphonela birebir tv çikiş kablosuda alirsin extradan yada dlna kablosuz bağlanip hdmi in yaptiklarini birebir yapabilirsin ancak uygulama olarak büyük beklentiler kurarken hayal kirikligina ugrayabilirsin. işin açikçasi paran neye yetiyorsa onu alirsin. 800 tl ye wave 2 alirsin 1050tl ye n8 alirsin 1800tlyede iphone 4. arada fiyat farki baya bi var o yüzden karsilastirmak biraz mantiksiz kaçiyor sana en makul ve en iyi olan neyse aklinda ölç tart kararini ver.

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
hiçbiri motorola atrix şuan en iyi bence ama bak şuan diyorum

ilkayyy17

ilkayyy17

Üye
i phone 4 tabi ki. düşünem bile... sen kıy bi kere paraya al i phone 4. taş gibi kullan ve apple ile nokia yı kıyaslamayı bırakalım artık bence...

Emre-45

Emre-45

Üye
Kamera dersen N8 i tartışmasız al.
İşletim sistemi dersen iPhone 4 al.
En ucuz dersen Wave al.

Ben alacak olsam 2000 TL ye iPhone 4 alırdım.
Eğer 1100 TL param varsa düşünmeden N8 alırdım.
800 TL civarı param varsa Wave alırdım ancak.

hoss

hoss

Üye
iphone 4

52mrt1905

Üye
N8 king ıphone 4 daha hala bluetooth sadece applen ürünleri arasında çalışıo 1800 lira para vericem telefonun bluetootu yok öyle şeymi olur apple kdar kazık bi şirket yok

• Beğen
Tepkiler: mahirsvs58
pRime.

pRime.

Üye
Tabi ki Wave n8, iphone nedir ki bunun yanında ama sen en iyisi androidlilere bak galaxy Ace, gio,mini...

Starsley

Prime alemsin ya en iyisi Galaxy ace arkadaş :D

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
eaagent

eaagent

Üye
Yine bilgiden yoksun arkadaşlar :) ama açıklama yapmıycam artık sıkıldım :) bazı şeylerinde suyunu çıkarmayalım...
nse sonuç olarak wave diorum, emin ol o fiyata n8 den daha iyi hardware veriorsa sana ,bu onu en seçilebilir telefon yapar 3 ü arasında :)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Tabi ki Wave n8, iphone nedir ki bunun yanında ama sen en iyisi androidlilere bak galaxy Ace, gio,mini...
ahaha :d:

----------Eklendi @ 21:40:03 ---------- Yazıldı @ 21:24:40 ----------

fiyat/performans olarak değerlendirme yaparsak Iphone 4 bunların çok gerisinde kalır. Neden mi ?
Telefonda bluetooth kullanmak için 100 dolar gibi bir miktar vermek gerekiyormuş ilk duyduğumda inanmadım ama inandığımda da kendime gelemedim, telefon kullanıcıyı acayip kısıtlıyor bi aralar da mms yollayamama durumu vardı hala daha var mı bilmiyorum, anten sorunu var zaten. Telefonun fiyatı 1800-2000 tl ama kamerası 5 mp(merceği iyi olsa bile 5 mp'i ne kadar kurtarabilir ki) işlemciye baktığımızda 1 ghz'lık bir işlemci var VASAT ! ! Çünkü Wave'de 850 tl olmasına rağmen 1ghz işlemci var. Iphone eğer 12 mp kamera ve 1.2 ghz Dual Core işlemci ile gelseydi ve 100 dolara bluetooth açtırma gibi saçmalıkları olmasaydı 2000 tl helal olsun adamlara derdim. Ama bu şekilde gerçekten verilen paraya çok yazık. Benim gözümde N8 de üstün, Wave de üstündür Iphone 4'ten. Oyun/uygulama olayına lafım yok ama 0-5 yaş arası çocuk da değiliz oyun konsolu da almıyoruz. pekala Wave'de de yüksek kaliteli oyunlar var N8'de de. Oyun için delirenler psp2,3ds falan alsın. Zaten Iphone; N8'e de Wave'e de grafik konusunda fark atamıyor. Galaxy S2 975 usd olduğuna göre kdv falan da eklenince tahminen Iphone 4'ten 200-300 tl daha ucuz olucak gibi gözüküyor. Ama Kamerada da, oyun grafiklerinde de Iphone 4'ü yerin dibine sokuyor resmen ps3'e yakın grafikleri telefona getirmiş adamlar videosu çok iyiydi. Demek istediğim zengin olsanız bile Iphone 4'ün o parayı hakettiğini göstermez.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
konuyu şöyle özetleyelım :) teknik özellik için wave class görünüm için iphone nokia için n8:)

Remil_53

Üye
Wave nedir ya ? Hadi N8 olmasın diyelim Wave' ile iPhone4'ümü kıyaslıcan Komedi.:kop: Benim tavsiyem N8 ayrıca iPhone4 parasını hak etmiyor ve N8 daha üstün.(Benim açımdan.) iPhone4 alacak kadar paran varsa Wave'yi kıyaslamadan direk ele.N8 al keyfine bak. :oke: Veya Herkese bende iPhone4' var demek için 1800 TL ver. :bann:

• Beğen
Tepkiler: mahirsvs58
cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
İphone tabikide android olsaydı ios a basar fakat ıphone 4 3 seçenek arasında:oke:

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
yaw bırakın şunları al bi motorola atrix yaşa hayatını bunlar şart mı illaki yaa

----------Eklendi @ 19:56:50 ---------- Yazıldı @ 19:55:53 ----------

sen nesin anlamadım ki genel forumnda ios androidden kat kat iyi diyon bu bölümde androidlerre bak diyon ya:off::off::off::off:

eaagent

eaagent

Üye
Wave nedir ya ? Hadi N8 olmasın diyelim Wave' ile iPhone4'ümü kıyaslıcan Komedi.:kop: Benim tavsiyem N8 ayrıca iPhone4 parasını hak etmiyor ve N8 daha üstün.(Benim açımdan.) iPhone4 alacak kadar paran varsa Wave'yi kıyaslamadan direk ele.N8 al keyfine bak. :oke: Veya Herkese bende iPhone4' var demek için 1800 TL ver. :bann:

:D :D wave hakkında ne biliosun ??? :D bence hiçbirşey :D mesela humming bird ne? A8 cortex nedr ? bunları biseydin bu yorumu yazamazdın :D

Remil_53

Üye
:D :D wave hakkında ne biliosun ??? :D bence hiçbirşey :D mesela humming bird ne? A8 cortex nedr ? bunları biseydin bu yorumu yazamazdın :D

Eminim senden iyi biliyorumdur.Ama N8 donanımınıda :oke:

eaagent

eaagent

Üye
Eminim senden iyi biliyorumdur.Ama N8 donanımınıda :oke:

Benden iyimi biliosun :D işte buna gülerm :D benim telefonum wave 2 ayrıca N8 de kullandım ;) Arkadaşlara sor beni anlatsınlar sana ;) madem biliosun sorduklarıma cevap ver ?? Wave in donanımı N8 den 2 kat daha iyi bu arada bilmiosan söyliym ;)

Remil_53

Üye
Benden iyimi biliosun :D işte buna gülerm :D benim telefonum wave 2 ayrıca N8 de kullandım ;) Arkadaşlara sor beni anlatsınlar sana ;) madem biliosun sorduklarıma cevap ver ?? Wave in donanımı N8 den 2 kat daha iyi bu arada bilmiosan söyliym ;)

Zuhahahahaha:kop:Tabi N8 wave'nin yanında neki.Samsung'da enayi ya babasının hayrına 800 tl ye N8 i 2 ye katlayan donanim vercek. :aha: